Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar venomman

8 lutego, 15:12

Nikomu nie polecam zgrywać chojraka i zerować 0,7 czegokolwiek przed znajomymi, bo kończy się to kilkakrotnym wyje**niem w kałużę i naprawdę ostrą zjebą od rodziców

Avatar kola3492

8 lutego, 18:30

@venomman: miałem tak, tylko nie 0.7 tylko 0.5

Avatar XStuntManiac1

16 lutego, 12:50

@venomman: Powiem tak, jeśli pijesz z głową, a nie z kanapką/popitą, to nie będzie takiej sytuacji. Nawet to 0,5 jakoś może wejść bez większych skutków ubocznych jeśli pijesz odpowiednio wolno i nie na pusty żołądek.
Ale wiadomo, znajomi, presja, chęć popisania się i jakoś tak leci 0,7 na hejnał z butelki.
Ja osobiście bym zaliczył zgona i to takiego niezłego, a przedtem się porzygał.

Avatar cichy3215

16 lutego, 13:51

@XStuntManiac1: Nie żeby coś, ale jeśli wypiję się 0.7 w około 10 sekund to zazwyczaj następuje zgon i nie mam na myśli potocznej definicji tego wyrazu

Avatar XStuntManiac1

16 lutego, 13:57

@cichy3215: To wszystko zależy od: tego czy jesteś głodny, czy jadłeś wcześniej coś tłustego, jaką zdolność do przyswajania alkoholu ma Twój organizm.
Nie zaprzeczę, że być może nawet w większości przypadków nastąpi zgon w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale mogą się znaleźć osoby które to przeżyją.

Avatar oskar213

16 lutego, 15:58

@venomman: Ja wczoraj pierwszy raz przerzuciłem się z kulturalnego kuflowego mocnego na wyborową, bo kumpel za darmo od siorki dostał. Wypilismy dwie flaszki, jako że pilismy w trzech i nie równo, to wypiłem chyba 3/4 jednej w sumie. Powiem tyle, nie wiem jak wróciłem do domu metrem i autobusem, nie wiem czemu zarzygałem kurtkę i buty, ale wiem że kocham swoją babcie za to że nie powie mamie.

Nie pijcie wódy dzieci. Wóda to zło.

Avatar venomman

16 lutego, 20:29

@XStuntManiac1: Znaczy wiesz, ja mam dosyć słabą głowę, więc mi dwa piwa wystarczą do czucia się na prawdę dobrze (nie robię głupich rzeczy, ale rozmowa zawsze się klei i z reguły jest śmiesznie), natomiast po powolnym piciu wódki (o ile będę dalej kontaktował) bardziej mi wejdzie niż po zerowaniu.

Avatar venomman

16 lutego, 20:30

@venomman: Raczej wolę wypić piwo dla atmosfery, mimo że nie lubię jego smaku, niż wódkę i potem żałować, że czołgam się do domu

Avatar XStuntManiac1

16 lutego, 23:55

@venomman: Śmiem zaprzeczyć, że wejdzie gorzej jak będziesz pił powoli, niż jak wyzerujesz.
Ilość alkoholu ogółem się nie zmienia, tylko chwilowa jego dawka.
Wyzerujesz na hejnał = ogromna dawka chwilowa, mocno wchodzi
Pijesz spokojnie, najlepiej z tłustą zagryzką = dawka chwilowa jest o wiele mniejsza, tłuszcz wyłapuje trochę alkoholu, czyli słabiej wchodzi, ale na troszkę dłużej, jakby nie było.

Avatar venomman

17 lutego, 00:27

@XStuntManiac1: Nie będę argumentował na płaszczyźnie o której nie ma pojęcia, ale dodam że po piciu wraz z tłustą zagryzką wątrobie piszą już nekrolog

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena