Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2020, 20:02
A jak oglądałem film?
Odpisz
23 lutego 2019, 18:09
A Tolkien który napisał Władców Pierścieni był homofobem. Taka ciekawostka.
Odpisz
16 czerwca 2020, 04:34
@Zamoyski: przynajmniej on mądry w przeciwieństwie do Rowling
Odpisz
23 lutego 2019, 14:14
A jeśli oglądałem film?
Odpisz
23 lutego 2019, 14:26
@Zenon_Smolik: .
Odpisz
22 marca 2020, 22:53
@Internetowymedrzec: pół gej (odkop)
Odpisz
23 lutego 2019, 22:32
Moja siostra jest gejem? Czyli lubi facetów? Hmm... To jest normalna...
Odpisz
23 lutego 2019, 21:00
Odpisz
23 lutego 2019, 13:45
a jak mi mama czytała jak byłem mały??
Odpisz
23 lutego 2019, 14:31
@deadwisch: próbowała wpoić ci homoseksualizm...
Odpisz
23 lutego 2019, 11:11
Ja przeczytałem pół książki. Czy to nadal się liczy czy jestem tylko w połowie gejem? Jeśli tak to co to znaczy?
Odpisz
23 lutego 2019, 11:24
@DzikiDzikers: Bi
Odpisz
23 lutego 2019, 13:44
@mrauczur:
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 13:41
Czyli, że według Natanka i Rydzyka jestem satanistą, a według autorki jeszcze gejem, super kombo ku*wa
Odpisz
10 lutego 2019, 12:22
Nie wiem, czy słaby gust ma jakiś związek z homoseksualizmem
Odpisz
10 lutego 2019, 12:56
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Rowling jest po prostu lewaczką i pie**oli głupoty żeby przypodobać się innym lewakom.
Odpisz
10 lutego 2019, 15:37
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Uwielbiam władcę pierścieni.
Nienawidzę Harrego Pottera.
Odpisz
23 lutego 2019, 10:17
Bo Tolkien był katolikiem?
Odpisz
23 lutego 2019, 10:22
@Ameron: No był i co ja np. jestem katolikiem, heteroseksualistą i prawicowcem, a uwielbiam Davida Bowiego, który był lewicowcem, biseksualistą i anglikaninem
Odpisz
23 lutego 2019, 11:26
Ty to ty, preriokur to preriokur. On może mieć inne priorytety i nie lubić nie-katolików. Ale może też lubić, tego nie wiem, stąd też to pytanie, czy to właśnie przez wyznanie Pana Tolkiena.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 11:32
@Ameron: Wiesz co może to być też dlatego, że Tolkien mimo pisania fantasy pisał je trochę bardziej poważnie i doroślej, jasne zaraz możesz mi się rzucić do gardła za to zdanie, bo Rowling pisała na początku o dzieciakach, które zachowują się jak dzieciaki co było normą, ale czasem chyba dała niektórym dorosłe cechy to rzadko się zdarza, a dorośli z dziecięcymi cechami jak niektórzy o Tolkiena(nie czytałem, ale przez niektórych coś tam wiem) mają dziecięce cechy i to się zdarza częściej w prawdziwym świecie, do tego bardziej mroczna kraina typu Mordor, bądź bardzo barwne Shire przykuwa większą uwagę czytelnika.
Odpisz
23 lutego 2019, 13:08
Osobiście lubię Uniwersum pani Rowling jak i Pana Tolkiena.
Czytanie Hobbita i Władcy Pierścieni sprawiało mi wielką radość i bardzo wciągało w wielki i bezlitosny świat w którym zło toczyło walkę z dobrem. Czy było to dorosłe? Hobbit był początkowo pisany jako książka dla dzieci i właściwie przeczytałem ją w wieku gimnazjalnym, jeszcze zanim dowiedziałem się że jest lekturą szkolną. No, ale zyskał też wielu starszych fanów, co trochę zaskoczyło Tolkiena.
Właściwie zrobił coś bardzo trudnego, praktycznie od zera stworzył swoje uniwersum. Oczywiście niektóre elementy takie jak elfy czy krasnoludy zaczerpnął z innych "źródeł", ale to on sam stworzył wszystko inne co jest nie lada wyczynem.
Pani Rowling podczas pisania Harrego Pottera miała nie wątpliwie prostsze zadanie, osadziła akcje w znanej wszystkim Anglii, za bohatera dała młodego chłopaka, a złego antagonistę Śmiercionośnego Voldemorta. Wymyśliła ona wiele elementów magii, różne stworzenia. Poziom "dorosłości" wzrasta wraz z każdą kolejną częścią gdzie główni bohaterowie dorastają. Tejże książki przeczytałem tylko trzy pierwsze części, po części z braku czasu, po części z lenistwa nie dokończyłem reszty z nich.
Uważam za ciekawe i godne przeczytania oba z tych uniwersów, aczkolwiek wyżej cenię sobie twór pana Tolkiena, gdyż ma to "coś" co mi osobiście bardzo przypadło do gustu.
Odpisz
10 lutego 2019, 13:11
Czyli jestem gejką? Gejaką? Pomóż mi ktoś.
Odpisz
10 lutego 2019, 13:37
hetero, kobiety które wolą facetów są hetero
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2019, 14:01
minęły trzy dni od tamtego komentarza, dlaczego ludzie tak szybko odchodzą...
Odpisz
23 lutego 2019, 10:24
[*] znicz dla nieznanego jejaka
Odpisz
23 lutego 2019, 10:24
[*]
Odpisz
23 lutego 2019, 10:40
[*]
Odpisz
23 lutego 2019, 11:06
[*]
Odpisz
23 lutego 2019, 11:44
[*]
Odpisz
23 lutego 2019, 12:42
[*]
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 12:04
Potwierdzam. Mam pełno rzeczy z hp i jestem najbardziej gejowa ze wszystkich znajomych
Odpisz
23 lutego 2019, 10:43
Ale wy wiecie, że to Fake News?
Nie żebym bronił Rowling, ale takie łykanie baitów jest po prostu przykre
Odpisz
23 lutego 2019, 10:46
@gobo333: pomijawszy fakt że to fakenews,nawet nie wiecie jak bardzo jej nie szanuję.Po napisaniu insygni śmierci popie**oliło ją do reszty i pozwoliła na wydanie
kanonicznego potworka w postaci przeklętego dziecka.
Odpisz
23 lutego 2019, 11:42
@Revant42: Ona tak naprawdę nie ma kontroli nad swoim dzieckiem,niby ma prawa ale nic nie moze zrobić.Akceptuje to żeby mieć poczucie kontroli,był nawet materiał zagranicznego youtuber'a o tym.Ja ją nie szanuje za to że ta kobieta to flaga która wieje w trendy,no i czasami jak zacznie pier....głupoty to aż głowa mała.
Odpisz
23 lutego 2019, 11:29
HP to jedno z największych gówien, pozdrawiam rakfandom
Odpisz
23 lutego 2019, 11:21
To dobrze że tego czegoś nie czytałem.
Odpisz
23 lutego 2019, 10:17
"Każdy kto czytał Harry'ego Pottera jest gejem"
"Czytelnicy to głównie geje"
Aha
Odpisz