memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lutego 2019, 09:32
Ja nie moge oglądać Netflix mamy tylko na tv, a ostatnio nasz tv nie chce się z netem łączyć, więc niestety
Odpisz
17 lutego 2019, 22:10
7 lutego 2019, 23:28
Ah Elfo, ty mały kochany imbecylu
Edytowano - 17 lutego 2019, 21:00
@Jasnowidz: Miło spotkać kogoś kto też go uwielbia Serio, całą kreskówkę obejrzałam z moimi braćmi i tylko mi było go szkoda na końcu sezonu (oni za nim nie przepadali). A przecież to taka kochana buba
8 lutego 2019, 09:29
Skoro Elfo jest tylko w połowie elfem, to czym jest droga połowa? Osobiście sądzę, że człowiekiem. A wy jak sądzicie?
17 lutego 2019, 12:11
@Michalo6969: Wtedy byłby większy, a niewiele odstaje wzrostem od innych elfów. Jak dla mnie jest w połowie krasnoludem
17 lutego 2019, 13:42
@Michalo6969: goblinem
17 lutego 2019, 14:46
@Michalo6969: Myśle że jest karłem
17 lutego 2019, 17:07
@Michalo6969: Czymkolwiek jest w drugiej połowie to pewnie ma to wpływ na jego charakter na tyle, że nie jest taki jak inne elfy. W sensie, że to życie jakie jest u elfów go nudzi itp.
17 lutego 2019, 20:53
@Michalo6969: Skrzatem
17 lutego 2019, 15:13
W ogóle kiedy nowy sezon bo czekam
17 lutego 2019, 17:06
@Pokladowsky: W tym roku. Ponoć nawet mają być jeszcze 3 i 4.
17 lutego 2019, 12:16
A ja jestem realistą i mam to w dupie
17 lutego 2019, 13:20
bardziej atencjuszem
17 lutego 2019, 14:19
17 lutego 2019, 15:51
@xMacius: jak zawsze, nikt mnie nie lubi :v
17 lutego 2019, 16:53
:C
Crashuje Elfo #nbc
7 lutego 2019, 23:22
Kocham ten serial
7 lutego 2019, 23:29
@TigerShadow: Nie tylko ty...
Edytowano - 7 lutego 2019, 23:47
@TigerShadow: po 1 można poprosić o tytuł bajki po 2 twarz tego zielonego kojarzy mi się z simpsonami
7 lutego 2019, 23:54
@Penysz_Vaper: Po pierwsze tytuł to Rozczarowani, a po drugie to dlatego, że jest to ten sam twórca.
7 lutego 2019, 23:55
@Penysz_Vaper: Disentchantment - tak, twórca Simpsonów
7 lutego 2019, 23:57
@Melancholia: bardzo dziękuję, czas na oglądanie
8 lutego 2019, 00:23
@TigerShadow: ten humor po prostu mnie śmieszny, a animacja jest przepiękna
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lutego 2019, 09:32
Ja nie moge oglądać
Netflix mamy tylko na tv, a ostatnio nasz tv nie chce się z netem łączyć, więc niestety
Odpisz
17 lutego 2019, 22:10
Odpisz
7 lutego 2019, 23:28
Ah Elfo, ty mały kochany imbecylu
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2019, 21:00
@Jasnowidz: Miło spotkać kogoś kto też go uwielbia
Serio, całą kreskówkę obejrzałam z moimi braćmi i tylko mi było go szkoda na końcu sezonu (oni za nim nie przepadali).
A przecież to taka kochana buba
Odpisz
8 lutego 2019, 09:29
Skoro Elfo jest tylko w połowie elfem, to czym jest droga połowa? Osobiście sądzę, że człowiekiem. A wy jak sądzicie?
Odpisz
17 lutego 2019, 12:11
@Michalo6969: Wtedy byłby większy, a niewiele odstaje wzrostem od innych elfów. Jak dla mnie jest w połowie krasnoludem
Odpisz
17 lutego 2019, 13:42
@Michalo6969: goblinem
Odpisz
17 lutego 2019, 14:46
@Michalo6969: Myśle że jest karłem
Odpisz
17 lutego 2019, 17:07
@Michalo6969: Czymkolwiek jest w drugiej połowie to pewnie ma to wpływ na jego charakter na tyle, że nie jest taki jak inne elfy.
W sensie, że to życie jakie jest u elfów go nudzi itp.
Odpisz
17 lutego 2019, 20:53
@Michalo6969: Skrzatem
Odpisz
17 lutego 2019, 15:13
W ogóle kiedy nowy sezon bo czekam
Odpisz
17 lutego 2019, 17:06
@Pokladowsky: W tym roku.
Ponoć nawet mają być jeszcze 3 i 4.
Odpisz
17 lutego 2019, 12:16
A ja jestem realistą i mam to w dupie
Odpisz
17 lutego 2019, 13:20
bardziej atencjuszem
Odpisz
17 lutego 2019, 14:19
Odpisz
17 lutego 2019, 15:51
@xMacius: jak zawsze, nikt mnie nie lubi :v
Odpisz
17 lutego 2019, 16:53
:C
Odpisz
17 lutego 2019, 12:11
Crashuje Elfo
#nbc
Odpisz
7 lutego 2019, 23:22
Kocham ten serial
Odpisz
7 lutego 2019, 23:29
@TigerShadow: Nie tylko ty...
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 23:47
@TigerShadow: po 1 można poprosić o tytuł bajki
po 2 twarz tego zielonego kojarzy mi się z simpsonami
Odpisz
7 lutego 2019, 23:54
@Penysz_Vaper: Po pierwsze tytuł to Rozczarowani, a po drugie to dlatego, że jest to ten sam twórca.
Odpisz
7 lutego 2019, 23:55
@Penysz_Vaper: Disentchantment - tak, twórca Simpsonów
Odpisz
7 lutego 2019, 23:57
@Melancholia: bardzo dziękuję, czas na oglądanie
Odpisz
8 lutego 2019, 00:23
@TigerShadow: ten humor po prostu mnie śmieszny, a animacja jest przepiękna
Odpisz