Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2022, 23:26
To jest mem z czasów gdy smartfony w Polsce nie istniały
Japie....e
Odpisz
17 stycznia 2011, 13:51
łeej ludzie, coby na telefonie na 9 było abc, na 8 def toż to by sensu ni miało
Odpisz
14 maja 2018, 14:24
@Baca_online: xd
Odpisz
24 stycznia 2021, 17:39
@Baca_online: Xddddd
Odpisz
31 października 2022, 23:24
@Drag_on: xd
Odpisz
19 października 2012, 13:52
ale 6 5 4 sa na swoim miejscu
Odpisz
14 maja 2018, 14:26
@Karso21Respawn: xd
Odpisz
16 czerwca 2013, 23:17
kot odruchowo zobaczył na klawiature odpisuje ,,ja" żeby nie było że żebram o strzałki.
Odpisz
1 kwietnia 2011, 15:29
Zauważcie też że inaczej trzymamy wtedy dłonie... i jak piszemy na komputerze, to opcja pierwsza wygodniejsze, a telefon to oczywiście druga. Wyobraźnie sobie co by było gdybyśmy je zamienili... niezbyt wygodne...
Odpisz
15 marca 2012, 15:28
@zuakropka: ja kalkulator 3mam tak jak telefon i jest dobrze
Odpisz
4 lutego 2011, 21:23
Kalkulator lepszy, nie lubię tych klawiaturek w komórkach
Odpisz
28 stycznia 2011, 00:05
bo to kalkulator a to komórka
Odpisz
23 stycznia 2011, 20:07
@MietekZul: zależy jak sie patrzy:)
Odpisz
23 stycznia 2011, 20:06
@Kamcia1999: obok na telefonie jest jeszcze 2 i 1pacanie
Odpisz
20 stycznia 2011, 20:49
to jest nowa zagadka ludzkości! będę się nad tym głowił póki butelka (coli) nie będzie pusta!!!
Odpisz
18 stycznia 2011, 16:52
@danieliix: nie wiesz, jak by było :D przyzwyczaiłeś się do takiej i tyle, ale gdybyś miał taki telefon a nie inny to byłaby kwestia przyzwyczajenia :P
Odpisz
18 stycznia 2011, 15:19
@xvqMK00: przecież to skapowałam paca.nie, pytam się co wtym śmiesznego!
Odpisz
17 stycznia 2011, 22:34
@xvqMK00: na kompier jest od 7 do 3 :)
Odpisz
17 stycznia 2011, 20:13
@Kamcia1999: bo w telefomie są od 1 do 9 a u kompie od 9 do 1
Odpisz
17 stycznia 2011, 16:22
@Baca_online: Tu jest trochę prawdy. A z reszta tak się
to przyjęło i tak jest. Sami powiedzcie czy tak nie jest dobrze i
wygodniej?
Odpisz