Typowa przerwa w podstawówce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2021, 19:49
Preferuję podłogę
Odpisz
13 lutego 2019, 19:49
U mnie w szkole na korytarzach nie ma ławek
Odpisz
20 lutego 2019, 16:21
jak u mnie
Odpisz
12 lutego 2019, 17:02
U mnie nie można siedzieć na podłodze, a ostatnio ksiądz kazał zabrać mojej klasie jedną z ławek
Odpisz
11 lutego 2019, 21:43
U mnie ławek nie ma bo szkoły nie stać ale na remont pokoju dyrektora to już są pieniądze
Odpisz
12 lutego 2019, 17:00
@XxkillerxX: I feel you, kiedyś, zamiast kupienia projektorów do klas, całkowicie wyremontowali gabinet dyrektora w mojej szkole
Odpisz
12 lutego 2019, 09:40
U mnie siedzimy na podłodze i mamy piłkarzyki na korytarzu i fajnie
Odpisz
11 lutego 2019, 23:24
U mnie w liceum tez siedzą na parapetach
Odpisz
11 lutego 2019, 23:14
Ja tam wolę na podłodze nawet jak są ławki i parapety
Odpisz
11 lutego 2019, 22:19
my nawet nie mamy ławek heh
Odpisz
11 lutego 2019, 22:17
U mnie ławki nie występują za to schody są uje**ne uczniami i trudno jest przejść
Odpisz
11 lutego 2019, 21:29
U mnie większość siedzi na podłodze pomimo, że mamy ławki i stoliki.
Odpisz
11 lutego 2019, 21:18
A ja tam preferuje schody...
Odpisz
11 lutego 2019, 20:46
Tylko szkoda, że u mnie nie ma ani jednej ławki a przed parapetami są jakieś dziwne płotki.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2019, 20:12
Tylko na parapecie, albo kiblu z papierosem w ręku
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2019, 12:39
Ja nie mam nawet ławek, a na parapetach nam zabraniają jak i na schodach, przy czym młodziki mają pufy
Odpisz
31 stycznia 2019, 12:40
Biedaczek. *przytula go*
Odpisz
31 stycznia 2019, 12:41
F
Odpisz
11 lutego 2019, 19:59
Tak samo ;(
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:20
Nie mamy ławek ani parapetów, ale za to mamy korytarze szerokie na 1.5 metra
Odpisz
11 lutego 2019, 19:50
@Andrzeju: tak zwane spacerniaki
Odpisz