Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2019, 15:28
U mnie to nadal graja
Wgl kiedyś jakiś gówniarz widział jak grałam w poksy i się pytal jaki mam lvl, to mowie jaki potem się mnie pyta jaki team a ja mówię że Valor a on - a to spi***alaj
No ku*wa to jest tylko gra xDDD jak jesteś w innym teamie to masz spi***alac?
Odpisz
14 października 2019, 17:19
@Nilciaxd: tylko team valor
Odpisz
14 października 2019, 17:18
9876 7042 8219 kod frienda
Odpisz
26 sierpnia 2019, 16:44
U mnie nadal na gymie się max 1 dzień stoi, 1 dzień to cud bo zwykle po około 6 godzin
Odpisz
20 lutego 2019, 17:38
Ja gram cały czas. Ktoś doda do znajomych? ;-;
Odpisz
21 lutego 2019, 01:01
@Marequel: ja chętnie dodam
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:04
@Marequel: Jam
Odpisz
24 lipca 2019, 14:29
@Marequel: Ja też mogę, ale za często nie gram
Odpisz
31 maja 2019, 16:34
Ja czekam na 2025
Odpisz
21 lutego 2019, 10:28
No i tu się kuwa ździwisz podbiłem 3 gymy i jeszcze tego samego kuwa dnia ktoś je przejoł
Odpisz
21 lutego 2019, 10:29
@Fenekin582: chamy jedne
Odpisz
20 lutego 2019, 22:50
Kiedy mieszkasz na wsi i gyma wybijają ci parę razy na miesiąc
Odpisz
20 lutego 2019, 19:44
Lol nie spodziewałem się ze tak dużo jejakow gra w pokemony
Odpisz
20 lutego 2019, 17:54
Mam gyma idealnie naprzeciw mojego domu a nie gram
Odpisz
12 lutego 2019, 19:59
Wkońcu wrócę do poke go bo mi gps wysiadł na tym telefonie i dostane nowy
Odpisz
12 lutego 2019, 20:00
@memediler: mi tylko w poksach nie działa
Odpisz
12 lutego 2019, 20:00
mi ogólnie
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2019, 20:02
@memediler: mi trochę ch*jowo działa czasem moja postać idzie poza drogą choć ide środkiem ,albo jestem głupi i zapi***alam przez pole i narzekam
poza tym myślałem że mi nie działa więc odinstalowałem i zainstalowałem znowu itp.a po prostu nie miałem lokalizacji włączonej i teraz muszę chodzić z nazwą snajpergirl ;---;
Odpisz
20 lutego 2019, 17:37
@snajpercat: u mnie działa w ten sposób że jak mam odpalony w szkole to mi losowo przelatuje w obrębie 20 m dookoła szkoły i mogę łapać 2 pokestopy
Odpisz
20 lutego 2019, 17:21
ja teraz gram
Odpisz
20 lutego 2019, 16:39
W arkadii na gymie 5 minut postać to cud XD
Odpisz
20 lutego 2019, 16:27
U mnie gra trochę osób, ale na tyle, że Gym stoi tak przynajmniej z dzień.
Odpisz
20 lutego 2019, 16:12
U mnie jeszcze w to grają bo moje miasto trochę zacofanę
Odpisz
20 lutego 2019, 16:01
moja siostra zaczęła grać od nowa
Odpisz