Najważniejsze życiowe osiągnięcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dzieci koleżanek twojej mamy
Chłodno to na pewno nie jest
Osiedlowe sentencje
Dwa oblicza
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nwm co ze mną nie tak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2019, 12:40
No ja na przykład jeszcze chyba nikogo nie widziałem z 3gwiazdkową odznaką zoofila
Odpisz
24 lutego 2019, 14:15
@Krzyniu: głównie dlatego pewnie że takiej nie ma
Odpisz
24 lutego 2019, 14:21
@janektoziomal: Chodzi o miłośnika zwierząt.
Odpisz
25 lutego 2019, 15:55
@TimekPL123: seeeerio??? W życiu bym się nie domyślił
Odpisz
25 lutego 2019, 17:41
@janektoziomal: Widać.
Odpisz
24 lutego 2019, 15:03
Tu pochwalcie się swoimi odznakami
Odpisz
24 lutego 2019, 15:03
@michaolekYT:
Odpisz
24 lutego 2019, 16:43
@michaolekYT:
Odpisz
24 lutego 2019, 16:44
@KKuubbaaa1: jeszcze oko konfidenta i dociekliwy
Odpisz
24 lutego 2019, 18:01
@michaolekYT:
Odpisz
24 lutego 2019, 18:28
@michaolekYT: hmmm troche nocy się zarwało dla jejowego zombi??
Odpisz
25 lutego 2019, 12:41
@michaolekYT:
Odpisz
25 lutego 2019, 03:01
Kim jesteś? Nie znam cię.
Odpisz
24 lutego 2019, 17:54
@michaolekYT:
Odpisz
24 lutego 2019, 16:31
lepiej nie, bo wtedy wyszedłbyś na konfidenta
Odpisz
24 lutego 2019, 14:29
JaK zDoByĆ dOcIeKlIwEgO???
Odpisz
24 lutego 2019, 14:32
@Rudymaciek05: Za dociekliwość
Odpisz
24 lutego 2019, 14:40
@Rudymaciek05: Za używanie jejowej wyszukiwarki
Odpisz
24 lutego 2019, 15:14
Odpisz
24 lutego 2019, 15:36
@Grzechoooo: :)
Odpisz
17 lutego 2019, 12:26
Polecam
Odpisz
17 lutego 2019, 12:27
@UchihaSasuke_: Dla mnie nadal jest najtrudniejszy do zdobycia jest miłośnik zwierząt od wprowadzenia odznaki mam tylko 8 punktów
Odpisz
17 lutego 2019, 14:37
@UchihaSasuke_: Ja mam na nim 3 gwiazdki, a mam konto od roku. Potrzebny jest do tego po prostu czas.
Odpisz
17 lutego 2019, 14:41
@EnderKGunner34: Mam konto od 2015
Odpisz
17 lutego 2019, 20:04
@UchihaSasuke_: No nie wiem, bądź aktywny!
Odpisz
24 lutego 2019, 14:33
@UchihaSasuke_: Jak zdobywać od cholery punktów na łowcę?
Odpisz
24 lutego 2019, 14:53
@Koteczek_21: Ja wstawiałem obrazki i w taki sposób je nabiłem do tego to było jakieś święto i dało się wylosować 10 punktów
Odpisz
24 lutego 2019, 14:11
Istnieją takie legendy?
Odpisz
24 lutego 2019, 14:01
niedawno złotego łowcę dostałem
Odpisz
17 lutego 2019, 12:59
Szkoda że nie ma odznaki za zbanowane awatary, byłbym mistrzem.
Odpisz
17 lutego 2019, 12:29
Wiem wiem nie musicie bić braw lecz potwierdzę nie było to proste
Odpisz
17 lutego 2019, 12:49
@Soldier69: Podziwiam
Odpisz
17 lutego 2019, 12:55
@Orangeria: no cóż chyba widzimy się na rozdaniu nobli ehhh ta popularność mnie kiedyś zwiedzie...
Odpisz
17 lutego 2019, 12:29
Jedynie Konesera mam srebrnego i miłośnika zwierząt brązowego, a reszta złota
Odpisz
17 lutego 2019, 12:22
Press F to pay respect.
Odpisz
17 lutego 2019, 12:23
@EnderKGunner34: F
Odpisz