A czy Ty jesteś optymistą?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nie idź!
Fajnie że odpowiedzieli
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2019, 17:31
Jakos w to nie wierze
Odpisz
10 lutego 2019, 10:00
A ja nie jestem kretynem
Odpisz
3 lutego 2019, 15:44
A ja jestem realistą
Odpisz
3 lutego 2019, 15:49
@Michalo6969: realista to prawie pesymista
dont change my mind
Odpisz
3 lutego 2019, 16:54
@ptasznik5: Marzyciel to wyższy poziom optymisty, a realista to wyższy poziom pesymisty
Odpisz
6 lutego 2019, 21:16
@Michalo6969: To się szanuję, Megumi też, najlepiej zdrowo podejmować decyzje i odpowiednio reagować w zdrowy a nie zawsze w optymistyczny albo pesymistyczny sposób, dlatego realista jest zdrowym i najlepszym typem człowieka
Odpisz
6 lutego 2019, 21:17
@tomzizek2: realista jest po środku, mode reagować w optymistyczny bądź pesymistyczny sposób w różnych sytuacjach
Odpisz
6 lutego 2019, 21:28
@Michalo6969: A ja jestem poje**ny
Odpisz
6 lutego 2019, 23:08
@lorax12: to chyba każdy z nas wie
Odpisz
7 lutego 2019, 07:48
@Polalak: Ale i tak powiem by ktoś nie myślał inaczej
Odpisz
7 lutego 2019, 06:51
Stąd trzeba jak najszybciej uciekać
Odpisz
3 lutego 2019, 16:47
W Polsce nie jest tak źle. Jest mała korupcja, stale się rozwijamy i bogacimy, policjanci są łagodni, jesteśmy w NATO i UE. Jedyną przeszkodą teraz jesteśmy my sami (zwłaszcza kiepscy politycy).
Odpisz
6 lutego 2019, 23:11
@Litops: Mam zamiar wprowadzić biały terror, czyli pozbycie się komuchów i neomarksistów z kraju. Zwykła lewica jest spoko.
Odpisz
6 lutego 2019, 23:16
@seryjnysracz: Z prawicy przydałoby się też wywalić mohery.
Odpisz
6 lutego 2019, 23:19
@seryjnysracz: Komunistów tak, ale socjalistów i socjaldemokratów zostaw. I wprowadź prawdziwe państwo prawa.
Odpisz
6 lutego 2019, 23:45
Właśnie o tym napisałem, że normalna lewica może zostać ale neomarksiści powinni zostać wycięci.
Odpisz
6 lutego 2019, 22:31
Gdzie oni robili te statystyki? Na imprezach i wielkich przyjęciach? W domach zabaw? Wśród dzieci poniżej 7 roku życia?
Odpisz
6 lutego 2019, 21:41
Ja iestem pesymistom
Odpisz
6 lutego 2019, 22:29
@reiwen1:
Odpisz
3 lutego 2019, 16:33
Te statystyki to chyba % ludzi którzy myśleli, że znajdą pracę idąc na humana
Odpisz
3 lutego 2019, 15:54
75% ludzi uwierzy w te statystki z dupy.
Odpisz
3 lutego 2019, 15:43
ale 38 k/7 mld to nie 20%
Odpisz
6 lutego 2019, 21:22
@maczas098: Są jeszcze dzikie lasy Afryki
Odpisz
7 lutego 2019, 09:28
@EpicArcher: trzeba dodać jeszcze 15 murzynów to prawda ale nadal to nie 20%
Odpisz