Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niezniszczalne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zdeklasowani znowu
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2019, 10:20
Buahahaha
Odpisz
24 stycznia 2019, 12:21
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2019, 13:41
Dwa watermarki? hmm...
Odpisz
19 stycznia 2019, 14:41
@ilnicz: od kiedy jesteś na jeja? Miałeś jakaś przerwę?
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2019, 16:00
Jestem na jeja ok. 2 lata, czego nie wiem o watermarkach?
Odpisz
19 stycznia 2019, 16:03
@ilnicz: otóż admin dodał opcje dodawania dwóch watermarkow
Odpisz
19 stycznia 2019, 17:22
@ilnicz: no tak jak chcesz to ci oryginał wysle
Odpisz
19 stycznia 2019, 19:38
aha, tego nie wiedziałem, dzięki.
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:01
Sasuke nie miał sans :/
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:03
@DzikiDzikers: sans granie
Odpisz
19 stycznia 2019, 09:37
@qaz123:
Odpisz
19 stycznia 2019, 12:35
Ciekawe kto by wygrał
Sasuke czy Sans
Odpisz
19 stycznia 2019, 12:37
@DzikiDzikers: sans granie by wygrał
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2019, 15:53
czemu nagle każdy znęca się nad sasuke
Odpisz
17 stycznia 2019, 15:59
Bo Sasuke to Edgy B0i
Odpisz
17 stycznia 2019, 22:09
Nie każdy tylko ja
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:59
Ja tam zawsze lubiłem Sasuke.
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:22
@qaz123: better delet that words , saskje is mad about your shit
Odpisz
19 stycznia 2019, 08:09
@InsaneFOX13: EDGY B0I
Odpisz
19 stycznia 2019, 11:11
@qaz123: REEEEEEEE!
Odpisz
19 stycznia 2019, 09:01
Siusiake.
Odpisz
19 stycznia 2019, 08:35
Gdy wszyscy się nad tobą znęcają:
Odpisz
19 stycznia 2019, 06:47
Odpisz
19 stycznia 2019, 00:42
Shrek is love...
Odpisz
18 stycznia 2019, 20:57
"Kości zostały zogrzone"
Odpisz
17 stycznia 2019, 16:15
bardzo satysfakcjonujący szablon
Odpisz