Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2019, 19:36
czemu czytamy batman, ajron men i spajder men zamiast betmen ajen men i spajder men
Odpisz
11 lutego 2019, 19:52
@Krzyniu: z tymi dwoma się zgodzę ale w Spiderman powinieneś napisać nawet w nawiasie że r nie powinno się wymawiać
Odpisz
11 lutego 2019, 20:16
@jakubek0708: no już tak to bardzo polsko rozpisałem, bo sam bym powiedział w sumie betmen, ajenmen i spajdamen (ew. pita paka)
Odpisz
20 marca 2020, 12:21
@Krzyniu: Nawet rodowici użytkownicy angielsiego nieraz wymawiają "ajron" zamiast "ajon/ajen"
Odpisz
20 marca 2020, 12:27
@PanMisiek: nie spotkałem się z tym w zasadzie nigdy
Odpisz
2 lutego 2019, 15:33
Dlaczego Spider-Man czyta się "spajder mEn", z resztą jak znaczą większość bohaterów, a Batman jedyny czyta się jako "batmAn"
Odpisz
3 lutego 2019, 01:11
@PanMisiek: w angielskim występuje taka głoska jak /ae/ i czyta się ją coś pomiędzy nasze a i e, czyli poprawna wymowa u nas to albo bAtmAn albo bEtmEn. Wygląda to tak: b|ae|tm|ae|n
Odpisz
20 marca 2020, 11:52
æ
Odpisz
12 lutego 2019, 23:24
Bo tak. elo
Odpisz
11 lutego 2019, 22:22
Podczas swoich pierwszych wystąpień w ,,Detective Comics" w latach '30 XX w., ,,Batman" był zwany ,,Bat-Manem".
Odpisz
11 lutego 2019, 21:56
Bo marvel tworząc postać spider-mana nie chciał , by kojarzono go z batmanem dc. Serio tak było xd
Odpisz
11 lutego 2019, 22:00
@jagodnik: Nie z batmanem, tylko z supermanem. Tak było, nie zmyślam
Odpisz
11 lutego 2019, 21:15
Fak lodżik tak bardzo że mój luj jest dłuższy od tej gównoburzy co będzie pod tym komem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przewiduje przyszłość
Odpisz
11 lutego 2019, 20:09
Znowu nie będę spał w nocy
Odpisz
2 lutego 2019, 10:31
dołączę się do mind-breakera
Odpisz
2 lutego 2019, 10:33
nigdy nie ma*
Odpisz
2 lutego 2019, 10:33
nie wiem
Odpisz
2 lutego 2019, 10:36
@crazyboner: co ma 2 litery
zawsze ma 6
nigdy 5
Odpisz
2 lutego 2019, 10:41
przeczytajcie na głos
Odpisz
2 lutego 2019, 10:47
jeju xdd
Odpisz
2 lutego 2019, 10:50
nie kumam help
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2019, 10:53
@mikigra8888: ile liter ma co?
co ma 2 litery
ile liter ma zawsze?
zawsze ma 6 liter
ile liter ma nigdy?
nigdy 5
Odpisz
2 lutego 2019, 18:02
aaaaaa ja pie**ole ale drewno umysłowe ze mnie
Odpisz
11 lutego 2019, 19:03
Był kiedyś taki obrazek w poczekalni
Odpisz
11 lutego 2019, 19:56
@Adi34: To właśnie ten obrazek
Odpisz
11 lutego 2019, 19:33
Spiderman pisze
Odpisz
11 lutego 2019, 19:22
Ja zawsze pisałem Iron-Man.
Odpisz
11 lutego 2019, 19:22
ludzie co muszę wpisać aby dostać template takiego typu mema? bo jak znajduje to zapisane albo z znakiem wodnym
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2019, 10:52
Eeeeeeeeeeeeee...
Odpisz
11 lutego 2019, 22:28
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Odpisz
11 lutego 2019, 22:29
@sans_skeleton: /s
Odpisz
2 lutego 2019, 10:48
Odpisz
2 lutego 2019, 10:35
Bo batman to człowiek przebrany za nietoperza, iron man to człowiek w zbroi, ale nie podaje sie za żelazko, a spider-man to człowiek, który ma częściowo pajęcze moce czyli tak jakby pół człowiek pół pająk coś takiego
Odpisz
2 lutego 2019, 10:31
Zależy od twórcy
Odpisz