Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2019, 15:12
Nikomu nie polecam zgrywać chojraka i zerować 0,7 czegokolwiek przed znajomymi, bo kończy się to kilkakrotnym wyje**niem w kałużę i naprawdę ostrą zjebą od rodziców
Odpisz
8 lutego 2019, 18:30
@venomman: miałem tak, tylko nie 0.7 tylko 0.5
Odpisz
16 lutego 2019, 12:50
@venomman: Powiem tak, jeśli pijesz z głową, a nie z kanapką/popitą, to nie będzie takiej sytuacji. Nawet to 0,5 jakoś może wejść bez większych skutków ubocznych jeśli pijesz odpowiednio wolno i nie na pusty żołądek.
Ale wiadomo, znajomi, presja, chęć popisania się i jakoś tak leci 0,7 na hejnał z butelki.
Ja osobiście bym zaliczył zgona i to takiego niezłego, a przedtem się porzygał.
Odpisz
16 lutego 2019, 13:51
@XStuntManiac1: Nie żeby coś, ale jeśli wypiję się 0.7 w około 10 sekund to zazwyczaj następuje zgon i nie mam na myśli potocznej definicji tego wyrazu
Odpisz
16 lutego 2019, 13:57
@cichy3215: To wszystko zależy od: tego czy jesteś głodny, czy jadłeś wcześniej coś tłustego, jaką zdolność do przyswajania alkoholu ma Twój organizm.
Nie zaprzeczę, że być może nawet w większości przypadków nastąpi zgon w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale mogą się znaleźć osoby które to przeżyją.
Odpisz
16 lutego 2019, 15:58
@venomman: Ja wczoraj pierwszy raz przerzuciłem się z kulturalnego kuflowego mocnego na wyborową, bo kumpel za darmo od siorki dostał. Wypilismy dwie flaszki, jako że pilismy w trzech i nie równo, to wypiłem chyba 3/4 jednej w sumie. Powiem tyle, nie wiem jak wróciłem do domu metrem i autobusem, nie wiem czemu zarzygałem kurtkę i buty, ale wiem że kocham swoją babcie za to że nie powie mamie.
Nie pijcie wódy dzieci. Wóda to zło.
Odpisz
16 lutego 2019, 20:29
@XStuntManiac1: Znaczy wiesz, ja mam dosyć słabą głowę, więc mi dwa piwa wystarczą do czucia się na prawdę dobrze (nie robię głupich rzeczy, ale rozmowa zawsze się klei i z reguły jest śmiesznie), natomiast po powolnym piciu wódki (o ile będę dalej kontaktował) bardziej mi wejdzie niż po zerowaniu.
Odpisz
16 lutego 2019, 20:30
@venomman: Raczej wolę wypić piwo dla atmosfery, mimo że nie lubię jego smaku, niż wódkę i potem żałować, że czołgam się do domu
Odpisz
16 lutego 2019, 23:55
@venomman: Śmiem zaprzeczyć, że wejdzie gorzej jak będziesz pił powoli, niż jak wyzerujesz.
Ilość alkoholu ogółem się nie zmienia, tylko chwilowa jego dawka.
Wyzerujesz na hejnał = ogromna dawka chwilowa, mocno wchodzi
Pijesz spokojnie, najlepiej z tłustą zagryzką = dawka chwilowa jest o wiele mniejsza, tłuszcz wyłapuje trochę alkoholu, czyli słabiej wchodzi, ale na troszkę dłużej, jakby nie było.
Odpisz
17 lutego 2019, 00:27
@XStuntManiac1: Nie będę argumentował na płaszczyźnie o której nie ma pojęcia, ale dodam że po piciu wraz z tłustą zagryzką wątrobie piszą już nekrolog
Odpisz