memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 czerwca 2020, 17:25
ok boomer
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:12
w czasach ingiwilacji przez NSA to nabiera sensu :P
28 czerwca 2013, 17:44
Gdybym miala pamietnik, to jedynym powodem bylaby moja chec zapisywania swoich mysli ktorych teraz nikt nie chce sluchac ktore nagle wszystkich zainteresuja po mojej smierci ^^ Tak bardzo lubie sie dzielic informacjami.
28 czerwca 2013, 17:11
a raczej przed Obamą i służbami bezpieczeństwa;D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2020, 17:25
ok boomer
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:12
w czasach ingiwilacji przez NSA to nabiera sensu :P
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:44
Gdybym miala pamietnik, to jedynym powodem bylaby moja chec zapisywania swoich mysli ktorych teraz nikt nie chce sluchac ktore nagle wszystkich zainteresuja po mojej smierci ^^ Tak bardzo lubie sie dzielic informacjami.
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:11
a raczej przed Obamą i służbami bezpieczeństwa;D
Odpisz