Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2019, 15:05

Ja mam ogólnie jakiegoś farta do dresów, dosłownie każdy jakiego znam mnie lubi

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2019, 15:58

Jesteś wybrańcem który połączy dwa światy: Dresowy i Ludzki

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2019, 16:16

brzmi mądrze

Avatar Dcktun

25 lutego 2019, 09:21

Na moim osiedlu dresy są miłe dla osób które nie są pedałami i konfidentami oraz u mnie na osiedlu tempią już wymarłych gimbusów.

Avatar kubarum19

25 lutego 2019, 10:29

@Dcktun: tępią *

Avatar Dcktun

25 lutego 2019, 11:33

@kubarum19: o nie zauważyłam

Avatar allduckslikewater

Edytowano - 21 lutego 2019, 18:33

I dobrze, palacze powinni służyć lepszym od siebie i nie należy im się za to wdzięczność.

Avatar Crisium

Edytowano - 25 lutego 2019, 11:22

@allduckslikewater: Dziękuję za przypomnienie, że palanie jest złe. Już chciałam dzisiaj sięgnąć po papierosa, ale dzięki twojemu komentarzowi przypomniało mi się, że to be i szkodzi. Dziękuję. Rób lepiej miejsce na półce, bo za tą wspaniałą postawę obywatelską niedługo ze dwa pokojowe noble dostaniesz.

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2019, 20:24

Raz jako 6 latek chciałem iść do kolegi (mieszkał w bloku obok) a na klatce przed wyjściem stały jakieś dresy. Jak ich zobaczyłem to przestraszyłem się że mnie pobiją. Mimo wielkiego strachu podszedłem do drzwi, a jeden z nich tak mi pie**olnął, że aż mnie przewróciło. Potem mnie skopali i sobie poszli

Avatar venomman

22 lutego 2019, 00:41

Nie wiem czego się po nich spodziewałeś

Avatar Pikachu_fan_Subaru

23 lutego 2019, 17:49

Jeśli to prawda to miałeś zajebiste dzieciństwo

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2019, 17:56

@Pikachu_fan_Subaru: i zajebistego siniaka

Avatar Lekki69

25 lutego 2019, 09:14

czytając to spodziewałem się że będą mili
Jednak dres to nadal dres

Avatar Dcktun

25 lutego 2019, 09:18

Przykro mi

Avatar ptasznik5

21 lutego 2019, 18:42

dopóki nie jesteś konfident lub pedał to większość dresów (tych starszych) nie bedzie miała do ciebie problemów

Avatar stefus

21 lutego 2019, 18:32

Nie oceniaj książki po okładce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Płać pan

Młodzi gniewni

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka