ja nie rozumiem gier i filmów o zombi wojsko ma czołgi helikoptery i nie dają sobie rady a bohaterowie mają marne spluwy i żyją z kilka odcinków lub w ogóle nie umierają xd
@mrklorens: wojsko przegrywa bo strzały z ich broni przyciąga zombiaki a jak wiadomo hordy zombie są bardzo niebiezpieczne. Czołgista zaś nie może ciągle siedzieć w czołgu więc z niego wychodzi i go zombie załatwiają.
@mrklorens: a to już inna historia...chwila moment bohaterami gier i filmów?. A czy przypadkiem nie chodziło ci o predatora bo wiesz on wystąpił w filmie i grze.
@mrklorens: piechocie kończy się amunicja, czołg jest przystosowany do walki z pojazdami przeciwpancernymi lub budynkami jedynie sztrzelec ma karabin przy lufie i dowódca na dachu (chyba że m1a2 TUSK to jeszcze jest 2 karabin dla ładowniczego) jedynie pociski odłamkowo-burzące są skuteczne na piechotę a standardowo czołg jest wyposażany w 10 odłamkowo-burzących i 10 sabot choć jeszcze są transportery oraz wozy zwiadowcze które powinny dawać sobie radę z zombie lecz i tak załoga musi jeść,pić,iść się wysikać,zatankować,uzupełnić amunicje ale jak spróbują to zrobić mogą zostać zatakowani co do śmigłowców to znowu problem z amunicją bo lądować trzeba żeby uzupełnić ( 80 rakiet hydra, 8 rakiet hellfire i gdzieś z 4000 naboi gdzie wszystkie naboje wysztrzelać może w 2 minuty bo 2000 naboi/min to dużo nie jest) chyba że transportowy to może ma z 2 albo 1 karabin po bokach gdzie może być od 50 do 100 naboi w magazynku (zależy od karabinu) i zapas amunicji co do bochaterów z filmów i gier to albo to niezbyt doświadczeni (giną szybko) albo odporni (zabandażują i są zdrowi) ew. są "pro" i z małym gnatem/bronią białą robią rzeźnie jaką wojsko razem z policją nie dało rady zrobić z lepszym wyposażeniem lub unikają zombie że prawie nigdy ich nie widzą
@bylejakbylegdzie: oj dziecko te durne gry cię zniszczą , powiedz mi od kiedy to ***a największym problemem podczas apokalipsy zombie jest brak amunicji w śmigłowcu? A lata na szczochach? Czy jest na powietrze ? Apokalipsa zombie to walka o przetrwanie a nie wojna , ze szwędaczami zawsze walczy się w ostateczności...
@bylejakbylegdzie: Byś pomyślał że helikoptery nie będą do walczenia tylko do obrony. Transportowe będą osłaniać ocalałych i werbować ich do bazy. W bazie można uzupełnić paliwo i załądować amunicje. A co to za filozofia zamontować tłumik i ***ć heady?
@TariXPL: broń z tłumikiem CHYBA wymaga specjalną amunicje do działania (chyba pod kalibrowa czy jakoś tak) więc lepiej by było zrobić łuk a co do zabierania do bazy to miejsca w bazie raczej dużo by nie było ale można by transportować ludzi samolotami (jeśli baza posiada lotnisko) do innego bezpiecznego miejsca
tylko przeciw zombie, bandyci bez problemu się dostaną oraz zombie mogą także przez przypadek się dostać (dryfując z falami lub rozbić się statkiem/samolotem/śmigłowcem)
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2014, 19:26
a co jak ktos byl mistrzem plywania i teraz jest zombi ? to tu chyba doplynie :P
Odpisz
22 czerwca 2013, 16:26
ja nie rozumiem gier i filmów o zombi wojsko ma czołgi helikoptery i nie dają sobie rady a bohaterowie mają marne spluwy i żyją z kilka odcinków lub w ogóle nie umierają xd
Odpisz
22 czerwca 2013, 17:01
@mrklorens: wojsko przegrywa bo strzały z ich broni przyciąga zombiaki a jak wiadomo hordy zombie są bardzo niebiezpieczne. Czołgista zaś nie może ciągle siedzieć w czołgu więc z niego wychodzi i go zombie załatwiają.
Odpisz
22 czerwca 2013, 19:28
ale odpowiedziałeś mi tylko na bezradność czołgistów i piechoty
Odpisz
22 czerwca 2013, 19:43
@mrklorens: a z helikopterami to jest tak jeżeli helikopter podleci zbyt nisko to zombiaki wskoczą mu na helikopter rozwalą drzwi i zabiją pilota.
Odpisz
22 czerwca 2013, 19:46
a z bohaterami gier lub filmów xd
Odpisz
22 czerwca 2013, 19:49
@mrklorens: a to już inna historia...chwila moment bohaterami gier i filmów?. A czy przypadkiem nie chodziło ci o predatora bo wiesz on wystąpił w filmie i grze.
Odpisz
22 czerwca 2013, 20:54
nie o zombie xd
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:56
@mrklorens: piechocie kończy się amunicja, czołg jest przystosowany do walki z pojazdami przeciwpancernymi lub budynkami jedynie sztrzelec ma karabin przy lufie i dowódca na dachu (chyba że m1a2 TUSK to jeszcze jest 2 karabin dla ładowniczego) jedynie pociski odłamkowo-burzące są skuteczne na piechotę a standardowo czołg jest wyposażany w 10 odłamkowo-burzących i 10 sabot choć jeszcze są transportery oraz wozy zwiadowcze które powinny dawać sobie radę z zombie lecz i tak załoga musi jeść,pić,iść się wysikać,zatankować,uzupełnić amunicje ale jak spróbują to zrobić mogą zostać zatakowani co do śmigłowców to znowu problem z amunicją bo lądować trzeba żeby uzupełnić ( 80 rakiet hydra, 8 rakiet hellfire i gdzieś z 4000 naboi gdzie wszystkie naboje wysztrzelać może w 2 minuty bo 2000 naboi/min to dużo nie jest) chyba że transportowy to może ma z 2 albo 1 karabin po bokach gdzie może być od 50 do 100 naboi w magazynku (zależy od karabinu) i zapas amunicji co do bochaterów z filmów i gier to albo to niezbyt doświadczeni (giną szybko) albo odporni (zabandażują i są zdrowi) ew. są "pro" i z małym gnatem/bronią białą robią rzeźnie jaką wojsko razem z policją nie dało rady zrobić z lepszym wyposażeniem lub unikają zombie że prawie nigdy ich nie widzą
Odpisz
23 czerwca 2013, 06:03
@bylejakbylegdzie: dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:19
@bylejakbylegdzie: oj dziecko te durne gry cię zniszczą , powiedz mi od kiedy to ***a największym problemem podczas apokalipsy zombie jest brak amunicji w śmigłowcu? A lata na szczochach? Czy jest na powietrze ? Apokalipsa zombie to walka o przetrwanie a nie wojna , ze szwędaczami zawsze walczy się w ostateczności...
Odpisz
23 czerwca 2013, 17:30
@Krasy95: wyjaśniałem dlaczego nie dają rady walczyć a nie jaki jest problem bo uciec można ale zombie i tak by były najmniejszym problemem
Odpisz
8 lipca 2013, 10:30
@bylejakbylegdzie: Byś pomyślał że helikoptery nie będą do walczenia tylko do obrony. Transportowe będą osłaniać ocalałych i werbować ich do bazy. W bazie można uzupełnić paliwo i załądować amunicje. A co to za filozofia zamontować tłumik i ***ć heady?
Odpisz
9 lipca 2013, 09:13
@TariXPL: broń z tłumikiem CHYBA wymaga specjalną amunicje do działania (chyba pod kalibrowa czy jakoś tak) więc lepiej by było zrobić łuk a co do zabierania do bazy to miejsca w bazie raczej dużo by nie było ale można by transportować ludzi samolotami (jeśli baza posiada lotnisko) do innego bezpiecznego miejsca
Odpisz
9 lipca 2013, 09:25
@bylejakbylegdzie: ;_; Jaki problem z helikopterem? Zombie by zwabiło tak. Ale działem i broni ludzi jest tyle że z hordą sobie poradzą
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:43
Czy tylko ja pomyślałam o Resident evil? ;__;
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:57
Gdyby były wysokie mury na jakieś 20m lepiej by to wyglądało
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:21
taa na 20 metrów by był bardziej niebezpieczny niż pożyteczny...
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:42
@Krasy95: zależy dla kogo
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2013, 19:25
One...Znajdą...Cię...WSZĘDZIE!
@EDIT: A co jeśli wirus dotrze do Ciebie ;)? (Nie zombie tylko dosłownie wirus, w jakimś jedzeniu czy czymś)
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:14
tylko przeciw zombie, bandyci bez problemu się dostaną oraz zombie mogą także przez przypadek się dostać (dryfując z falami lub rozbić się statkiem/samolotem/śmigłowcem)
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:40
@bylejakbylegdzie: zombie raczej nie, no chyba że Jezus zombie :D
Odpisz
22 czerwca 2013, 16:26
dlatego trzeba być nurkiem :D
Odpisz
22 czerwca 2013, 18:49
@bylejakbylegdzie: no ale to maks 4 (po rozbiciu się) - i tak lepiej niż 10!
Odpisz
22 czerwca 2013, 18:39
To jest chyba w Chorwacji w Krka :P
Odpisz