A ja mam głośnik i mogę puścić głośno!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Znak czasów
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Chciał tylko pomóc
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2019, 22:59
Ja mam JBL Xtreme ale nie puszczam nigdzie w miejscach publicznych tylko w domu :/
Odpisz
20 stycznia 2019, 01:10
Fuuj JBL
Odpisz
20 stycznia 2019, 01:11
@Fifel123: Może i fuj, ale gadasz jak debil, wystarczyło jakieś "Je**ć JBL" i później miałbyś pewnie z 20 strzałek
Odpisz
20 stycznia 2019, 01:14
@Plastikowy_Krokodyl: Ale ja nie mówię je**c JBL tylko że fuuj bo to taki przeplacony chłam.
Odpisz
20 stycznia 2019, 02:16
@Fifel123: JBL Nie są takie złe. Ja posiadam clip 2 już drugi rok. I jedyne co się zepsuło to osłona na membranę bo koledze spadł ze schodów. Głośnik nosiłem zawsze na basen do szkoły nawet jak pracowałem w wakacje na roli.
Odpisz
20 stycznia 2019, 09:07
@Gacekpolski: Też mam JBL. Bardzo przyjemny głośnik, dobra jakość, nie psuje się. Przydaje się na spotkania zeznajomymi.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2019, 09:28
@Fifel123: Słuchawki z JBL też nie są złe. T110 jak narazie sprawuje się dobrze
Odpisz
20 stycznia 2019, 11:33
@mkus29: JBL są co prawda dobrą marką, ale te ceny są troche za duże. Gdybym orywatnue miał zrobić głośnik z parametrami JBL Boombox to zapłacił bym o wiele mniej. Jak ktoś szuka dobrej i taniej firmy to za 400 ziko na allegro jest Divoom Vonbox
30 wat
8 godzin grania
Dźwięk 360°
Wodoodporny
Co do karty sd nie jestem pewien(wiem że dużo ludzi ma w dupie karte sd ale w wielu szkołach jest zakaz korzystania z telefonów)
Wyjście aux
I chyba można nim ładować telefon
Odpisz
27 stycznia 2019, 12:55
@Fifel123: Jestem
Biednym
Lamusen
Odpisz
20 stycznia 2019, 08:55
Ja na przykład nie jestem w stanie słuchać muzyki na głośnikach. Jestem przyzwyczajony, że to czego ja słucham nie musi podobać się każdemu w pobliżu, więc przez grzeczność wyrobiłem sobie taki nawyk.
Odpisz
20 stycznia 2019, 09:56
@lajoner1: ja też, zawsze mam wrażenie, że ktoś będzie mnie oceniał względem tego co słucham sam nie wiem dlaczego
Odpisz