Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Ch-chesz wyparować...?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2014, 17:24
to kilka drzew zaciemnione przez mgłe myśle że pomogłem
Odpisz
29 czerwca 2014, 13:00
@wigo1313: no i zepsułeś >:
Odpisz
29 czerwca 2014, 15:37
@xerneas: zepsułem twój mózg
Odpisz
23 lipca 2013, 22:54
mgła stephen king
Odpisz
15 maja 2014, 15:50
@as13zx: Tak też to zauważyłem. Dobry film
Odpisz
31 lipca 2013, 20:30
ja miałem taki sen że byłem samochodem i musiałem uciekać przed takim robotem
Odpisz
2 lipca 2013, 11:38
Pierwsze skojarzenie? Cthulhu :/
Odpisz
30 czerwca 2013, 16:46
Mi sie skojarzyło z taką wielką muchą bez skrzydeł :D
Odpisz
30 czerwca 2013, 10:32
Pierwsze skojarzenie : Mamut
Drugie : Łazik ze StarWars
Trzecie : Domyśliłem się że to ukształtowane drzewo :D
Odpisz
29 czerwca 2013, 17:24
Mi się skojarzyło ze zmieniaczem światów w Człowieku ze stali :D
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2013, 11:31
Skojarzyło mi się z Projekt: Monster
Tam było coś podobnego i sie nazywało Cloverfield jak dobrze pamiętam ;P
Odpisz
29 czerwca 2013, 09:05
co to za potwór we mgle D:
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:12
To coś kojarzy mi się ze Żniwiarzem .-.
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:42
@Hank1212: Zbyt organiczne jak na żniwiarza raczej łazik z Morrowinda
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:52
@Bjornie: lub dinozaur
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:12
@Bjornie: jak pierwszy raz grałem to probowalem za***ć łazika ._.
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:46
Ne widziałaś nigdy szkielteu?
Odpisz
28 czerwca 2013, 20:16
@Kosmita123: Ja dalej próbuje...
Odpisz
28 czerwca 2013, 20:52
@Maks2603: czemu sie pytasz napisałam dino dla żartu :) (szkielet widziałam)
Odpisz
28 czerwca 2013, 20:58
@Bjornie: ;D
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:04
Zgaduję, że ten stworek jest wzięty z filmu "mgła"
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:21
@mariowitki: Nom :D Nawet dobrze zrobiony fotomontaż.
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:36
nie nawet dobrze, tylko dobrze :P
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:09
@mariowitki: Oglądałem, a jeżeli to o ten sam film nam chodzi to końcówka była taka przygnębiająca jak on wszystkich pozabijał :' (
Odpisz
28 czerwca 2013, 19:42
@mariowitki: a w mgle był jakby... chudszy
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:40
czyżby ent??? o_O
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:23
kto oglądał mgłę bo właśnie tam był taki gigant przynajmniej tak myślę
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:38
@mrklorens: przed chwilą to samo napisałem -.-
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:35
what?!
Odpisz
28 czerwca 2013, 17:30
Po prostu zwyczajny ludożerczy, niszczycielski 20-metrowy kosmita ( w Azji to normalne ...) :D
Odpisz