Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2025, 05:10
Oj, źle sie to zestażało
Odpisz
9 stycznia 2020, 21:07
Ubisoft tak średnio
Raczej mojang albo techland
Odpisz
18 lutego 2019, 17:09
Tak czytam te komentarze i nie widzę żadnego wspomnienia o Fromsoft. Przecie oni zrobili tak sławną gre jaką jest dark souls albo bloodborne.
Odpisz
18 lutego 2019, 17:30
@SockedGuard: Mówimy o dwóch IP z bardzo podobną mechaniką gry, więc nie róbmy z Fromsoftów jakichś bogów branży gier. Ogólnie nie bardzo widzę na dolnym obrazku Ubisoftu, ale w to miejsce jak już wstawiłbym Naughty Dog
Odpisz
2 marca 2019, 12:10
@brainiac: Wolałbym bioware
Odpisz
20 lutego 2019, 03:19
Jak dla mnie najlepsza firma to Facepunch
Odpisz
19 lutego 2019, 16:37
Rockstar i ubisofta poznaje a ta trzecia firma to co(-::-)??????
Odpisz
20 lutego 2019, 03:18
@Sautez: CD projeky red (od wiedźmina)
Odpisz
17 lutego 2019, 20:17
Wam też Apex crashuje na AMD?
Odpisz
17 lutego 2019, 21:22
@RpLay: Tiaaa, AMD nie jest chyba wspierane (przynajmniej narazie)
Odpisz
17 lutego 2019, 21:41
@Jancu24: Teraz mam chyba jakaś passę że mi nie wywaliło ale miałem 2 sytuację gdzie przez to straciłem możliwość wygranej
Odpisz
17 lutego 2019, 21:59
@RpLay: Mi nawet gry nie chce odpalić xD
Odpisz
17 lutego 2019, 22:58
@Jancu24: Ja tam gra ale na początku był problem przy wyborze rozłączało później miałem lagi podczas skoku, a gdzieś tak pod koniec gry wyłączała się
Odpisz
18 lutego 2019, 08:46
@RpLay: z tego co ja zauważyłem na intelu to generalnie największy problem jest z rozpoczęciem gry, lubi wywalać, budować itp, ale podczas samej rozgrywki nic się nie dzieje, raz na kilkadziesiąt gier lubi tylko kogoś wywalić
Odpisz
18 lutego 2019, 12:28
@RpLay: fortnite lepszy
Odpisz
18 lutego 2019, 14:47
@CytrynOfSky: usuń się z tej strony
Odpisz
19 lutego 2019, 08:27
@CytrynOfSky: Only Minecraft Hunger Games
Odpisz
18 lutego 2019, 07:25
Powinna to mówić bethesda, ale i tak śmiechłem XD
Odpisz
18 lutego 2019, 00:01
arc system works
Polecam jeśli lubi się bitki 2D
Odpisz
17 lutego 2019, 20:05
A Volvo gdzie
Odpisz
17 lutego 2019, 23:35
@EnderKGunner34: widać mu nie Volvo tu być
Odpisz
17 lutego 2019, 22:01
Ubisoft wcale taki nie lepszy od EA.
Odpisz
17 lutego 2019, 20:38
A ja tylko cichutko wspomnę o Team Cherry, moich ulubionych developerach nie licząc CDPR. Hollow Knight to wielka i zajebista gra na 50+ godzin (sama na razie mam 200), a dostaniecie go za jakieś 50 zł. Twórcy dali kilka darmowych DLC z zajebistymi bossami. A parę dni temu to odje**li: obiecywali kolejne (tym razem płatne) DLC, ale im "nie wyszło" i zrobili całą nową grę z nowym, jeszcze większym światem.
Wiem, że trochę reklama, ale może ktoś sprawdzi i się zaciekawi. TC kocha swoich fanów, a fani kochają TC. Musiałam się tym podzielić.
Odpisz
17 lutego 2019, 20:44
@martyna2112: kocham hollow knighta i jak wyjdzie druga część to nawet w pre orderze kupię
Odpisz
17 lutego 2019, 20:48
@Axyui: To jest jedna z nielicznych gier, w której mam gdzieś cenę. A nawet inaczej - niech gra będzie droga. TEAM CHERRY, BIERZCIE MOJE PIENIĄDZE, ZASŁUGUJECIE NA NIE!
Odpisz
17 lutego 2019, 20:55
@martyna2112: TC To idealny przykład dobrego dewelopera który robi gry z pasji a nie dla pieniędzy.
Odpisz
17 lutego 2019, 20:40
Od siebie dodam arkane studios
Odpisz
11 lutego 2019, 00:18
Co tu robi ubi? Ostatnie gry to średniaki.
Oddysey- podobne do origins
The Division2 - klon the Division
Far cry new dawn - kopia far cry 5( a far cry 5 ma duuuużo podibieństw do 4 i 3 pod względem mechanik) Nie wspomne o serwerach z ziemniaka. Choczias i tak propsy za r6 trzeba przyznać, tylko czemu jest to z serii rainbow six?
Odpisz
17 lutego 2019, 20:03
@damianos515: Grałeś w Odyssey? Gra jest świetna. Cały czas powstaje nowy content. Niektórzy nie skończyli fabuły, a są już DLC. Gra może i jest lepszym origins. Ale jakbyś zagrał, albo chociaż obejrzał, wiedziałbyś, że to nie reskin ;) Far gry faktycznie taki sobie, a co do TheDivision się nie wypowiem. Jedynie słyszałem głosy, że też jest dobre.
Odpisz
17 lutego 2019, 20:40
@damianos515: oddysey i Division 2 to kontynuacje, dlatego są podobne. Z kolei New dawn to samodzielny dodatek do piątki
Odpisz
17 lutego 2019, 20:41
@damianos515: to trochę tak jakbyś powiedział że gta5 jest klonem gta4
Odpisz
17 lutego 2019, 21:52
@damianos515: "The Division2 - klon the Division "
Może się niedługo okaże że złodzieje nawet użyli tej samej marki
Odpisz
11 lutego 2019, 16:14
Jedyne co lubię od EA to NFS
Odpisz
10 lutego 2019, 23:02
Jakby Konamii miało licencje na ligi i kluby jak EA to PES byłby lepszy niż Fifa
Odpisz