Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2019, 20:13
Jeśli jego rodzice to katolicy to ciekawe czy pozwie ich też o chrzest bez jego zgody
Odpisz
20 lutego 2019, 10:20
Katolicy w Indiach ?
Odpisz
19 lutego 2019, 12:24
Też bym pozwał. Ja się ku*wa na ten świat nie pchałem, a stworzenie istoty ludzkiej w tym zepsutym, kapitalistycznym świecie jest najbardziej nieodpowiedzialną rzeczą jaką można zrobić.
Odpisz
19 lutego 2019, 16:50
@darcus: Złym kapitalistycznym?
Odpisz
19 lutego 2019, 16:51
Tam jest napisane "zepsutym, kapitalistycznym".
Odpisz
19 lutego 2019, 16:55
@darcus: Ok, zepsutym kapitalistycznym?
Odpisz
19 lutego 2019, 18:01
Ty ślepy jesteś że nie widzisz tam przecinka?
Odpisz
19 lutego 2019, 19:18
@darcus: Ok, zepsutym, kapitalistycznym?
Odpisz
19 lutego 2019, 19:30
Brawo, przeczytałeś.
Odpisz
19 lutego 2019, 20:35
@darcus: Dziękuję, ale wyjaśnij mi co jest złego w tym, że dziecko rodzi się w kapitalistycznym świecie
Odpisz
19 lutego 2019, 20:39
Najpierw mi powiedz, czy jesteś kapitalistą.
Odpisz
19 lutego 2019, 20:46
@darcus: Jak najbardziej
Odpisz
19 lutego 2019, 20:48
No to dziękuję, nie będę z tobą rozmawiał na ten temat.
Odpisz
19 lutego 2019, 21:16
@darcus: Skąd te nastawienie do kapitalistów?
Odpisz
19 lutego 2019, 21:23
Jak powiedziałem, nie będę rozmawiał z tobą.
Odpisz
19 lutego 2019, 21:24
@darcus: darcus czemu przestałeś być mądry?
Odpisz
11 lutego 2019, 20:59
"Istnieją dwa typy ludzi"
Odpisz
19 lutego 2019, 12:23
@BUBER: Istnieją 3 typy ludzi
Odpisz
19 lutego 2019, 12:47
@login_: Istnieją 4 typy ludzi
Odpisz
19 lutego 2019, 13:43
@Litops: ludzie nie istnieją
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 15:25
@Litops: Jak dla mnie 3 typy ludzi:
-Napisaliście tą rozprawkę?
-Tak.
-Nie i nie chcę.
-Jaką rozprawkę?
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 13:21
Pamietajmy że
Odpisz
19 lutego 2019, 12:38
Wydaje się uśmiechać, więc źle mu raczej nie jest.
Odpisz
19 lutego 2019, 12:46
@Ameron: Uśmiech jest po to, by zakryć ból egzystencjalny.
Odpisz
11 lutego 2019, 21:11
Może w ramach ugody sądowej go zastrzelą?
Odpisz
11 lutego 2019, 20:44
Relatable
Odpisz
11 lutego 2019, 20:41
Nie rozumiem, ale popieram.
Odpisz
11 lutego 2019, 20:20
Nie popieram, ale rozumiem.
Odpisz