Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

25 maja 2022, 23:37

All Stara śpiewam często kiedy idę na busa a do I need a Hero tańczyłam w siedemnastym roku zanim. Skręciłam kostkę. Częściej słucham All Star, jednak wolę I need a Hero głównie z powodu sentymentu

Avatar Monkey111hp

28 września 2020, 13:31

Mi osobiście bardziej przypadło do gustu Al Star

Avatar SzczypiorekYT

25 października 2019, 20:51

Somebody once told me the world is gonna roll me

Avatar gierohehe

16 lipca 2021, 00:55

@SzczypiorekYT: i aint the sharpest tool in the sheed

Avatar Ignisus

20 września 2019, 15:09

All star

Avatar Green_Arrow

17 kwietnia 2019, 18:27

A w jedynce nie było " I'm a believer" zamiast "Allstar"?

Avatar Traktor_is_back

30 listopada 2025, 15:52

@Green_Arrow: I to, i to

Avatar przemek1ni

24 stycznia 2019, 08:56

Mam gigantyczny sentyment do I need a hero przez Shrecka, bo ta piosenka została dobrze dopasowana do epickiej sceny akcji.
W jedynce po prostu coś sobie grało, kiedy miał miejsce montaż dowcipasów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kangurur28

1 kwietnia 2019, 09:36

@MineDan: ale za to orginalny głos Shreka to gówno

Avatar MineDan

1 kwietnia 2019, 10:13

@Kangurur28: to fakt

Avatar HuboX600

30 stycznia 2019, 23:55

Immigrant Song ze Shreka 3

Avatar Qgamer

30 stycznia 2019, 19:39

Some... BODY TOUCHA MY SPAGHET

Avatar FrancuskaBagietka

30 stycznia 2019, 15:21

Wyśle ktoś sam szablon?

Avatar MasloJestPyszne

30 stycznia 2019, 16:53

Avatar MasloJestPyszne

30 stycznia 2019, 16:54

Avatar EpicGruby1337

30 stycznia 2019, 15:40

2

Avatar nimo2001

30 stycznia 2019, 08:18

Despasito
Shrek 5

Avatar EnderKGunner34

24 stycznia 2019, 10:04

Podj*bane z Instagrama, czy skądś. Kolega wczoraj mi to przysłał na mesie. No, k*rwa, ludzie.

Avatar lolkowski

Edytowano - 24 stycznia 2019, 10:11

@EnderKGunner34: no i co ze bylo na jakiejs innej stronie? memy sa po to zeby sie nimi dzielic

Avatar przemek1ni

24 stycznia 2019, 11:13

@EnderKGunner34: Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że twoja kwestia jest podje**na od kogoś innego, bo już setny raz widzę jak ktoś narzeka, że mem jest na większej ilości stron internetowych niż jedna

Avatar pawelonxxx

30 stycznia 2019, 10:59

@EnderKGunner34: wystarczy że wpiszesz w Google Hitler vs Stalin i w zakładce grafika jest na początku oryginalny obrazek

Avatar Anishogen

30 stycznia 2019, 12:43

@EnderKGunner34: Dlatego się przegląda memy na Reddicie. Nie kradzione i świeże.

Avatar lorax12

Edytowano - 24 stycznia 2019, 10:39

#teamlivinlavidaloca

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2019, 09:57

iwona ciupak chciała zrobić chałkę i przytyła

Avatar rozwalgo

24 stycznia 2019, 09:37

A Shrek Trzeci to gówno

Avatar Gekonnen

24 stycznia 2019, 10:07

@rozwalgo: nie gówno
nie jest on jakiś dobry, ale dialogi i pomysły pomagają. Od tamtych dwóch filmów zdecydowanie gorszy. Chociaż całkiem przyjemnie się go ogląda

Avatar Waffle

30 stycznia 2019, 09:40

@Gekonnen: Shrek Trzeci to śmieć
Obejrzyj sobie film ,,Why Shrek the Third is a Cinematic Disaster'' i zobaczysz

Avatar
asasinpio

30 stycznia 2019, 10:00

@Waffle: Bo film na youtubie zmieni czyjąs opinie o 180 stopni bo kazdy myśli tak samo jak ty. Nie chcę nic mówić, ale to samo robili płaskoziemcy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Znak czasów

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Przypałowo

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka