Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2019, 22:11

BYŁO!!!

Avatar memediler

10 lutego 2019, 09:38

Avatar szalonememe

9 lutego 2019, 21:12

Nie wiem czemu, ale bardzo nie lubiałem tej bajki \___/ <---- pudło na hejty

Avatar FeedorMid1

9 lutego 2019, 21:16

@szalonememe: też jej nie lubię

Avatar
Legutko

9 lutego 2019, 21:17

@szalonememe: Też jej nie lubiłem, paskudna kreska i 2/10 fabuła.

Avatar qqwe22

9 lutego 2019, 22:30

@szalonememe: to jest lepsze od Rick i morty

Avatar szalonememe

9 lutego 2019, 22:40

@qqwe22: nie

Avatar Sebzer

9 lutego 2019, 23:51

a ja nigdy nie widziałem jej na oczy

Avatar jejpiotrek2727

19 lutego 2019, 12:14

@szalonememe: może dlatego, że to jedna z najbrutalniejszych bajek w TV, chociaż mnie tam się podoba

Avatar kacp80

19 lutego 2019, 15:31

@jejpiotrek2727: "najbrutalniejszych"?, czemuż to?

Avatar Pikachu_fan_Subaru

19 lutego 2019, 13:55

Prawie jak w tym memie

Avatar Nilciaxd

19 lutego 2019, 13:35

aż mi muzyczka zaczęła lecieć w głowie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 lutego 2019, 22:57

Oggy powinien dostać własną przygodówkę jak Głupki z Kosmosu:
- obie seriale mają tego samego twórcę
- obie mają status instant classic w Europie
- obie są maszynami do zarabiania pieniędzmi we Francji
- obie są zajebiste :)))

Avatar zyl15

9 lutego 2019, 21:03

Oggy i ferajna/karaluchy to zdecydowanie jedna z lepszych kreskówek, najbardziej mi się podoba udźwiękowienie, zwłaszcza nuta jak wbijają karaluchy

Avatar Czwarty_Wymiar

9 lutego 2019, 21:08

@zyl15: Tak, oprawa muzyczna to szczególne mistrzostwo. Do dziś mi w głowie siedzi piosenka z intro.

Avatar zyl15

9 lutego 2019, 21:09

@Czwarty_Wymiar: A ja to czasem oglądam nawet jak siedzę z siostrą więc tym fajniej

Avatar Czwarty_Wymiar

Edytowano - 9 lutego 2019, 21:10

@zyl15: Zwłaszcza, że mają własny kanał na YT i ciągle powstają nowe odcinki.

Avatar zyl15

9 lutego 2019, 21:11

@Czwarty_Wymiar: Serio? My to oglądamy w tv, fajnie

Avatar Jasnowidz

9 lutego 2019, 21:07

Uwielbiałem tą kreskówke

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2019, 21:05

Wgóręgłos bo jedna z lepszych kreskówek

Avatar Czwarty_Wymiar

9 lutego 2019, 21:02

"Oggy i karaluchy". Nie ma za co.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Ładne rzeczy

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka