Rozdrażnienie to nie to samo co chamstwo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2020, 13:07
Dla facetow: jak kobieta jest zdenerwowana, to nie upoważnia was do gadania w stylu "co się rzucasz, okres masz?". To wk***ia.
Odpisz
25 stycznia 2019, 10:14
No nie, ale bardzo łatwo się wtedy denerwujesz i wszystko Cię wkurza.
To nie jest nasza wina, ale prawda, nie powinno się być kompletną suką podczas okresu.
Odpisz
17 lutego 2019, 10:17
@wiki9595: ja tak nie mam
Odpisz
17 lutego 2019, 10:28
@CirillaRiannon: Wiesz, każdy jest inny.
Odpisz
5 lutego 2019, 19:12
Coś w tym jest, ja np. Zawsze staram się nie być jakąś straszną suką podczas okresu, bo wyobrażał sobie jak muszą się czuć inne osoby. Jednak okres naprawdę nie jest czymś przyjemnym i właściwie u każdej kobiety przebiega nieco inaczej: niektóre ledwo boli, a inne muszą brać tabletki albo nawet zostawać w domu.
Do facetów: wyobraźcie sobie, że przez tydzień boli was brzuch, z intymnych miejsc leci wam krew i musicie nosić jakieś wkładki w stylu kawałka pieluchy żeby nic nie pobrudzić. Mimo to cały czas niepokoicie się, że coś poplamicie i staniecie się ofiarą kpin i wyśmiewania. Na dodatek wszystko irytuje kilkakrotnie razy mocniej niż normalnie i wydaje wam się, że nikt nie potrafi tego zrozumieć. I jeszcze mają pretensje, że się wkurzasz bez powodu, narzekając że jak tylko coś trzeba zrobić to marudzisz i wzdychasz.
Rozumiem, że wam też nie jest przyjemnie jak ktoś się wkurza o byle co. Ja wiem, nie każdy, i nie zawsze ma tak źle. Ale proszę, spróbujcie się postawić na naszym miejscu.
Odpisz
4 lutego 2019, 18:06
Jem tosty
Odpisz
4 lutego 2019, 21:01
@nirqm: Ale fajnie
Odpisz
5 lutego 2019, 04:17
@nirqm: Same czy z czymś?
Odpisz
5 lutego 2019, 07:28
@taranee4545: z masłem były one
Odpisz
5 lutego 2019, 00:13
Czasami mi odpi***ala podczas okresu, ale zawsze wtedy przywołuję się do porządku, bo nie chciałabym być w skórze osoby, która musi znosić moje humory
Odpisz
4 lutego 2019, 23:36
Buką*
Odpisz
4 lutego 2019, 22:43
Jestem dziewczyną i się z tym całkowicie zgadzam. Może akurat ja to przechodzę jakoś łagodniej, ale zawsze po prostu staram się myśleć logicznie. Jak ktoś zachowuje się jak debil to wku*wi mnie obojętnie jakiego dnia w miesiącu.
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:06
ale hormony tak
\_______/
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:08
[hejt]
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:08
@PiesImieniemSylwester: [odpowiedź na hejt]
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:18
[wyzwisko]
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:21
co tam baba wie o hormonach
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:21
[pie**olenie o mowie nienawiści]
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:22
@theCPCK: [większe pie**olenie o niewiadomo czym]
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:48
[Wypowiedź Korwina mówiąca o strzelaniu do kobiet i lewaków]
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:53
Jeszcze piwiedz że chcica upoważnia do gw*****
Odpisz
4 lutego 2019, 18:48
no trochę tak
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2019, 18:59
@lorax12: chcica upoważnia do gw*****
(Here we go again)
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2019, 18:44
Powiedziała osoba, która pewnie nigdy nie miała okresu :')
Odpisz
4 lutego 2019, 18:19
Okres może i nie, ale PMS już tak.
Odpisz
4 lutego 2019, 18:14
No, chyba, że jest się psem.
Odpisz
25 stycznia 2019, 15:57
PMS jest o tyle dobry, że można wtedy uprawiać seks bez gumki.
Odpisz
25 stycznia 2019, 17:07
@Nanook: Nigdy nie miałem PMS, więc zawsze muszę w gumce :(
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2019, 17:09
@przemek1ni: ofuck, ale mnie zrobiłeś w bambuko tym tekstem. Że to niby ja mam pms, a ty spryciarzu, a to sprytnie wykombinowałeś. jak dziecko mnie wyr*chałeś. należy ci się zielone
Odpisz
25 stycznia 2019, 13:15
Nie wystarczy czasem zwyczajnie ochłonąć i zastanowić się nad tym co drogie dziewczyny robicie? Ja wiem, że to rada w stylu "ić pobiegaj czy cuś" ale wydaje mi się to wykonalne.
Odpisz
7 czerwca 2019, 11:52
@Kacprrr: Miałeś kiedyś okres, że tak się wymądrzasz?
Odpisz
7 czerwca 2019, 13:20
@Aniol666: nie miałem, ale walczyć z uczuciami każdy umie
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2019, 10:59
To przez hormony, ale skad mozecie wiedziec skoro jestescie takimi przegrywami bez dziewczyn. Czekam na hejty
Odpisz
25 stycznia 2019, 12:13
@PadmePL: ku*wa co
Odpisz
25 stycznia 2019, 12:13
@PadmePL: -1
Odpisz
25 stycznia 2019, 13:01
@PiesImieniemSylwester: sory mam okres
Odpisz
4 lutego 2019, 18:46
@PadmePL: ale z ciebie suka
(Sorry, pocę się)
Odpisz
4 lutego 2019, 19:01
@PadmePL: co ku*wa?
Odpisz
4 lutego 2019, 20:12
@PadmePL: o ch*j ci chodzi
Odpisz
4 lutego 2019, 21:02
@PadmePL: Ty jesteś przegrywem bez chłopaka, przecież jesteś na jeja i masz konto
Odpisz
5 lutego 2019, 04:07
ok zaraz usune
Odpisz
5 lutego 2019, 16:41
@PadmePL: czekamy
Odpisz
16 lutego 2019, 23:40
@PadmePL: kometarz nadal stoi
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:50
mAm OkReS i WsZyStKo MnIe WkU*WiA RrRrRrRr
Odpisz