Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2014, 14:17
włączyłabym se League of legends a potem ja na cały głos bym krzykła ,,JEEEEEEEEEEEEEE PENTAKILL JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" xd
Odpisz
26 czerwca 2021, 20:14
@Love_Bunny: może człowieku z przeszłości miałbyś rację, może
Odpisz
28 czerwca 2021, 16:11
@DRAGON_POLSKA: mozna pomarzyc huh
Odpisz
7 grudnia 2012, 15:29
ja bym wziol do kibla 60 cali na sciane
Odpisz
10 kwietnia 2012, 11:20
Nie ma lipy musza tak zrobic w polsce
Odpisz
5 grudnia 2011, 17:51
Są już takie :)
5/5
Odpisz
10 października 2011, 19:58
oni grają chyba LAN heh ;D
Odpisz
10 października 2011, 18:00
oni grają w wyścigi statków
Odpisz
27 sierpnia 2011, 14:14
jak rozpowszechnią to na cały świat to niewyjde z łazienki
Odpisz
25 sierpnia 2011, 16:10
Jak take będą to bede siedział a siedział
Odpisz
20 sierpnia 2011, 17:54
coś dla mnie xD 5/5
Odpisz
13 sierpnia 2011, 13:20
Ja też chceeee
Odpisz
8 sierpnia 2011, 21:43
no tak zawsze chciałem
Odpisz
20 maja 2011, 17:19
juz wim! oni w tetrisa tam grajo, bo klocki stawiają!
Odpisz
23 lipca 2011, 14:04
@Baca_online: heh no
Odpisz
22 kwietnia 2011, 19:07
dobre ;D
Odpisz
24 lutego 2011, 14:17
maja racje z tym kiblem jak niektuży biora telefon lub gazete to kto wie co będzie za 10 lat
Odpisz
4 lutego 2011, 21:26
Toilet Made in Metin2 (lubię metina, ale każdy lubi to co lubi)
Odpisz