Wychodzenie z trudnej sytuacji - lvl nauczyciel
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 lutego 2019, 17:25
Ja to do dzisiaj pamiętam jak w 5 klasie podstawówki oddałem pani zeszyt do polskiego i położyłem go tam gdzie wszyscy oddawali. Następnego dnia gdy oddawała zeszyty to mój chyba wyparował i pani powiedziała ze wcale nie oddałem tego zeszytu i mam go poszukać w domu. Do dzisiaj nie wiem gdzie jest ten zeszyt
Odpisz
4 marca 2019, 00:17
@DzikiDzikers: Teleportował do innego wymiaru.
Odpisz
16 sierpnia 2020, 10:20
@DzikiDzikers: thanos pstryknął i wymazał z istnienia 20%zeszytów
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:33
@kuba12369:
Odpisz
3 marca 2019, 15:25
heh
Odpisz
25 lutego 2019, 08:36
Mówicie, że suka czy coś innego, a to po prostu nauczycielka. Nauczyciele tacy są (niezależnie od płci) -.-
Odpisz
25 lutego 2019, 11:21
Nie.
Odpisz
25 lutego 2019, 11:58
no może i zdarzają się wyjątki, ale miałam okazję poznać w jednej szkole wszystkich nauczycieli ze strony prywatnej i z tego co mam w rodzinie... wyżej srają niż dupę mają.. nie twierdzę, że wszyscy, bo jak i w przypadku księży, tu też zdarzają się wyjątki, które są z powołania, a nie tak jak widać
Odpisz
25 lutego 2019, 13:41
to ty chyba księży z mojej parafii nie widziałeś
Odpisz
25 lutego 2019, 13:56
OK nie sposób dyskutować z czyimś doświadczeniem.
Choć polemizowałabym ze stwierdzeniem "zdarzają się wyjątki" w znaczeniu, że wyjątki to nieliczne przypadki pozytywne, a reguła to ludzie, nad którymi idzie tylko załamać ręce, jeśli chodzi o ogół księży i nauczycieli (a nie tylko tych, których znasz osobiście).
Odpisz
25 lutego 2019, 14:48
@Kangurur28: no nie widziałam, ale znam księży w okolicy i na tyle parafii, na tyle kościołów, jest może maks dwóch-trzech normalnych księży..
Odpisz
25 lutego 2019, 14:49
no tak..
Wyjątków jest mało, jak sama nazwa wskazuje.
Odpisz
25 lutego 2019, 15:10
Chodzi mi właśnie o to, że może właśnie ci "dobrzy" to nie są wyjątki, bo jest ich za dużo, by móc nosić to miano.
Odpisz
25 lutego 2019, 19:42
na taką skalę, to zasługują...
Odpisz
25 lutego 2019, 17:33
Niee, moja szwagierka jest nauczycielka i na bank dostalaby zawalu serca. A jakby przezyla to by dzwonila do wszystkich rodzicow po 5 razy zeby przeprosic. Tlumaczylaby sie rodzicom, dzieciom (bo dzieciak moglby dostac traumy), komisji z kuratorium, prokuratorowi a na koniec jak zwykle przyszlaby do mie i plakala godzinami a ja w tym czasie mobilizowalabym swoja inteligencje zeby ja w racjonalny sposob pocieszyc ( nie da sie ). Ciezko jest miec w rodzinie nauczycielke. Wolalabym miec menela, przynajmniej razem bysmy sie nawalili i po problemie.
Odpisz
25 lutego 2019, 12:19
Posiadam wrażenie jakby ten wątek komentarzy był z 2015
Odpisz
25 lutego 2019, 12:07
thats how szkoła works
Odpisz
25 lutego 2019, 11:20
Moja nauczycielka zgubiła raz moją fatalną kartkówkę i w ramach rekonpensaty dała mi za nią piątkę w tajemnicy przed resztą uczniów. Spytała tylko, jak mi poszło, powiedziałam, że całkiem dobrze.
Odpisz
25 lutego 2019, 08:05
Poziom suki 187
Odpisz
16 lutego 2019, 23:52
Ale suka...
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2019, 22:38
A WIĘC TAK TO BYŁO!
Odpisz
16 lutego 2019, 22:23
Sam to napisałeś szatanie
Odpisz
16 lutego 2019, 21:58
Już wiem co się stało wtedy z moim zeszytem...
Gdybym to ja był na miejscu tej nauczycielki to dałbym 5tkę za zeszyt w ramach rekompensaty za stratę czy coś.
lol
Odpisz
25 lutego 2019, 21:45
@Sebzer: oceny mają być uzwierciedleniem umiejętności a nie nagrodą czy karą... :////
Odpisz
16 lutego 2019, 21:06
Specjalne miejsce dla niej w sami wiecie gdzie
Odpisz
16 lutego 2019, 20:43
mój kolega miał tak z religii
Odpisz
16 lutego 2019, 19:56
Dosłownie każda nauczycielka w mojej szkole
Odpisz