A nie lepiej się z nikogo nie naśmiewać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2019, 17:46
Ja mam ferie dopiero od 11 lutego już się mogę się doczekać tego maratonu z grami
Odpisz
6 lutego 2019, 17:28
To ostatnie to o nas pomorzanach
Odpisz
6 lutego 2019, 16:52
Opowiedzie straszne historie z życia pls
Odpisz
6 lutego 2019, 17:11
@nirqm: co
Odpisz
6 lutego 2019, 17:12
opwiedzcie straszne historie ze swojego życia
Odpisz
6 lutego 2019, 17:13
@nirqm: to nie jest pogadajmy
Odpisz
6 lutego 2019, 17:14
'_______'
Odpisz
6 lutego 2019, 17:15
@nirqm: idź pod pogadajmy normiku albo na grupy
Odpisz
6 lutego 2019, 17:16
@nirqm: wszedłem teraz na jeja i zobaczyłem ciebie
Odpisz
6 lutego 2019, 17:16
Ktoś musi być pierwszy by ktoś mógł być ostatni. Doceńcie to
Odpisz
6 lutego 2019, 16:40
Nie wiem czemu ludzie niby się śmieją z tych, co zaczynają ferie jako pierwsi. Ja na przykład lubię zaczynać pierwszy :^
Odpisz
6 lutego 2019, 16:48
Pierwszy termin jest moim zdaniem najgorszy, ponieważ masz później cały luty bez przerwy
Odpisz
6 lutego 2019, 16:24
Teraz zaczynam ostatni, a za rok zmieniam województwo więc XD
Odpisz
6 lutego 2019, 16:09
Nie śmiejcie się ze mnie pls
To nie moja wina
Odpisz
6 lutego 2019, 08:19
A ja mam miesiąc wolnego bo studia
Odpisz
6 lutego 2019, 08:20
ja już 4 tydzień siedzie w domu bo 2 byłem chory i 2 ferie
Odpisz
6 lutego 2019, 08:21
w sumie też miesiąc
Odpisz
6 lutego 2019, 14:58
Jeszcze ze 3-4 dni i będzie miesiąc :d
Odpisz
6 lutego 2019, 09:01
No nwm ja za rok bd na studiach, więc
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2019, 09:05
@um_ok: Po sesji masz tydzień-dwa wolnego przed drugim semestrem, jak zaliczysz wszystko w 1 terminie... Na co nie liczę
Odpisz
6 lutego 2019, 09:07
@pan_hejter: Na dzień dzisiejszy nawet nie wiem czy zdam maturę z majcy w pierwszym terminie więc good luck z sesją
Odpisz
6 lutego 2019, 09:08
@um_ok: Zdać mature z majcy na te głupie 30% naprawdę nie jest trudno.
Odpisz
6 lutego 2019, 09:10
@pan_hejter: Powiedz to mi. Mam duże problemy z myśleniem "matematycznym" i nie umiem przypisać informacji/wzorów do danego zadania.
Nie wiem jak to opisać Dx
Odpisz
6 lutego 2019, 09:14
@um_ok: Jedynym rozwiązaniem tego jest praktyka. Jeśli uczysz się tylko teorii, to oczywiste, że zadania ci nie pójdą. Po prostu trzeba liczyć, liczyć i jeszcze raz liczyć najróżniejsze zadania, najlepiej mieć kogoś kto potem je sprawdzi i wskaże co zje**łeś. W ten sposób zapamiętujesz pewne wzorce – mózgowi łatwiej coś przekształcić ze znanego wzorca, niż stworzyć coś nowego
Odpisz
6 lutego 2019, 09:22
@Orangeria: Myślisz, że nie ćwiczę? I nie chodzi o rozwiązywanie zadań, liczyć umiem. Chodzi mi o to, że pomimo spędzenia dość sporo czasu ja nie widzę tych wzorów.
Odpisz
6 lutego 2019, 09:25
@um_ok: Ferie na studiach mogą być bardzo długie. Już w pierwszym tygodniu można było skończyć sesję (inna sprawa, że nikomu się nie udało) i ma się wolne od 31stycznia do 28 lutego.
Odpisz