Ściąganie w kreskówkach jest do bani
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2019, 22:11
BYŁO!!!
Odpisz
10 lutego 2019, 09:38
Odpisz
19 lutego 2019, 15:59
@memediler: https://memy.jeja.pl/329649,kocham-kreskowki.html
Odpisz
9 lutego 2019, 21:12
Nie wiem czemu, ale bardzo nie lubiałem tej bajki \___/ <---- pudło na hejty
Odpisz
9 lutego 2019, 21:16
@szalonememe: też jej nie lubię
Odpisz
9 lutego 2019, 21:17
@szalonememe: Też jej nie lubiłem, paskudna kreska i 2/10 fabuła.
Odpisz
9 lutego 2019, 22:30
@szalonememe: to jest lepsze od Rick i morty
Odpisz
9 lutego 2019, 22:40
@qqwe22: nie
Odpisz
9 lutego 2019, 23:51
a ja nigdy nie widziałem jej na oczy
Odpisz
19 lutego 2019, 12:14
@szalonememe: może dlatego, że to jedna z najbrutalniejszych bajek w TV, chociaż mnie tam się podoba
Odpisz
19 lutego 2019, 15:31
@jejpiotrek2727: "najbrutalniejszych"?, czemuż to?
Odpisz
19 lutego 2019, 13:55
Prawie jak w tym memie
Odpisz
19 lutego 2019, 13:35
aż mi muzyczka zaczęła lecieć w głowie
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2019, 22:57
Oggy powinien dostać własną przygodówkę jak Głupki z Kosmosu:
- obie seriale mają tego samego twórcę
- obie mają status instant classic w Europie
- obie są maszynami do zarabiania pieniędzmi we Francji
- obie są zajebiste :)))
Odpisz
9 lutego 2019, 21:03
Oggy i ferajna/karaluchy to zdecydowanie jedna z lepszych kreskówek, najbardziej mi się podoba udźwiękowienie, zwłaszcza nuta jak wbijają karaluchy
Odpisz
9 lutego 2019, 21:08
@zyl15: Tak, oprawa muzyczna to szczególne mistrzostwo. Do dziś mi w głowie siedzi piosenka z intro.
Odpisz
9 lutego 2019, 21:09
@Czwarty_Wymiar: A ja to czasem oglądam nawet jak siedzę z siostrą więc tym fajniej
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2019, 21:10
@zyl15: Zwłaszcza, że mają własny kanał na YT i ciągle powstają nowe odcinki.
Odpisz
9 lutego 2019, 21:11
@Czwarty_Wymiar: Serio? My to oglądamy w tv, fajnie
Odpisz
9 lutego 2019, 21:07
Uwielbiałem tą kreskówke
Odpisz
9 lutego 2019, 21:05
Wgóręgłos bo jedna z lepszych kreskówek
Odpisz
9 lutego 2019, 21:02
"Oggy i karaluchy". Nie ma za co.
Odpisz