Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2019, 22:43
Jacy ludzie ustawiają blokadę na rozpoznawanie twarzy?
Odpisz
31 stycznia 2019, 00:19
@ScrongusDonglus: Cóż, jest to szybkie ^^;
Odpisz
4 lutego 2019, 21:00
@Marie_: Wpisanie cztero cyfrowego kodu też.
Odpisz
4 lutego 2019, 22:03
niby tak ale nie jest to aż takie wygodne...
Odpisz
4 lutego 2019, 22:07
@Marie_: Press X to Doubt
Odpisz
4 lutego 2019, 23:12
W sensie klikasz raz żeby włączyć i niemalże od razu Ci się włącza z ekranu blokady, jest to też duża kwestia preferencji ^^;
Odpisz
4 lutego 2019, 23:16
@Marie_: Wpisanie kodu zajmuje kilka sekund.
A przez to wykrywanie twarzą,może jej nie załapać jak ci się coś stanie w twarz to nie będzie miała użytku,ktoś może mieć zdjęcie twojej twarzy i nim odblokować telefon.
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2019, 23:18
to prawda, choć zależy to od modelu telefonu ^^;
Zresztą zawsze jest jeszcze pominięcie odblokowywania twarzą i wpisywanie pinu
Odpisz
30 stycznia 2019, 22:48
Xiamoi lepsze
Odpisz
30 stycznia 2019, 23:02
@PerfektPerson: Xiaomi lepsze nawet mam
Odpisz
31 stycznia 2019, 00:28
@PerfektPerson: Iphony opłaca się tak naprawdę kupić jeżeli pracujesz na mac booku wtedy wszystko się automatycznie synchronizuje na bieżąco, ale spora większość kupuje te telefony bo jest moda i bo są drogie. A co do pisania co lepsze to ja mam stary LG K4 (k120e) 2016 i działa bez zarzutu. Nie wszystko co nowe jest jakieś bardzo innowacyjne, bo nowe wszystkie telefony nie mają ramek i nają wcięcie. A ja nie jestem zapalonym użytkownikiem więc i cegła by mi wystarczyła.
Odpisz
31 stycznia 2019, 04:30
Ja posiadam lg k10 i też jest niczego sobie
Odpisz
2 lutego 2019, 12:49
@DuchTNT: ja też mam dlatego pisze
Odpisz
31 stycznia 2019, 19:56
Było i to na głównej
Odpisz
31 stycznia 2019, 06:56
Na numery alarmowe można dzwonić bez odblokowania. Jeśli faceID nie działa, to zawsze można jeszcze odblokować tradycyjnie kodem.
Odpisz
31 stycznia 2019, 01:52
należało mu sie za bieganie z iPhonem
Odpisz
31 stycznia 2019, 01:21
Połączenia alarmowe: *istnieją*
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:56
Jak on to zrobił, że nie stracił telefonu
Odpisz
30 stycznia 2019, 22:03
@Nocta: miał srajfona...
Odpisz
30 stycznia 2019, 23:04
@Nocta: Nikt nie chciał tego śmiecia.
Odpisz
31 stycznia 2019, 00:21
dresy wreszcie robią coś pożytecznego
Odpisz
30 stycznia 2019, 23:21
więc zamiast tego próbujesz odblokować na odcisk palca ale dresy miały nóż i już nie masz palca
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:27
a to nie jest tak że na policję można zadzwonić nawet z zablokowanego telefonu?
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:32
@smierd: można
Odpisz
29 stycznia 2019, 02:16
@dumcio: Ciiiiiichoooo, bo mem straci sens.....
Odpisz
30 stycznia 2019, 23:03
@smierd: Można też telefon odblokować pinem
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2019, 22:24
Dlatego wszystko inne od appla jest lepsze
Odpisz
30 stycznia 2019, 22:04
I ty brutusie kontra me
Odpisz
28 stycznia 2019, 22:36
Przynajmniej piesio jest z nim
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2019, 21:31
@Jasnowidz: Ten piesio to easter egg. W komiksie nazywał się Cosmo the spacedog i miał dużo większą rolę.
Odpisz
28 stycznia 2019, 23:51
Przynajmniej nie okradli cię z iphona.
Odpisz
30 stycznia 2019, 21:24
@Jupi_day: Bo dresy kradną tylko pieniądze w formie klasycznej
Odpisz
29 stycznia 2019, 08:11
To kadr ze sceny po napisach z filmu strażnicy galaktyki
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:40
Mój telefon potrafi przez kilka minut przytrzymać odcisk mojego palca i samemu się odblokowywać
Odpisz