Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Zaczęło się
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 lutego 2019, 14:11
Moja rozmowa ze znajomymi za każdym razem.
Odpisz
25 stycznia 2022, 12:57
@BardzoOryginalnaNazwa: mema robiłem na podstawie zachowania zj... z mojej klasy
Odpisz
4 lutego 2019, 14:36
Dlatego mam tylko dwóch prawdziwych przyjaciół, nad którymi mogę się znęcać i nie pyskuja
Odpisz
13 czerwca 2021, 16:01
dalej ich masz czy nie wytrzymali?
Odpisz
13 czerwca 2021, 21:51
Już nie mam, okazało się że nigdy ich nie miałam
Odpisz
13 czerwca 2021, 21:52
heh takie właśnie jest życie :) lepiej się przyzwyczaić i mieć wyj...ne
Odpisz
14 czerwca 2021, 11:21
przywiazalam się do nich bardzo ale okazali się byc uhuhuhu
Odpisz
14 czerwca 2021, 11:27
dlatego ja nigdy się nie przywiązuje xd ja często zmieniam przyjaciół i otoczenie, ciekawe kiedy znowu zmienię
Odpisz
14 czerwca 2021, 22:00
ja się przywiązuje do każdego za szybko, czuje się jak małe dziecko które myśli że każdy jest jego przyjacielem
Odpisz
14 czerwca 2021, 22:15
nie będę Ci pisał ze oezu źle i wgl ale powiem Ci jedno, pamiętaj ze wady są po to żeby nad nimi pracować i życzę Ci żebyś w przyszłości potrafiła do ludzi z większym dystansem podchodzić
Odpisz
4 lutego 2019, 17:08
w takim razie musi być zjebem. nikt normalny tak po prostu nie zlewa kogoś, jeśli ma do niego szacunek
Odpisz
8 lutego 2019, 08:44
@Mimikkyu: może to nie on jest zjebem tylko ja i nikt nie ma do mnie szacunku
Odpisz
8 lutego 2019, 11:31
@daglasio: nieprawda
Odpisz
8 lutego 2019, 19:28
@Mimikkyu: skąd wiesz takie rzeczy
Odpisz
8 lutego 2019, 19:41
@daglasio: może i nie wiem, ale jako społeczność powinniśmy się wspierać
Odpisz
8 lutego 2019, 19:53
@Mimikkyu: zgadzam się
Odpisz
8 lutego 2019, 08:06
Gorzej jest jak cos zle uslyszy albo sie przejezyczysz i juz nie dokonczysz zdania tylko wszyscy maja z ciebie beke bo NIBY zamiast spax mi sie chce powiedziales srac mi sie chce czy cos w tym stylu
Odpisz
4 lutego 2019, 15:57
Dosłownie każda rozmowa jaką przeprowadzam z 2+ osobami w pomieszczeniu.
Odpisz
4 lutego 2019, 15:17
Odpisz
4 lutego 2019, 14:08
Jak ja ku*wa tego nienawidzę
Odpisz