Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar frefux

17 stycznia 2019, 20:48

feminizm to wymysl szatana :/ znajcie swoje miejsce...

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2019, 14:50

@frefux: Bóg to wymysł ludzi

Avatar Mejzurian

14 stycznia 2019, 15:55

Feminizm w XXI wieku to nie feminizm to nienawiść do mężczyzn

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (114)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (114)
Avatar Mroczny_Pan

22 stycznia 2019, 19:01

@um_ok: Czyli kobieta potrzebuje protekcji przed opinią randoma? (ps, nie wiem jaki kawałek o mansplainingu mam znaleźć, bo jesyem przekonany, że sam problem nie istnieje)

Avatar um_ok

Edytowano - 22 stycznia 2019, 19:08

@Mroczny_Pan: Żadnej protekcji nie potrzebuję xD Nawet nie wiem skąd taki wniosek. Po prostu mam dosyć tłumaczenia tego samego non stop, ponieważ każdy mój argument jest zbywany przez znawców problemów z jakimi borykają się kobiety jakimi zapewne jesteście.
To ma nawet swoją nazwę - mansplaining ;)
Co do wyszukania czegokolwiek na ten temat w internecie wystarczy wpisać właśnie to słowo w google. I wyskoczy ci każda informacja!!!

Avatar awazan

15 stycznia 2019, 00:01

Feministki XXI WIEKU dzielą się na te normalne co naprawde walczą o równość obu płci
normalne laski takie no

I na takie co kłócą się z Korwinem i próbują na siłę pokazać jakie to one niezależne
takie brzydkie i średnio normalne laski

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar XxkillerxX

19 stycznia 2019, 11:17

@Pitrekkk: + pamiętajcie że nie ma równości w prawie kobiety mają znacznie niższy wiek emerytalny

Avatar Mroczny_Pan

19 stycznia 2019, 13:01

@Pitrekkk: niestety cywilizacja upada powoli przez kilku którzy manipulują masą SJW z iq równym 50

Avatar jans135

19 stycznia 2019, 08:32

W feminiźmie nie powinno chodzić o to żeby w polityce, szkołach czy kopalniach było tyle samo mężczyzn co kobiet. Chodzi o to żeby kobiety mogły z mężczyznami rywalizować o te miejsca pracy według tego jak się na nie nadają, a nie według tego co mają między nogami. Ustalanie żeby było 50/50 mężczyzn i kobiet jest bezsensownym ignorowaniem oczywistych różnic które są między płciami. Feminizm nie powinien polegać na ignorowaniu tych różnic, tylko na sprawiedliwym umożliwieniu kobietom rywalizacji z mężczyznami. I to, pod względem prawnym zostało osiągnięte. Osiągnięcie tego w praktyce będzie dosyć trudne, jako że stereotypy bardzo trudno się wykorzenia. Jeśli chcemy pomijać te różnice to jest to feminazizm dyskryminujący zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Avatar darcus

18 stycznia 2019, 00:53

Ludzie... Nie mylcie feminizmu z feminazizmem.
Wyobraźcie sobie, że feminizm w XXI wieku nadal jest potrzebny.
Nie? A to może już nie pojawiają się żarty z kuchnią? :)

Avatar Nocta

Edytowano - 18 stycznia 2019, 01:25

@darcus: słaby przykład. Żart nikogo nie rani, chyba że jest delikatny albo żart jest wypowiedziany w złym momencie. Feminizm owszem jest potrzebny, ale nie do zwalczania humoru. Lepszym przykładem by było zwrocenie uwagi na problem w braku zainteresowania ofiarami gw***** płci męskiej. Tak, feminizm nie tylko skupia się na kobietach. I tak, mężczyzna też może być ofiarą gw*****.

Avatar darcus

18 stycznia 2019, 03:24

@Nocta: Zgadzam się, że mężczyźni są również dyskryminowani. Nie zgadzam się, że seksistowskie żarty nie są problemem.

Avatar Mroczny_Pan

18 stycznia 2019, 06:04

@darcus: Feminizm nie jest potrzebny w krajach rozwiniętych, bo tu jest już równość prawna. Społeczeństwa i ludzi nie da się zmienić szybko i na siłę, a ingerowanie w poglądy i wymowę brzmi lekko totalitarnie

Avatar Pitrekkk

18 stycznia 2019, 20:18

@darcus: O nie! Czyjeś biedne uczucia został urażone... ŻARTEM!!!!!

Avatar Polski_Ziemniok

14 stycznia 2019, 16:41

Avatar sans_skeleton

18 stycznia 2019, 00:15

@Polski_Ziemniok: wygoogluj se ,,fale feminizmu" czy cuś

Avatar KermitFilozof

17 stycznia 2019, 22:43

Feminizm XXI w. To nie feminizm
Według mnie...

Kto zgadnie jakiej jestem płci dostanie batona

Avatar Zicher

17 stycznia 2019, 22:59

@KermitFilozof: Hmmm. Strzelam - Helikopter Bojowy?

Avatar KermitFilozof

17 stycznia 2019, 23:05

@Zicher: w wersji damskiej ale tak
*daję ci batona*

Avatar KermitFilozof

Edytowano - 17 stycznia 2019, 20:38

Przekroczono godzinny limit negatywnych opinii pod jednym memem

Avatar GrazZ

17 stycznia 2019, 20:34

NIE MA KU*WA FAL

Avatar
DSztirwanygKeoDluedse

14 stycznia 2019, 21:56

... Nie dorasta nawet do ziemi po której stąpa!

Avatar Nanook

14 stycznia 2019, 16:24

A to jest jakaś IV fala?

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2019, 16:46

@Nanook: Ruch MeToo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Ładne rzeczy

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka