Jeszcze sprzed fotela, ale i tak był potężny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2019, 00:41
Oj, Kudłaty wtedy nie miałby z nim szans.
Odpisz
13 lutego 2019, 22:14
ktoś opowie mi o borderlandsach (warto zagrać?)
Odpisz
13 lutego 2019, 23:06
@JohnyCacao: Jedynka - pustynny, samotny klimat, fabuła mocno bez polotu, ale zarówno wrażenie środowiska jak i sama rozgrywka są na swój sposób niesamowite. Jeżeli lubisz kolekcjonować coraz to nowe narzędzia zniszczenia i tułać się po bandyckich pustkowiach, to spodoba Ci się. Polecam szukać za pełnym wydaniem, z czterema DLC, dodają dużo zawartości
Dwójka - tutaj znacznie bardziej postawiono na akcję. Gra jest żywsza, rozgrywka szybsza i bardziej zróżnicowana, postawiono większy nacisk na fabułę i postacie (wciąż jednak fabuła co najmniej średnia, ale lepsza niż w jedynce). Gra się znacznie dynamiczniej, zabawki naprawdę zostały dopieszczone, a całość ma od cholery contentu (GOTY zawiera wszystkie 8 DLC, polecam za nim szukać). Ludzie grają w to do dziś a społeczność gry wciąż ma się bardzo dobrze, chociaż gra jest sprzed 6 lat
Pre-sequel - identyczna do dwójki, ale osadzona w kosmicznym, sci-fi klimacie. Jeżeli szukasz dynamicznej strzelanki w kosmosie z elementami rozwoju postaci oraz dużym wyborem arsenału, polecam tą część
Odpisz
14 lutego 2019, 00:13
@JohnyCacao: przy tym ceny są dość przystępne (ale nie na steamie, tam jakieś dziwy, tam nie sprawdzaj) powinieneś dostać bl2 za 30zł albo taniej
przy tym w tym roku chyba ma wyjść bl3, pare osób pewnie wróci do dwójki, co jest ważne ze względu na co-op, który daje jeszcze więcej frajdy niż gra samemu
fabuła w bl2 i bltps wcale nie jest słaba, bardzo spodobał mi się absurdalny humor (dla przykładu, misja w której facet każe sobie strzelić w twarz, a w chwili śmierci krzyczy podziękowania)
jeśli chodzi o postacie, każda jest w pewien sposób zabawnie przerysowana, ale wszystkie się w jakiś sposób różnią
multum broni (ale nie takiej normalnej: ker blaster to karabin strzelający rakietami które przy wybuchu tworzą minigranaty, lascaux który strzela na wzór malowideł naskalnych z prehistorii)
bl2 zdecydowanie warte kupienia, reszta to już po zobaczeniu najlepszej części
Odpisz
14 lutego 2019, 10:37
@TheGardenPL: Cool cool a są powiązane fabularnie? Da się zrozumieć 2 bez 1?
Odpisz
14 lutego 2019, 13:52
@JohnyCacao: Pewnie że się da, jedynka nie ma skomplikowanej fabuły, ale wiele postaci występujących w dwójce pojawiło się po raz pierwszy w jedynce, więc pewnie przegapisz parę smaczków lub czasem czegoś nie zrozumiesz. Jak chcesz zacząć od dwójki to polecam sobie obejrzeć jakiś zarys fabularny co się działo w jedynce, całość nabierze większego sensu
Odpisz
15 lutego 2019, 09:42
@TheGardenPL: Kk wdzięczność
Odpisz
14 lutego 2019, 01:19
Ja nie chce nic mówić ale wygląda jak zły brat bliźniak Lorda Kudłatego
Odpisz
14 lutego 2019, 06:53
@Derpsonv16: wygląda jak starszy poturbowany Kudłaty
Odpisz
14 lutego 2019, 16:37
@Klemens_trzynasty: Zapewne po walce z królem bagiennym Shrekiem
Odpisz
14 lutego 2019, 08:29
Jak to możliwe!? Pierwsze zdjęcie Eustachego bez fotela?!
Odpisz
14 lutego 2019, 00:44
Bez gogli wyglądałby jak Cejrowski
Odpisz
13 lutego 2019, 22:30
Kto to Eustachy ?
Odpisz
13 lutego 2019, 22:50
@igor444: legendarny wróg shaggiego, którego nic nie ruszy z fotela
Odpisz
14 lutego 2019, 06:23
@jejaplxiaomi: bo do tego uzywa shikigami w postaci psa :)
Odpisz
13 lutego 2019, 22:29
Akurat drugie Borderlandsy ogrywam
Odpisz
9 lutego 2019, 11:10
Kiedyś byłem jak ty chojrak..
Ale noo...
Strzała w kolano
Odpisz
13 lutego 2019, 22:19
@CirillaRiannon: przytwierdziła go do krzesła
Odpisz
9 lutego 2019, 12:49
Głoswgórę bo Borderlands
Odpisz
9 lutego 2019, 10:23
Fake, nie siedzi na fotelu
Odpisz
9 lutego 2019, 10:58
siedzi
Odpisz
9 lutego 2019, 10:58
bo wtedy miał mniej wybredny gust
co prawda potem znika...
żeby usiąść na fotelu gdzie indziej
Odpisz
9 lutego 2019, 10:59
@staszko:
Odpisz
9 lutego 2019, 11:01
@staszko: Wstał tylko dwa razy w swoim życiu...
Przy narodzinach i przy szukaniu nowego fotela
Odpisz
9 lutego 2019, 11:07
@staszko: Chyba że tak
Odpisz
9 lutego 2019, 09:30
That's it, I'm gettin' me shotgun
Odpisz
8 lutego 2019, 22:51
Jedna z najlepszych gier
Odpisz
8 lutego 2019, 22:55
@CirillaRiannon: A sequel jeszcze lepszy
Odpisz
8 lutego 2019, 22:56
@gobo333: ciekawe czy będzie 3 część
Odpisz
8 lutego 2019, 22:58
@CirillaRiannon: Będzie, był niedawno przeciek, wyjdzie w tym roku.
Odpisz
8 lutego 2019, 22:58
@CirillaRiannon: https://www.youtube.com/watch?v=PNBJ-a-GMUc
Odpisz
8 lutego 2019, 23:03
@gobo333: :D
Odpisz
8 lutego 2019, 22:52
Mi tam bardziej przypomina Inżyniera z TF2 :/
Odpisz
8 lutego 2019, 23:00
@GildaPemborke: może to krewniacy
Odpisz
8 lutego 2019, 22:55
Głoswgórę, bo Borderlands
Odpisz
8 lutego 2019, 22:53
Eustachy w poszukiwaniu idealnego fotela który wytrzyma jego energie siedzenia. (125 p.n.e. rekonstrukcja.wyglądu za pomocą grafiki komputerowej)
Odpisz