Spotykają się od roku 1928
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Żartownisie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2015, 14:06
87 lat bez ślubu =-O
Odpisz
12 lutego 2018, 16:53
@Adulin: już 90
Odpisz
27 lipca 2019, 11:46
@LazyBone: 91
Odpisz
31 sierpnia 2022, 21:29
@staxom: 94
Odpisz
4 marca 2025, 09:48
@Ignisus: 97
Odpisz
24 maja 2017, 00:44
tak jak moja ręka
Odpisz
3 kwietnia 2015, 15:27
Konkubinat to GRZECH
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:31
I mieli z kilka tysięcy randek :)
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2013, 17:01
Właściwie widzieliście, żeby jakiś główny bohater w tym komiksie miał dzieci? Donald miał siostrzeńców - Hyzia, Dyzia i Zyzia, byli oni synami jego siostry Dalii (chyba tak się nazywała), która pojawiła się w komiksach o młodości Sknerusa, ale nigdy z nimi albo z jej małżonkiem. Ponadto w dzisiejszych komiksach nigdy do niej ani do taty nie jeżdżą i nie dzwonią Miki to samo - wychowywał siostrzeńców Ferdka i Mordka (zagadka: jak miała na imię ich matka lub ojciec?) ,którzy zachowywali się tak samo.
Pomijam filmy (np. Goofy na wakacjach, w którym ma syna)
Odpisz
23 czerwca 2013, 19:02
matka ferdka i mordki miała na imię myszula
Odpisz
26 czerwca 2013, 19:38
Seriale animowane mają na celu pominięcie krępujących przyczyn powstania dzieci, zaś podczas seansu z takowymi obecnymi nie uniknęłoby się raczej ,,niezdrowych'' skojarzeń...
Odpisz
29 czerwca 2013, 14:26
siotrzeńcy nie odwiedzają rodziców, ponieważ ich ojciec gdzieś zniknął, a matka pojechała go szukać.
Sam się sobie dziwię, że to jeszcze pamiętam.
Odpisz
23 czerwca 2013, 19:40
dalej bez dzieci :) i bez zobowionzan
Odpisz
26 czerwca 2013, 19:34
@Bodex: Najwidoczniej są w stanie powściągnąć zwierzęce instynkty, pokryte zwartym całunem konwenansów typu randek czy ugrzecznienia... i chwała im za to!!!
Odpisz
26 czerwca 2013, 20:00
@Panthera_Tigris_Altaica: cos ty jak Miki nosi na rekach czteroczlonowe prezerwatywy to myslisz ze po co xD
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:57
no przecież to nie po chrześcijańsku
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:59
@piotrek172: I co z tego :P
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:54
Po co śluby...
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:20
To nie po Chrześcijańsku, normalnie...
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:26
@Bjornie: Ślub nie jest po Chrześcijańsku???
Odpisz
23 czerwca 2013, 16:31
Mu nie o to chodziło...
Odpisz