Pogoda jest już typowo letnia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Frustrujące
Szybki jak błyskawica
Niezniszczalne
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2013, 14:21
Ja nawet w zimę gole..
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:15
@Oliweczkaa: i bardzo dobrze, + dla Ciebie, tylko pamiętaj, że na nogach się nie kończy
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:16
@kptBOMBA: Tsa, no wiem..;D
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:05
@Oliweczkaa: no to super ;)
Odpisz
23 czerwca 2013, 00:04
Za dużo roboty.
Odpisz
22 czerwca 2013, 15:13
Meh, Zawsze można w długich spodniach chodzić.
Problem rozwiązany.... xD
Odpisz
22 czerwca 2013, 15:05
Ah te problemy :D Nie musisz golić nóg ale potem nie dziwi się że na ciebie dziwnie patrzą.
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:20
wy ZAWSZE powinnyście mieć ogolone nogi, i nie tylko nogi, jak to dobrze, że my nie mamy takich problemów ;) wystarczy tylko mordę ogolić raz na jakiś czas i gitara
Odpisz
22 czerwca 2013, 15:13
@kptBOMBA: Wiadomo, pałac trzeba częściej sprzątać niż szopę.
Odpisz
22 czerwca 2013, 15:19
@kptBOMBA: Pogadamy, jak w ogóle będziesz miał co golić...
Odpisz
22 czerwca 2013, 20:58
@kptBOMBA: To się ciesz :)
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:14
@rakso132: co to niby miało znaczyć, chłopcze?
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:21
@kptBOMBA: Jak dorośniesz. ;)
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:07
@rakso132: i'm surrounded by idiots
wracaj do gimbazy, synku
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:27
@kptBOMBA: Chodzi mi raczej o dorastanie psychiczne. Nie wszystkim wypada się szczycić. ;)
Odpisz
24 czerwca 2013, 18:57
@rakso132: to daj znać jak już dorośniesz psychicznie, być moze wtedy dołączysz do naszego grona
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2013, 19:13
@kptBOMBA: Skoro nazywasz nieznanych ci ludzi debilami i gimbusami, to raczej ty jeszcze nie dorosłeś. :>
Odpisz
24 czerwca 2013, 22:15
@rakso132: nie powiem kto zaczął....
Odpisz
24 czerwca 2013, 22:20
@kptBOMBA: Dokładnie ty, ja cię w żaden sposób nie obraziłem. Chyba, że jesteś przewrażliwiony na punkcie owłosienia.
Odpisz
25 czerwca 2013, 15:34
@rakso132: "Pogadamy, jak w ogóle będziesz miał co golić..." tym mnie obraziłeś, z góry założyłeś, że nie mam co golić, a więc założyłeś, że jestem smarkaczem, a prawda jest taka, że jestem dorosły i mam co golić (i golę się) od dawien dawna, więc poczułem się urażony
Odpisz
25 czerwca 2013, 15:39
@kptBOMBA: Nie wiedziałem, że stwierdzenie, że jesteś młody, jest obraźliwe. ;)
Odpisz
25 czerwca 2013, 18:39
@rakso132: zależy jaki młody, młody-dorosły to tak, ale młody w sensie smarkacz juz nie bardzo, a to właśnie po tej wypowiedzi można wywnioskować
Odpisz
25 czerwca 2013, 19:08
@kptBOMBA: To błędne wnioski wyciągasz, uczniu. Jeśli ktoś jeszcze się nie goli, to nie musi być smarkaczem.
Odpisz
25 czerwca 2013, 22:52
@rakso132: jak nie jak tak, moze i się zdarza, że zarost nie jest za duzy, ale zawsze będzie coś do golenia, u smarkaczy nie
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:16
U nas, niektóre dziewczyny nie golą nóg. ;_;
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:19
@rakso132: znam ten ból
Odpisz