Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

30 listopada 2025, 19:13

Praktyczne

Avatar frefux

25 stycznia 2019, 16:41

Dobry przepływ powietrza chociaż xD

Avatar gelo1238

26 stycznia 2019, 00:11

@frefux: I po co obudowa za 400zł jak można koszyk ze śmietnika wziąć i na trytytki xd

Avatar frefux

25 stycznia 2019, 16:47

Zawsze może być gorzej

Avatar XStuntManiac1

25 stycznia 2019, 17:59

@frefux: Weź go chociaż obdmuchaj ustami z kurzu, bo jak się zalepi totalnie to może w dosyć wilgotnych warunkach dojść do zwarcia.
Nie mówię tutaj już nawet o walorach estetycznych.
Wstyd

Avatar frefux

Edytowano - 25 stycznia 2019, 18:02

@XStuntManiac1: w szafce mu najwygodniej i wilgoci nie ma :3 szczególnie że drzwiczki zamknięte zawsze

Avatar XStuntManiac1

25 stycznia 2019, 18:08

@frefux: Nie dość że zaniedbuje i nie czyści to jeszcze zamyka i gotuje.
Ta szafka ma wywietrzniki czy po prostu zostawiasz ten komputer tam bez prawie żadnego chłodzenia?
Plus wilgoć jest ogólnie w powietrzu, a szafka tego typu raczej nie jest hermetyczna ani nic

Avatar frefux

25 stycznia 2019, 18:09

@XStuntManiac1: xd normalna szafka w biurku

Avatar XStuntManiac1

25 stycznia 2019, 18:13

@frefux: no spoko.
Ale nadal polecam go przeczyścić. Najlepiej wydmuchać sprężonym powietrzem, a jak nie to po prostu zgarnąć jakimś pędzlem kurz i obdmuchać.
Nie dość że ładniej będzie wyglądał, to unikniesz przypadkowych problemów z tym.

I wiadomo, że jak ktoś będzie musiał coś zrobić, to w takim syfie będzie ciężko.

Avatar frefux

25 stycznia 2019, 18:15

@XStuntManiac1: gotowac sie pewnie gotuje, jak go na całe mieszkanie słyszeć jak się rozkręci

Avatar XStuntManiac1

25 stycznia 2019, 18:18

@frefux: Masz miejsce na biurku, bądź gdziekolwiek gdzie będzie dostęp do powietrza?
Jak tak to go tam postaw, jak nie to chociaż otwieraj szafkę jak jest włączony.

I to, że tak głośno chodzi to też zasługa tej warstwy kurzu. Ciężej go wtedy ostudzić i musi dłużej i szybciej kręcić wentylatorami.

Avatar frefux

25 stycznia 2019, 18:21

@XStuntManiac1: w szafce schludniej, po kryjomu

Avatar zurek1

25 stycznia 2019, 19:50

@frefux: Ciekawe czy będzie tak schludnie jak ci się w końcu zagotuje

Avatar gelo1238

26 stycznia 2019, 00:10

@frefux: generalnie kiedyś naprawiałem kompa, który w szafce stał. Dzieciarnia dostała karę na kompa, to został zamknięty w szafie, ale że bachory były sprytne to go jakoś w tej szafie podłączyły i odpaliły. Skończyło się na przegrzanej płycie głównej, która od temperatury aż się zrobiła czarna przy procesorze xd
W sumie to na tym koniec bo stwierdziłem, że nic tu nie naprawie i trza nowy kupić.

Ten kurz to tylko w szafie czy wszędzie? Bo zastanawiam się czy żyjesz w większym syfie niż ja xd

Avatar XStuntManiac1

26 stycznia 2019, 13:56

@gelo1238: Ile to mój tata zrobił takich komputerów i ja też to nie zliczę, co chwilę ktoś przywoził bo się wyłącza, bo się już nie odpala, bo głośny. A jak się otwiera obudowę to tylko warstwa kurzu i pajęczyny i tyle. I jak to ma chodzić jak to się nie chłodzi ani nic.

Avatar gelo1238

26 stycznia 2019, 22:52

@XStuntManiac1: Takich to tylko w ch*ja robić xd

Avatar d0wek

25 stycznia 2019, 17:42

Słabo trochę, bo nie ma panelu bocznego więc może kurz wlatywać.

Avatar Domkri

25 stycznia 2019, 16:40

To jest genialne, może brzydkie ale dostęp do części jest, świeże chłodne powietrze, i łatwiej z kurzu wyczyścić

Avatar Pindorek

25 stycznia 2019, 16:05

i ta reklama msi pod spodem

Avatar Gray1997

17 stycznia 2019, 15:59

No cóż, przynajmniej nie ma problemu z wentylacją.

Avatar theCPCK

17 stycznia 2019, 16:03

@Gray1997: tylko kot mu może nasrać na to ale to mały problem

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2019, 23:05

@Gray1997: ale jak się zakurzy to będzie się grzał bardziej niż w obudowie chroniącej przed kurzem, i zimne powietrze nie ma gdzie się skumulować, a chłodzenie ciepłym niezbyt działa

Avatar
ZiemiaJestPlaska

17 stycznia 2019, 16:00

trzeba sobie jakoś radzić

Avatar zyl15

17 stycznia 2019, 15:59

Ventilation 100

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Angielskie śmieszki

Mało znany szczegół

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Przerwa na herbatkę

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka