Życie pisze najlepsze memy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zdeklasowani znowu
Przyszłość jest piękna
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2019, 23:28
bo w naszych czasach nie istnieje już coś takiego jak planowana ciąża
Odpisz
8 lutego 2019, 23:30
@ptasznik5: Na pewno nie jest już tak "popularna" jak w latach poprzednich, skoro dzieci z podstawówki zachodzą w ciąże *nbc*
Odpisz
9 lutego 2019, 00:04
@Xerxess: Ku*wa co roku ludzie obniżają ten wiek a tak na prawde ciąża w gimbazie to rzadkość.
Może jeszcze w przedszkolu co?
Odpisz
9 lutego 2019, 01:02
@MrCienki: Były takie przypadki w sumie
Odpisz
9 lutego 2019, 01:26
@przemek1ni: szkoda tylko że dzieci w przedszkolu są bezpłodne
Odpisz
9 lutego 2019, 01:38
@ptasznik5: Uogólniasz, bo nie wszystkie
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_youngest_birth_mothers
Odpisz
9 lutego 2019, 10:27
@MrCienki: Co zabawne ten wiek rośnie. Za parę lat średni wiek utraty dziewictwa ma wynosić 35 lat
Odpisz
14 lutego 2019, 00:37
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: w sumie po obejrzeniu Sex Education zacząłem się o siebie martwić ale skoro za parę lat 35 będzie normą to widzę, że nie mam się o co martwić
Odpisz
14 lutego 2019, 03:57
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: na pewno taki nie będzie
Odpisz
14 lutego 2019, 08:37
A to czemu? Na razie cały zachód zmierza w tym samym kierunku co Japonia
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2019, 09:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Bo nie jesteśmy Azjatami. Oni po prostu później dojrzewają. Nie tylko Japończycy, ale też Chińczycy, Koreańczycy, Malezyjczycy itd.
W Europie od wielu lat średni wiek utraty dziewictwa utrzymuje się na poziomie jakichś 16-17 lat.
Notabene Japonia ma wiek niewiele wyższy od Polski, bo u nas jest to 19,4 lat, a u Japończyków 20,4.
Tak że mocno przesadziłeś z tym 35 lat.
Odpisz
9 lutego 2019, 00:21
Myślałem że to mem dwuczęściowy i zrobiłem screena myśląc że raklama tak fajnie się zagrała
Odpisz
9 lutego 2019, 01:24
@Rumun111: ku*w miałem to samo
Odpisz
13 lutego 2019, 21:10
@Sebzer: ...
Odpisz
13 lutego 2019, 23:39
@Amellinium: Ja tak samo
Odpisz
13 lutego 2019, 22:15
A ja w aplikacji reklam nie mam, za to mam oceny w gwiazdkach
Odpisz
9 lutego 2019, 10:47
*mem zawiera lokowanie produktu*
Odpisz