Taka technologia tylko u nas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2019, 00:48
Przypominam że bundesmarine aktualnie nie ma ani jednego sprawnego u-boota.
Odpisz
20 lutego 2019, 17:34
Lecę PKS-em!
A pływam MPK-iem
Odpisz
20 lutego 2019, 11:35
Ostatnie to nie łódź podwodna, to desantowa łódź podwodna.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 23:03
bundeswehra sie zepsula. Dzialajace samoloty i helikoptery to 20%, z marynarka tez h*jowo, nowe karabiny musieli wycofac bo sie topily i pozatym maja tam duzo arabow. No i bardzo ku*wa dobrze im tak.
Odpisz
19 lutego 2019, 22:05
Co ta flaga szwabów
Odpisz
19 lutego 2019, 20:34
Po co nam flota skoro rosomaki pływają.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 20:32
-Głębokość peryskopowa!Pół naprzód!Cicha praca!
-Ale Panie kapitanie ...nie możemy.To autob...
-PERYSKOPOWA!
-Tak jest panie kapitanie!Peryskopowa!Dziób +10.Rufa + 15!Napełniaaać!
Odpisz
9 lutego 2019, 13:51
Jesteśmy najbardziej zaawansowani
Odpisz
9 lutego 2019, 14:43
nasze nie dość ze pływają pod wodą to jeszcze jeżdżą po drodze
Odpisz
9 lutego 2019, 14:50
To wysoce zaawansowany Technologicznie kamuflaż miejski aby wtopić się w otoczenie, inni mogą nam buty czyścić...
Odpisz
9 lutego 2019, 15:07
@Piket: do tego ma go prawie jazde miasto
Odpisz
9 lutego 2019, 13:50
Odpisz
9 lutego 2019, 14:10
@Drag_on: ch**owa ta kaczka
Odpisz