A miał być piątek, piąteczek, piątunio
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2019, 17:50
W piątek mam kurde 9 lekcji. Do chrzanu z takim planem
Odpisz
6 lutego 2019, 06:37
Fizyka, Matematyka -> Fizyka, Matematyka?
Odpisz
5 lutego 2019, 22:24
U mnie nauczyciel od fizyki jest chyba najgorszym nauczycielem w mieście. Nie da się zrozumieć ani jednego słowa a jak się go o coś zapyta bo się nie rozumie czegoś to sam nie umie wytłumaczyć przez co większość klasy na lekcji gra poprostu na telefonach. Tak samo testy każdy z telefonu pisze a jak ktoś pisze prosto z książki i jest poprawnie to i tak nie zalicza na 5 bo za krótko dla niego.
Dla tych co nie chce im się czytać tego wszystkiego bo i tak nikt nic z tego co napisałem nie zrozumie:
Mój nauczyciel od fizyki jest ch*jowy
Odpisz
5 lutego 2019, 21:20
U mnie od matmy mam zajebistego nauczyciela i lubię ten przedmiot. Fizykę też lubię, ale z nauczycielem już gorzej... Najbardziej nie cierpię wosu i polskiego
Odpisz
5 lutego 2019, 21:10
Ja z matmy mam 6 mimo że zbieram czwóry, bo chodzę na konkursy i pani mnie lubi :D
Odpisz
5 lutego 2019, 20:46
Odpisz
5 lutego 2019, 20:37
Odpisz
5 lutego 2019, 19:52
u mnie w piątek nie ma żadnych znośnych lekcji ._.
Odpisz
5 lutego 2019, 19:44
Trigedded
Odpisz
5 lutego 2019, 19:27
Achh, moje 2 ulubione lekcje.
Odpisz
5 lutego 2019, 19:28
@sans_skeleton: i tak się składa że w mojej szkole to moja mama uczy fizyki.
Odpisz
5 lutego 2019, 19:28
@sans_skeleton: opowiedz jak to jest
Odpisz
5 lutego 2019, 19:31
całkiem fajnie
Nigdy nie zapomnę o sprawdzianie ani teście
Odpisz
5 lutego 2019, 19:34
@sans_skeleton: możesz podglądać sprawdziany czy coś w tym stylu? są z tego jakieś większe korzyści?
Odpisz
5 lutego 2019, 19:35
To się nazywa faworyzacja i jest karalna w szkołach. Dlatego zazwyczaj rodzice nie uczą swoich dzieci, jeżeli są nauczycielami.
Odpisz
5 lutego 2019, 19:51
@mortzmargonem: dlatego poszłam o rok wcześniej do podstawówki, bo moja mama nie chciała mnie uczyć ;v;
Odpisz
5 lutego 2019, 19:11
Ja tam ogarniam fizykę na 4 a matmę na 3 więc nie jest źle
Odpisz
5 lutego 2019, 19:13
@MaGa16: A ja fizykę na 2 i matmę na 1, więc w moim przypadku nie byłoby tak dobrze.
Odpisz
5 lutego 2019, 19:26
a ja fizyki nie mam a matmę na 2...
Odpisz
5 lutego 2019, 20:43
@MaGa16:
A ja fizykę na 2 i matmę na 4
Odpisz
7 lutego 2019, 14:05
@MaGa16: Oba na 3 (z czego z matmy ledwo)
Odpisz
5 lutego 2019, 19:05
Nie licząc niemieckiego moje znienawidzone lekcje
Odpisz
5 lutego 2019, 19:03
U mnie matma jest spoko ale fizyka to piekło
Odpisz
31 stycznia 2019, 22:22
kuuuuuurwa spooock
Odpisz
31 stycznia 2019, 22:23
@Krzyniu: widziałeś nowego Star Terka?
Odpisz
31 stycznia 2019, 22:27
@Gekonnen: tak, synu z nieprawego łoża
Odpisz
31 stycznia 2019, 22:31
@Krzyniu: A umiesz tak zrobić, to nie takie proste jak się wydaje
Odpisz
31 stycznia 2019, 22:35
@Gekonnen: \\//_
Odpisz
31 stycznia 2019, 22:39
@Krzyniu: dobra wygrałeś tym razem
Odpisz
31 stycznia 2019, 23:30
@Gekonnen: ale miej się na baczności
Odpisz