Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

11 lutego 2019, 19:36

czemu czytamy batman, ajron men i spajder men zamiast betmen ajen men i spajder men

Avatar jakubek0708

11 lutego 2019, 19:52

@Krzyniu: z tymi dwoma się zgodzę ale w Spiderman powinieneś napisać nawet w nawiasie że r nie powinno się wymawiać

Avatar Krzyniu

11 lutego 2019, 20:16

@jakubek0708: no już tak to bardzo polsko rozpisałem, bo sam bym powiedział w sumie betmen, ajenmen i spajdamen (ew. pita paka)

Avatar PanMisiek

20 marca 2020, 12:21

@Krzyniu: Nawet rodowici użytkownicy angielsiego nieraz wymawiają "ajron" zamiast "ajon/ajen"

Avatar Krzyniu

20 marca 2020, 12:27

@PanMisiek: nie spotkałem się z tym w zasadzie nigdy

Avatar PanMisiek

2 lutego 2019, 15:33

Dlaczego Spider-Man czyta się "spajder mEn", z resztą jak znaczą większość bohaterów, a Batman jedyny czyta się jako "batmAn"

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2019, 01:11

@PanMisiek: w angielskim występuje taka głoska jak /ae/ i czyta się ją coś pomiędzy nasze a i e, czyli poprawna wymowa u nas to albo bAtmAn albo bEtmEn. Wygląda to tak: b|ae|tm|ae|n

Avatar Big_Chungus

20 marca 2020, 11:52

æ

Avatar xyzis

12 lutego 2019, 23:24

Bo tak. elo

Avatar sans_skeleton

11 lutego 2019, 22:22

Podczas swoich pierwszych wystąpień w ,,Detective Comics" w latach '30 XX w., ,,Batman" był zwany ,,Bat-Manem".

Avatar jagodnik

11 lutego 2019, 21:56

Bo marvel tworząc postać spider-mana nie chciał , by kojarzono go z batmanem dc. Serio tak było xd

Avatar Cotosiestanelo

11 lutego 2019, 22:00

@jagodnik: Nie z batmanem, tylko z supermanem. Tak było, nie zmyślam

Avatar SongManka510

11 lutego 2019, 21:15

Fak lodżik tak bardzo że mój luj jest dłuższy od tej gównoburzy co będzie pod tym komem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przewiduje przyszłość

Avatar dysgdvdhhd

11 lutego 2019, 20:09

Znowu nie będę spał w nocy

Avatar
Xelve14

2 lutego 2019, 10:31

dołączę się do mind-breakera

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Adi34

11 lutego 2019, 19:03

Był kiedyś taki obrazek w poczekalni

Avatar Mastilia

11 lutego 2019, 19:56

@Adi34: To właśnie ten obrazek

Avatar
ZiemiaJestPlaska

11 lutego 2019, 19:33

Spiderman pisze

Avatar KayonPL

11 lutego 2019, 19:22

Ja zawsze pisałem Iron-Man.

Avatar Domkri

11 lutego 2019, 19:22

ludzie co muszę wpisać aby dostać template takiego typu mema? bo jak znajduje to zapisane albo z znakiem wodnym

Avatar
CarskiMonarchista

Edytowano - 2 lutego 2019, 10:52

Eeeeeeeeeeeeee...

Avatar sans_skeleton

11 lutego 2019, 22:28

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Avatar sans_skeleton

11 lutego 2019, 22:29

Avatar
ZiemiaJestPlaska

2 lutego 2019, 10:48

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2019, 10:35

Bo batman to człowiek przebrany za nietoperza, iron man to człowiek w zbroi, ale nie podaje sie za żelazko, a spider-man to człowiek, który ma częściowo pajęcze moce czyli tak jakby pół człowiek pół pająk coś takiego

Avatar stefus

2 lutego 2019, 10:31

Zależy od twórcy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Płać pan

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka