Powinna się cieszyć, to komplement
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2019, 19:07
Ku*wa, najlepszy komplement, jaki mogła dostać od na*ebanego faceta, a tej coś nie odpowiada?
Odpisz
21 stycznia 2019, 20:19
je**Na sUkA
Odpisz
21 stycznia 2019, 21:00
w którym miejscu ona zasugerowała, że jej to nie odpowieda? :) właśnie emotka 😩 jest najczęściej używana do wykazania, że coś jest spoko
Odpisz
21 stycznia 2019, 22:12
@frefux: 😩
Odpisz
21 stycznia 2019, 22:17
@frefux: No to WYTYFY, ludzie. Jak dla mnie, to ta minka jest dosłownie przeciwieństwem szczęścia.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:25
często się jej używa z 👌, ile razy ją widziałem, to jeszcze nigdy w negatywnym kontekście. Szczególnie na angielskiej stronie internetu :) "Patrz na tą zajebistą sukienką 😩👌" czasami jak ktoś taki wariacik (głównie dla mema/pasty) to może dodać 💦. W ascii wygląda ona biednie, efekt będzie tylko jeżeli używasz jej mobilnie, na twitterze, bądź windows 10 który ładnie przetwarza emotki ^^. Pewnie dlatego tak jest, bo się kojarzy wyglądem z gasmem, czyli reagujesz na coś bardzo szczęśliwie ^^ W każdym razie możesz mi zaufać, na 99% użyła tego pozytywnie w tym tweecie, szczególnie biorąc pod uwagę treść wiadomości.
Jako że ciężko randomów przekonać marudzeniem :)
->
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=%F0%9F%98%A9
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=%F0%9F%91%8C%F0%9F%98%A9%F0%9F%91%8C
t's often used when someone feels overwhelmed with love and pride.
https://www.reddit.com/r/emojipasta/comments/4t8buu/one1_day_while_andy_was_masturbating/?st=jr6v36on&sh=ff802f79
¯\_(ツ)_/¯ A jako że tweet tłumaczony na 100% to może raczej tym się powinniśmy sugerować :)
Odpisz
21 stycznia 2019, 23:15
@frefux: znaczy od urodzenia jestem człowiekiem i potrafię rozpoznać emocje po wyglądzie twarzy,
ta emotka wygląda jak:
"no ku*wa nie no znowu"
Odpisz
22 stycznia 2019, 12:36
ale ludzie się zesrali bo użyłem oczywistego sarkazmu używając dużych i małych liter
Odpisz
22 stycznia 2019, 17:03
@Strex: to sie urodziles autystą ;p, mało wszyscy wiecie, prawie nikt z was nie wychodzi poza polski internet, już nie mowiac o reddicie, twitterze, zagranicznych serverach discordowych, a się odzywacie. Powiedziałem co oznacza ta emotka, źle odebraliście mema. Wytłumaczyłem, dlaczego sie mylicie ze źródłami i przykładami, a wy dalej swoje. Mem jest tłumaczony, wasze zacofane, patologiczne odebranie internetu ma się tutaj do niczego, ale najwidoczniej łatwiej naskoczyć na type niż pomyśleć, że nawet z kontekstu cokolwiek innego niż zadowolrnie po prostu tutaj nie działa, a tweet był humorystyczny, a nie żeby narzekać na chłopa. Ale już taki mob mentality macie najwyrazniej, że lepiej bez pomyślenia łapać za klawiature i się sprzeczać, mimo że się nic nie wie na dany temat🤷♂️
Odpisz
22 stycznia 2019, 17:31
@frefux: ale wiesz że emotki powstały na wzór ludzkich twarzy, jeśli robisz taką minę 😩 kiedy coś ci się podoba to proszę lepiej niewychodź z domu
Odpisz
22 stycznia 2019, 17:32
@Strex: dalej się kłóć ze mną jak mam rację 🙃 nie będę z Tobą dyskutował dlaczego jest tak, a nie inaczej. Po prostu w ten sposób jest używana i tyle :)
Odpisz
22 stycznia 2019, 17:41
@Strex: z jakiego powodu mam z Tobą dążyć do konsensusu, kiedy napisałem i uzsadniłem już wszystkie argumenty do tego z dowodami i źródłami, a Ty to kompletnie zignorowałeś. Po co mam marnować czas? :) źle zrozumieliście tweeta to chciałem sprostować 🤷♂️ nie mam siły dyskutować o mimice twarzy i czy dla Ciebie czy dla wszystkich ta emotka wygląda jak orgazm czy nie, jedyne co powtórzę jeszcze raz to że jest w ten sposób używana, to jest fakt, nie opinia czy moje widzimisie, więc nie ma o czym dyskutować xd
Odpisz
26 lipca 2020, 10:08
@frefux: 😩 Wygląda jak twarz grubasa gdy każą mu biegać. W większości siedzę na zagranicznych stronach i nigdy nie spotkałem się by ktoś użył tego jako szczęście/zadowolenie. Twoje argumenty to było powiedzenie tylko, że tak jest. Tak naprawdę nie podałeś żadnych przykładów ani nie udowodniłeś tego.
Odpisz
21 stycznia 2019, 22:38
Kobiecie nigdy nie dogodzisz 🤷♂️
Odpisz
21 stycznia 2019, 21:19
Ja bym się cieszyła
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:17
r/thathappened
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:18
@WiktorT1: r/ihavereddit
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:19
@Tymek590: r/doilooklikeifuckingcarewhywontyoufuckochanddiecunt
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:21
@WiktorT1: r/TwentyCharacterLimit
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:22
@Tymek590: r/justfuckoff
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:23
@WiktorT1: r/UsingSubsAsHashtags
Odpisz
21 stycznia 2019, 20:19
@Tymek590: /gm 3
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:11
Gorzej by było gdyby powiedział coś w stylu: ,,Jesteś w sam raz na jeden raz".
Odpisz
13 stycznia 2019, 00:53
Nie widzę problemu, to raczej powód do radości ... chyba.
Odpisz
12 stycznia 2019, 23:08
szczerość jest najważniejsza
Odpisz