Kto pierwszy, ten szybciej w domu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2019, 16:33
nigdy nie miałem szatni w szkole
Odpisz
7 lutego 2019, 16:53
aha ?
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 16:59
To gdzie zostawiałeś kurtkę?
Odpisz
7 lutego 2019, 17:10
Pewnie w szafce.
Odpisz
7 lutego 2019, 17:46
@Anielka999: na krześle/wieszaku w sali ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
7 lutego 2019, 17:55
do jakiej ty szkoły chodzisz?
Odpisz
7 lutego 2019, 18:02
@Drag_on: podpinam się pod pytanie
Odpisz
7 lutego 2019, 18:02
@Drag_on: aktualnie gimbaza ale w podbazie też nie było, nie była to jakaś przeszkoda
Odpisz
7 lutego 2019, 18:27
ale gdzieś na wsi mała szkoła czy miasto?
Odpisz
7 lutego 2019, 21:14
@Drag_on: my nie mieliśmy szatni, tylko takie wielkie szafy jakby, po dwie na klasę, jedna dla dziew. druga dla chł. teraz mamy szafki.
Odpisz
9 lutego 2019, 11:44
@Drag_on: W Poznaniu
Odpisz
8 lutego 2019, 13:37
U mnie w szkole klasy 1-5 mają w miare duże szatnie ale już 6-8 mają tak małe że trzeba się ostro cisnąć. Są wtedy dwie opcje: wcisnąć się na chama lub czekać aż wszyscy wyjdą ale to ryzykowne bo potem przychodzi kolejna fala
Odpisz
7 lutego 2019, 17:38
U nas w szkole mamy tak W CH*J małe skrtyki bo szafki to to nie są. Szatnia jest tak mała że czasem trzeba czekać z 10 minut żeby w ogóle tam wejść
Odpisz
7 lutego 2019, 16:35
Dlatego ide lekcje przed i zabieram swoja kurtke przed armagedonem..
Odpisz
7 lutego 2019, 16:26
Jeszcze za czasów szkoły to przed ostatnią lekcją braliśmy kurtki i trzymaliśmy je w klasie, niby lifehack, ale czasami nauczyciele spinali o to dupy
Odpisz
1 lutego 2019, 20:55
Ja zawsze grzecznie czekam przed szatnią, bo mi się nie śpieszy, a wiem, że inni mają rozwozy.
Odpisz
7 lutego 2019, 16:19
@Polski_Ziemniok: Do guagów czy Kazachstanu ?
Odpisz
7 lutego 2019, 16:12
Przed chwilą przeżyłem coś takiego
Odpisz
3 lutego 2019, 08:26
U mnie w szkole to się nazywa apokalipsa.
Odpisz
1 lutego 2019, 21:48
U mnie to bardziej autobus i uczniowie :v
Odpisz