Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EpicGruby1337

6 lutego 2019, 17:46

Ja mam ferie dopiero od 11 lutego już się mogę się doczekać tego maratonu z grami

Avatar Sautez

6 lutego 2019, 17:28

To ostatnie to o nas pomorzanach

Avatar nirqm

6 lutego 2019, 16:52

Opowiedzie straszne historie z życia pls

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 lutego 2019, 17:11

@nirqm: co

Avatar nirqm

6 lutego 2019, 17:12

opwiedzcie straszne historie ze swojego życia

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 lutego 2019, 17:13

@nirqm: to nie jest pogadajmy

Avatar nirqm

6 lutego 2019, 17:14

'_______'

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 lutego 2019, 17:15

@nirqm: idź pod pogadajmy normiku albo na grupy

Avatar Polalak

6 lutego 2019, 17:16

@nirqm: wszedłem teraz na jeja i zobaczyłem ciebie

Avatar Polalak

6 lutego 2019, 17:16

Ktoś musi być pierwszy by ktoś mógł być ostatni. Doceńcie to

Avatar
TheHackerGames

6 lutego 2019, 16:40

Nie wiem czemu ludzie niby się śmieją z tych, co zaczynają ferie jako pierwsi. Ja na przykład lubię zaczynać pierwszy :^

Avatar tomzizek2

6 lutego 2019, 16:48

Pierwszy termin jest moim zdaniem najgorszy, ponieważ masz później cały luty bez przerwy

Avatar Tamron

6 lutego 2019, 16:24

Teraz zaczynam ostatni, a za rok zmieniam województwo więc XD

Avatar Ziomekconiegrawfortnite

6 lutego 2019, 16:09

Nie śmiejcie się ze mnie pls
To nie moja wina

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 08:19

A ja mam miesiąc wolnego bo studia

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 08:20

ja już 4 tydzień siedzie w domu bo 2 byłem chory i 2 ferie

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2019, 08:21

w sumie też miesiąc

Avatar mortzmargonem

6 lutego 2019, 14:58

Jeszcze ze 3-4 dni i będzie miesiąc :d

Avatar um_ok

6 lutego 2019, 09:01

No nwm ja za rok bd na studiach, więc

Avatar pan_hejter

Edytowano - 6 lutego 2019, 09:05

@um_ok: Po sesji masz tydzień-dwa wolnego przed drugim semestrem, jak zaliczysz wszystko w 1 terminie... Na co nie liczę

Avatar um_ok

6 lutego 2019, 09:07

@pan_hejter: Na dzień dzisiejszy nawet nie wiem czy zdam maturę z majcy w pierwszym terminie więc good luck z sesją

Avatar pan_hejter

6 lutego 2019, 09:08

@um_ok: Zdać mature z majcy na te głupie 30% naprawdę nie jest trudno.

Avatar um_ok

6 lutego 2019, 09:10

@pan_hejter: Powiedz to mi. Mam duże problemy z myśleniem "matematycznym" i nie umiem przypisać informacji/wzorów do danego zadania.
Nie wiem jak to opisać Dx

Avatar Orangeria

6 lutego 2019, 09:14

@um_ok: Jedynym rozwiązaniem tego jest praktyka. Jeśli uczysz się tylko teorii, to oczywiste, że zadania ci nie pójdą. Po prostu trzeba liczyć, liczyć i jeszcze raz liczyć najróżniejsze zadania, najlepiej mieć kogoś kto potem je sprawdzi i wskaże co zje**łeś. W ten sposób zapamiętujesz pewne wzorce – mózgowi łatwiej coś przekształcić ze znanego wzorca, niż stworzyć coś nowego

Avatar um_ok

6 lutego 2019, 09:22

@Orangeria: Myślisz, że nie ćwiczę? I nie chodzi o rozwiązywanie zadań, liczyć umiem. Chodzi mi o to, że pomimo spędzenia dość sporo czasu ja nie widzę tych wzorów.

Avatar Endriu112

6 lutego 2019, 09:25

@um_ok: Ferie na studiach mogą być bardzo długie. Już w pierwszym tygodniu można było skończyć sesję (inna sprawa, że nikomu się nie udało) i ma się wolne od 31stycznia do 28 lutego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka