Powód posiadania pamiętnika w dzisiejszych czasach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Żartownisie
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2020, 17:25
ok boomer
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:12
w czasach ingiwilacji przez NSA to nabiera sensu :P
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:44
Gdybym miala pamietnik, to jedynym powodem bylaby moja chec zapisywania swoich mysli ktorych teraz nikt nie chce sluchac ktore nagle wszystkich zainteresuja po mojej smierci ^^ Tak bardzo lubie sie dzielic informacjami.
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:11
a raczej przed Obamą i służbami bezpieczeństwa;D
Odpisz