Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2019, 17:31

Jakos w to nie wierze

Avatar Deuslovult

10 lutego 2019, 10:00

A ja nie jestem kretynem

Avatar Michalo6969

3 lutego 2019, 15:44

A ja jestem realistą

Avatar ptasznik5

3 lutego 2019, 15:49

@Michalo6969: realista to prawie pesymista
dont change my mind

Avatar tomzizek2

3 lutego 2019, 16:54

@ptasznik5: Marzyciel to wyższy poziom optymisty, a realista to wyższy poziom pesymisty

Avatar Tasukamaraka

6 lutego 2019, 21:16

@Michalo6969: To się szanuję, Megumi też, najlepiej zdrowo podejmować decyzje i odpowiednio reagować w zdrowy a nie zawsze w optymistyczny albo pesymistyczny sposób, dlatego realista jest zdrowym i najlepszym typem człowieka

Avatar Tasukamaraka

6 lutego 2019, 21:17

@tomzizek2: realista jest po środku, mode reagować w optymistyczny bądź pesymistyczny sposób w różnych sytuacjach

Avatar lorax12

6 lutego 2019, 21:28

@Michalo6969: A ja jestem poje**ny

Avatar Polalak

6 lutego 2019, 23:08

@lorax12: to chyba każdy z nas wie

Avatar lorax12

7 lutego 2019, 07:48

@Polalak: Ale i tak powiem by ktoś nie myślał inaczej

Avatar Huitzilopochtli

7 lutego 2019, 06:51

Stąd trzeba jak najszybciej uciekać

Avatar Litops

3 lutego 2019, 16:47

W Polsce nie jest tak źle. Jest mała korupcja, stale się rozwijamy i bogacimy, policjanci są łagodni, jesteśmy w NATO i UE. Jedyną przeszkodą teraz jesteśmy my sami (zwłaszcza kiepscy politycy).

Avatar seryjnysracz

6 lutego 2019, 23:11

@Litops: Mam zamiar wprowadzić biały terror, czyli pozbycie się komuchów i neomarksistów z kraju. Zwykła lewica jest spoko.

Avatar Litops

6 lutego 2019, 23:16

@seryjnysracz: Z prawicy przydałoby się też wywalić mohery.

Avatar
Meme_guy

6 lutego 2019, 23:19

@seryjnysracz: Komunistów tak, ale socjalistów i socjaldemokratów zostaw. I wprowadź prawdziwe państwo prawa.

Avatar seryjnysracz

6 lutego 2019, 23:45

Właśnie o tym napisałem, że normalna lewica może zostać ale neomarksiści powinni zostać wycięci.

Avatar Grzechoooo

6 lutego 2019, 22:31

Gdzie oni robili te statystyki? Na imprezach i wielkich przyjęciach? W domach zabaw? Wśród dzieci poniżej 7 roku życia?

Avatar reiwen1

6 lutego 2019, 21:41

Ja iestem pesymistom

Avatar Kapitalista

6 lutego 2019, 22:29

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

3 lutego 2019, 16:33

Te statystyki to chyba % ludzi którzy myśleli, że znajdą pracę idąc na humana

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2019, 15:54

75% ludzi uwierzy w te statystki z dupy.

Avatar maczas098

3 lutego 2019, 15:43

ale 38 k/7 mld to nie 20%

Avatar EpicArcher

6 lutego 2019, 21:22

@maczas098: Są jeszcze dzikie lasy Afryki

Avatar maczas098

7 lutego 2019, 09:28

@EpicArcher: trzeba dodać jeszcze 15 murzynów to prawda ale nadal to nie 20%

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nie idź!

Fajnie że odpowiedzieli

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka