Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MsCrazyAlex

11 sierpnia 2020, 13:07

Dla facetow: jak kobieta jest zdenerwowana, to nie upoważnia was do gadania w stylu "co się rzucasz, okres masz?". To wk***ia.

Avatar wiki9595

25 stycznia 2019, 10:14

No nie, ale bardzo łatwo się wtedy denerwujesz i wszystko Cię wkurza.
To nie jest nasza wina, ale prawda, nie powinno się być kompletną suką podczas okresu.

Avatar CirillaRiannon

17 lutego 2019, 10:17

@wiki9595: ja tak nie mam

Avatar wiki9595

17 lutego 2019, 10:28

@CirillaRiannon: Wiesz, każdy jest inny.

Avatar amazonka4321

5 lutego 2019, 19:12

Coś w tym jest, ja np. Zawsze staram się nie być jakąś straszną suką podczas okresu, bo wyobrażał sobie jak muszą się czuć inne osoby. Jednak okres naprawdę nie jest czymś przyjemnym i właściwie u każdej kobiety przebiega nieco inaczej: niektóre ledwo boli, a inne muszą brać tabletki albo nawet zostawać w domu.

Do facetów: wyobraźcie sobie, że przez tydzień boli was brzuch, z intymnych miejsc leci wam krew i musicie nosić jakieś wkładki w stylu kawałka pieluchy żeby nic nie pobrudzić. Mimo to cały czas niepokoicie się, że coś poplamicie i staniecie się ofiarą kpin i wyśmiewania. Na dodatek wszystko irytuje kilkakrotnie razy mocniej niż normalnie i wydaje wam się, że nikt nie potrafi tego zrozumieć. I jeszcze mają pretensje, że się wkurzasz bez powodu, narzekając że jak tylko coś trzeba zrobić to marudzisz i wzdychasz.

Rozumiem, że wam też nie jest przyjemnie jak ktoś się wkurza o byle co. Ja wiem, nie każdy, i nie zawsze ma tak źle. Ale proszę, spróbujcie się postawić na naszym miejscu.

Avatar nirqm

4 lutego 2019, 18:06

Jem tosty

Avatar awazan

4 lutego 2019, 21:01

@nirqm: Ale fajnie

Avatar taranee4545

5 lutego 2019, 04:17

@nirqm: Same czy z czymś?

Avatar nirqm

5 lutego 2019, 07:28

@taranee4545: z masłem były one

Avatar GripexHot

5 lutego 2019, 00:13

Czasami mi odpi***ala podczas okresu, ale zawsze wtedy przywołuję się do porządku, bo nie chciałabym być w skórze osoby, która musi znosić moje humory

Avatar patryko1234

4 lutego 2019, 23:36

Buką*

Avatar martyna2112

4 lutego 2019, 22:43

Jestem dziewczyną i się z tym całkowicie zgadzam. Może akurat ja to przechodzę jakoś łagodniej, ale zawsze po prostu staram się myśleć logicznie. Jak ktoś zachowuje się jak debil to wku*wi mnie obojętnie jakiego dnia w miesiącu.

Avatar
Xelve14

25 stycznia 2019, 09:06

ale hormony tak
\_______/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar jejaplxiaomi

4 lutego 2019, 18:48

no trochę tak

Avatar
Xelve14

Edytowano - 4 lutego 2019, 18:59

@lorax12: chcica upoważnia do gw*****
(Here we go again)

Avatar Alouette_ash

Edytowano - 4 lutego 2019, 18:44

Powiedziała osoba, która pewnie nigdy nie miała okresu :')

Avatar Anielka999

4 lutego 2019, 18:19

Okres może i nie, ale PMS już tak.

Avatar Litops

4 lutego 2019, 18:14

No, chyba, że jest się psem.

Avatar Nanook

25 stycznia 2019, 15:57

PMS jest o tyle dobry, że można wtedy uprawiać seks bez gumki.

Avatar przemek1ni

25 stycznia 2019, 17:07

@Nanook: Nigdy nie miałem PMS, więc zawsze muszę w gumce :(

Avatar Nanook

Edytowano - 25 stycznia 2019, 17:09

@przemek1ni: ofuck, ale mnie zrobiłeś w bambuko tym tekstem. Że to niby ja mam pms, a ty spryciarzu, a to sprytnie wykombinowałeś. jak dziecko mnie wyr*chałeś. należy ci się zielone

Avatar Kacprrr

25 stycznia 2019, 13:15

Nie wystarczy czasem zwyczajnie ochłonąć i zastanowić się nad tym co drogie dziewczyny robicie? Ja wiem, że to rada w stylu "ić pobiegaj czy cuś" ale wydaje mi się to wykonalne.

Avatar Aniol666

7 czerwca 2019, 11:52

@Kacprrr: Miałeś kiedyś okres, że tak się wymądrzasz?

Avatar Kacprrr

7 czerwca 2019, 13:20

@Aniol666: nie miałem, ale walczyć z uczuciami każdy umie

Avatar PadmePL

Edytowano - 25 stycznia 2019, 10:59

To przez hormony, ale skad mozecie wiedziec skoro jestescie takimi przegrywami bez dziewczyn. Czekam na hejty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar opalonygosc222

5 lutego 2019, 16:41

@PadmePL: czekamy

Avatar dawid51

16 lutego 2019, 23:40

@PadmePL: kometarz nadal stoi

Avatar jasnib

25 stycznia 2019, 09:50

mAm OkReS i WsZyStKo MnIe WkU*WiA RrRrRrRr

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

To musiało być męczące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka