Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 16:41

podobno dobre

Avatar Tymek590

27 marca 2015, 19:28

to się chyba nazywało moko moko mokolet

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2014, 12:09

Ja widziałem w Polsce takie kible

Avatar Pikachu

22 czerwca 2013, 16:12

I niech mi ktoś tu powie, że Japończycy są normalni.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Siemien

23 czerwca 2013, 14:54

@Pikachu: W pewnym sensie masz racje :P

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2014, 16:40

@oskare117: nad bałtykiem na rynku takie coś było tylko z takimi glutami ...chłopcy to kupowali i nas tym straszyli kiedyś na zielonej szkole

Avatar Jagoda629

15 lutego 2014, 14:55

fajoweee

Avatar kimcziPL

19 sierpnia 2013, 17:44

kiedyś u nas w polsce podobne sprzedawali tylko z cukiereczkami

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2013, 14:39

W Japonii zjedzą wszystko nawet gówno, jeżeli dorobi się oczy i uśmiech... Nie nie jestem rasistą.

Avatar Assasin00

22 czerwca 2013, 18:16

No prawda :D

Avatar mikulek04

22 czerwca 2013, 23:39

Nie trzeba, już jedzą.
i1. (nazwa strony z żółtą buźką peel) / site _ media / obrazki / 2013 / 06 d5c ae339 3d63a4 44486c4 205aa ae2 bb6 _ original . jp eg ? 1371906963 (sorka za tyle spacji ale cóż zrobić)

Avatar SNIKERSS

22 czerwca 2013, 21:09

mmmmmmmmmm.... Nie ma to jak coś wypić z kibla

Avatar Oliwciakowa

22 czerwca 2013, 18:46

Ja widziałam kiedyś takie kibelki tyle że były tam cukierki :D

Avatar CebuleqPL

22 czerwca 2013, 17:59

U nas to w sklepiku szkolnym sprzedawali tylko gotowe ;)

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2013, 16:07

a potem dzieci będą pić wodę z kibla myśląc że znajdą tam słodycze

Avatar KatanW10

22 czerwca 2013, 12:22

日本は家に帰るには、酔っている
Japan go home, you're drunk

Avatar Yamakashi22

22 czerwca 2013, 15:36

@KatanW10: Let's Go Bowling!

Avatar Lala_369

22 czerwca 2013, 14:59

co robią: jedzą psy, piją z kibla... lepsze pytanie: "Czego tan NIE robią?"

Avatar Flyingseeker

22 czerwca 2013, 15:24

@Lala_369: Nie zachowują się normalnie.

Avatar kazakol2000

22 czerwca 2013, 15:08

Mniam mniam...

Avatar wiki22

22 czerwca 2013, 14:41

ach, ta Japonia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie po oczach

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka