A Ty który hicior wolisz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Znak czasów
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2022, 23:37
All Stara śpiewam często kiedy idę na busa a do I need a Hero tańczyłam w siedemnastym roku zanim. Skręciłam kostkę. Częściej słucham All Star, jednak wolę I need a Hero głównie z powodu sentymentu
Odpisz
28 września 2020, 13:31
Mi osobiście bardziej przypadło do gustu Al Star
Odpisz
25 października 2019, 20:51
Somebody once told me the world is gonna roll me
Odpisz
16 lipca 2021, 00:55
@SzczypiorekYT: i aint the sharpest tool in the sheed
Odpisz
20 września 2019, 15:09
All star
Odpisz
17 kwietnia 2019, 18:27
A w jedynce nie było " I'm a believer" zamiast "Allstar"?
Odpisz
30 listopada 2025, 15:52
@Green_Arrow: I to, i to
Odpisz
24 stycznia 2019, 08:56
Mam gigantyczny sentyment do I need a hero przez Shrecka, bo ta piosenka została dobrze dopasowana do epickiej sceny akcji.
W jedynce po prostu coś sobie grało, kiedy miał miejsce montaż dowcipasów
Odpisz
24 stycznia 2019, 08:58
@przemek1ni: Szkoda że Polska wersja piosenki jest słaba...
Odpisz
24 stycznia 2019, 09:37
@BishopPL123: nie jest tak dobra jak oryginał, ale trzyma poziom
Odpisz
30 stycznia 2019, 14:55
@przemek1ni: Czytasz mi w myślach. Natarcie Shreka na wielkim Ciastku to jedna z najbardziej epickich scen mojego dzieciństwa.
Odpisz
1 kwietnia 2019, 09:36
@MineDan: ale za to orginalny głos Shreka to gówno
Odpisz
1 kwietnia 2019, 10:13
@Kangurur28: to fakt
Odpisz
30 stycznia 2019, 23:55
Immigrant Song ze Shreka 3
Odpisz
30 stycznia 2019, 19:39
Some... BODY TOUCHA MY SPAGHET
Odpisz
30 stycznia 2019, 15:21
Wyśle ktoś sam szablon?
Odpisz
30 stycznia 2019, 16:53
@FrancuskaBagietka:
Odpisz
30 stycznia 2019, 16:54
@FrancuskaBagietka:
Odpisz
30 stycznia 2019, 15:40
2
Odpisz
30 stycznia 2019, 08:18
Despasito
Shrek 5
Odpisz
24 stycznia 2019, 10:04
Podj*bane z Instagrama, czy skądś. Kolega wczoraj mi to przysłał na mesie. No, k*rwa, ludzie.
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2019, 10:11
@EnderKGunner34: no i co ze bylo na jakiejs innej stronie? memy sa po to zeby sie nimi dzielic
Odpisz
24 stycznia 2019, 11:13
@EnderKGunner34: Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że twoja kwestia jest podje**na od kogoś innego, bo już setny raz widzę jak ktoś narzeka, że mem jest na większej ilości stron internetowych niż jedna
Odpisz
30 stycznia 2019, 10:59
@EnderKGunner34: wystarczy że wpiszesz w Google Hitler vs Stalin i w zakładce grafika jest na początku oryginalny obrazek
Odpisz
30 stycznia 2019, 12:43
@EnderKGunner34: Dlatego się przegląda memy na Reddicie. Nie kradzione i świeże.
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2019, 10:39
#teamlivinlavidaloca
Odpisz
24 stycznia 2019, 09:57
iwona ciupak chciała zrobić chałkę i przytyła
Odpisz
24 stycznia 2019, 09:37
A Shrek Trzeci to gówno
Odpisz
24 stycznia 2019, 10:07
@rozwalgo: nie gówno
nie jest on jakiś dobry, ale dialogi i pomysły pomagają. Od tamtych dwóch filmów zdecydowanie gorszy. Chociaż całkiem przyjemnie się go ogląda
Odpisz
30 stycznia 2019, 09:40
@Gekonnen: Shrek Trzeci to śmieć
Obejrzyj sobie film ,,Why Shrek the Third is a Cinematic Disaster'' i zobaczysz
Odpisz
30 stycznia 2019, 10:00
@Waffle: Bo film na youtubie zmieni czyjąs opinie o 180 stopni bo kazdy myśli tak samo jak ty. Nie chcę nic mówić, ale to samo robili płaskoziemcy.
Odpisz