Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ja2005

27 września 2019, 17:50

W piątek mam kurde 9 lekcji. Do chrzanu z takim planem

Avatar xXx_Goblun_xXx

6 lutego 2019, 06:37

Fizyka, Matematyka -> Fizyka, Matematyka?

Avatar LazyBone

5 lutego 2019, 22:24

U mnie nauczyciel od fizyki jest chyba najgorszym nauczycielem w mieście. Nie da się zrozumieć ani jednego słowa a jak się go o coś zapyta bo się nie rozumie czegoś to sam nie umie wytłumaczyć przez co większość klasy na lekcji gra poprostu na telefonach. Tak samo testy każdy z telefonu pisze a jak ktoś pisze prosto z książki i jest poprawnie to i tak nie zalicza na 5 bo za krótko dla niego.

Dla tych co nie chce im się czytać tego wszystkiego bo i tak nikt nic z tego co napisałem nie zrozumie:
Mój nauczyciel od fizyki jest ch*jowy

Avatar
Meme_guy

5 lutego 2019, 21:20

U mnie od matmy mam zajebistego nauczyciela i lubię ten przedmiot. Fizykę też lubię, ale z nauczycielem już gorzej... Najbardziej nie cierpię wosu i polskiego

Avatar Ksznycel

5 lutego 2019, 21:10

Ja z matmy mam 6 mimo że zbieram czwóry, bo chodzę na konkursy i pani mnie lubi :D

Avatar DzikiDzikers

5 lutego 2019, 20:46

Avatar Venomoth

5 lutego 2019, 20:37

Avatar Kinga_Kenobi

5 lutego 2019, 19:52

u mnie w piątek nie ma żadnych znośnych lekcji ._.

Avatar Pani_Kaczka_

5 lutego 2019, 19:44

Trigedded

Avatar sans_skeleton

5 lutego 2019, 19:27

Achh, moje 2 ulubione lekcje.

Avatar sans_skeleton

5 lutego 2019, 19:28

@sans_skeleton: i tak się składa że w mojej szkole to moja mama uczy fizyki.

Avatar
arbuziec

5 lutego 2019, 19:28

@sans_skeleton: opowiedz jak to jest

Avatar sans_skeleton

5 lutego 2019, 19:31

całkiem fajnie
Nigdy nie zapomnę o sprawdzianie ani teście

Avatar
arbuziec

5 lutego 2019, 19:34

@sans_skeleton: możesz podglądać sprawdziany czy coś w tym stylu? są z tego jakieś większe korzyści?

Avatar mortzmargonem

5 lutego 2019, 19:35

To się nazywa faworyzacja i jest karalna w szkołach. Dlatego zazwyczaj rodzice nie uczą swoich dzieci, jeżeli są nauczycielami.

Avatar Leishh

5 lutego 2019, 19:51

@mortzmargonem: dlatego poszłam o rok wcześniej do podstawówki, bo moja mama nie chciała mnie uczyć ;v;

Avatar MaGa16

5 lutego 2019, 19:11

Ja tam ogarniam fizykę na 4 a matmę na 3 więc nie jest źle

Avatar
ddawdad

5 lutego 2019, 19:13

@MaGa16: A ja fizykę na 2 i matmę na 1, więc w moim przypadku nie byłoby tak dobrze.

Avatar edzio72

5 lutego 2019, 19:26

a ja fizyki nie mam a matmę na 2...

Avatar DzikiDzikers

5 lutego 2019, 20:43

@MaGa16:
A ja fizykę na 2 i matmę na 4

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

7 lutego 2019, 14:05

@MaGa16: Oba na 3 (z czego z matmy ledwo)

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

5 lutego 2019, 19:05

Nie licząc niemieckiego moje znienawidzone lekcje

Avatar macikos12

5 lutego 2019, 19:03

U mnie matma jest spoko ale fizyka to piekło

Avatar Krzyniu

31 stycznia 2019, 22:22

kuuuuuurwa spooock

Avatar Gekonnen

31 stycznia 2019, 22:23

@Krzyniu: widziałeś nowego Star Terka?

Avatar Krzyniu

31 stycznia 2019, 22:27

@Gekonnen: tak, synu z nieprawego łoża

Avatar Gekonnen

31 stycznia 2019, 22:31

@Krzyniu: A umiesz tak zrobić, to nie takie proste jak się wydaje

Avatar Krzyniu

31 stycznia 2019, 22:35

@Gekonnen: \\//_

Avatar Gekonnen

31 stycznia 2019, 22:39

@Krzyniu: dobra wygrałeś tym razem

Avatar SCP_999

31 stycznia 2019, 23:30

@Gekonnen: ale miej się na baczności

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka