Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2019, 02:07
Spartanie byli mistrzami gejowania.
Odpisz
22 lutego 2019, 22:17
HISTORYCZNA INKWIZYCJA WCHODZI
W starożytnej Grecji miłość homoseksualna była przez wielu uznawana za doskonalszą od heteroseksualnej. Określenie "that's gay" mogłoby być komplementem.
HISTORYCZNA INKWIZYCJA WYCHODZI
Odpisz
22 lutego 2019, 22:46
@CzarnyGoniec: Nie spodziewałem się historycznej inkwizycji.
Odpisz
22 lutego 2019, 22:59
@CzarnyGoniec: słowo gay było za dawnych czasów komplementem :/
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 01:15
@lorax12: 2 FAKTY UZUPEŁNIAJĄCE TE INFORMACJE
1. Grecy uznawali że mężczyzna nie bedzie zdolny do samodzielnej produkcji spermy, jeżeli nie dostanie od kogoś po inicjacji. Więc młody grek szedł do lasu z mistrzem i...
2. Spartanie często łaczyli w pary młodego, świeżo upieczonych wojowników, ze starszymi weteranami, i rzeczą naturalną były wtedy prywatne ,,rozmowy" nauczyciela z uczniem
KONIEC FAKTÓW UZUPEŁNIAJĄCYCH
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 21:04
Myślę że wszyscy mają to teraz w szkole i dlatego ten mem jest dla nich śmieszny (wiedzą o co chodzi).
Odpisz
22 lutego 2019, 21:06
Ja nie
Odpisz
22 lutego 2019, 21:16
W niektórych województwach dalej trwają ferie. Może to dlatego? ;D
Odpisz
22 lutego 2019, 21:18
no nie wiem, ja jestem w 3 gimnazjum i starożytność miałem jakoś 2 i 5 lat temu
Odpisz
22 lutego 2019, 21:19
Nie
Odpisz
22 lutego 2019, 21:21
Będąc w 2 technikum jakoś nie miałem tematów o tym co się działo p.n.e. i tym bardziej w średniowieczu i XVII wieku.
Odpisz
22 lutego 2019, 21:48
@Mycha2001: Powiesz mi nieco o nauczaniu w technikum?
Odpisz
22 lutego 2019, 21:48
@Koteczek_21: Zależy od kierunku
Odpisz
22 lutego 2019, 22:20
@Mycha2001: Ale tak ogólnie
Odpisz
22 lutego 2019, 22:33
@Koteczek_21: W Informatycznym wygląda tak, że masz polski, matmę, historię, informatykę, angielki, rosyjski/niemiecki, geografia, Wiedzę o Społeczeństwie, BHP, EDB, biologię, fizykę, wf, religię i przedmiotowe Systemy Operacyjne, Urządzenia Techniki komputerowe, Informatyka przedmiotowa, Lokalne Sieci Komputerowe.
W cholerę tego masz + praktyki ale te nie zawodowe w większości odchodzą i znajdują zamienniki takie jak w drugiej klasie:
Systemy operacyjne,
Lokalne Sieci Komputerowe,
Eksploatacja Lokalnych Sieci Komputerowych,
Eksploatacja Urządzeń Techniki Komputerowej,
Praktyki z zajęć zawodowych,
Administracja systemami operacyjnymi,
Aplikacje desktopowe i mobilne,
Dwie różne informatyki
I nowy przedmiot kompetencje społeczne i organizowanie pracy zespołów.
Z starych rzeczy pozostej wf, polski, matma, historia, języki, religja i godziny wychowawcze
W trzeciej klasie natomiast kilka rzeczy wraca i kilka przedmiotów też się zmienia, wiem, że wraca wos i geografia
Odpisz
22 lutego 2019, 22:46
@Mycha2001: Czyli od cholery przedmiotów. Warto wiedzieć co będę miał, bo ten kierunek chcę obrać.
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 22:47
@Koteczek_21: Ogólnie przez szkolne krzesła i ilość książek i codzienną ilość lekcji sięgającą do 7-9 tak będą mogą twoje plecy wyglądać.
Odpisz
22 lutego 2019, 22:50
@Mycha2001: Propsy za Invader Zim'a.
Odpisz
22 lutego 2019, 22:51
@ThePolishKillerPL: Propsy i dla ciebie za to, że oglądałeś, czytałeś komiks?
Odpisz
22 lutego 2019, 23:07
@Mycha2001:
Odpisz
22 lutego 2019, 23:13
Okej... *_*
Odpisz
23 lutego 2019, 00:22
@Mycha2001: jesteś na techniku informatyku? u mnie w drugiej klasie są Sieci komputerowe, projektowanie i montaż sieci, aplikacje okienkowe, systemy operacyjne, administrowanie systemami operacyjnymi, grafika i multimedia, urządzenia techniki komputerowej, projektowanie stron www, i jeszcze język angielski w branży. czyli trochę inaczej masz niż ja.
Odpisz
23 lutego 2019, 00:29
@Mycha2001: Boże większej głupoty nie słyszałem XD Nasz system edukacyjny jest tak zje**ny że ja będąc w drugiej liceum robie dopiero systemy dwójkowe, ósemkowe itd.
Odpisz
23 lutego 2019, 00:36
@Ameron: Robimy to na lekcjach, ale nie jako oddzielne przedmioty
Odpisz
23 lutego 2019, 00:44
@Mycha2001: a, to chyba że tak
Odpisz
23 lutego 2019, 00:26
O co chodzi?
Odpisz
22 lutego 2019, 21:08
Oni byli lepsi
Odpisz