Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2022, 11:55
hah ha..
Odpisz
13 listopada 2020, 13:24
A ja z kaszub i nawet zabawne
Odpisz
22 lutego 2019, 15:56
Ślązacy:
Odpisz
22 lutego 2019, 16:02
@Mejzurian: Jestem ślązakiem, ale nie rozumiem
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 16:04
@oceanaus: ja też jestem Ślązakiem.
Odpisz
22 lutego 2019, 16:34
@Mejzurian: jestem ślązakiem i nawet mnie to nie śmieszy
Odpisz
24 lutego 2019, 15:02
@Ptasznik: Jestem Ślązakiem i bardzo dawno nie widziałem tak bardzo normikowego mema po śląsku
Odpisz
24 lutego 2019, 15:16
@Mejzurian: pozdro ze śląska cieszyńskiego jak ktoś mnie nazwie Ślązakiem to wpierdziel
Odpisz
24 lutego 2019, 15:18
@Leishh: nikt nawet nie chce
Odpisz
24 lutego 2019, 15:19
@Ptasznik: i dobrze
Odpisz
24 lutego 2019, 15:21
@Leishh: siema Ślązak
Odpisz
24 lutego 2019, 15:27
@Leishh: Jaki Ślązak????
Śląsk Cieszyński, jesteś Pepikiem
Odpisz
24 lutego 2019, 15:29
@Mejzurian: Ja jestem z Mazowsza i rozumiem
Odpisz
24 lutego 2019, 15:36
@Pikachu_fan_Subaru: nie chodzi o rozumienie ten mem jest nie śmieszny
Odpisz
24 lutego 2019, 15:40
@szymon115: >wyzywanie od normików
Zapiszę tutaj że jest pan niedoje**ny
Odpisz
24 lutego 2019, 15:43
@Polski322: To jest cesarok
Odpisz
24 lutego 2019, 15:58
@Mr_Senate: słuchaj no кurwa
jeszcze gorzej
Odpisz
24 lutego 2019, 15:59
@Leishh: jak tam dzień mija w kopalni?
Odpisz
24 lutego 2019, 17:00
@Polski322: A ja nie jestem ślązakiem i rozumiem
Odpisz
24 lutego 2019, 18:00
@Najlepszy_Diler: A ja rozumiem, że najlepszym dilerem jest Cipher
Odpisz
25 lutego 2019, 16:07
@Mejzurian: Ślązak, Niemiec, dwa bratanki
I do węgla
I do fajki
Odpisz
2 marca 2019, 22:33
@Leishh: Czyli w skrócie jesteś cezarokiem.
Odpisz
10 marca 2019, 14:21
@Mejzurian: ja jestem pomorzanem
Odpisz
27 sierpnia 2019, 00:50
@oceanaus: jesteś gorolem z sosnowca
Odpisz
27 sierpnia 2019, 05:33
zachodnio pomorskie!? Wiesz co to? Bo jak nie to z gegry masz jedynkę
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:26
@Nokia_701: odpowiedziałem komu innemu
Odpisz
27 sierpnia 2019, 11:18
aaa ok
Odpisz
2 marca 2019, 12:49
Odpisz
26 marca 2019, 23:02
@Krzyniu: better
Odpisz
26 lutego 2019, 22:29
Biedny szyszek
Odpisz
24 lutego 2019, 16:41
Ł00000 4444LEEEE P03baneeee
Odpisz
24 lutego 2019, 15:41
Odpisz
24 lutego 2019, 15:32
Odpisz
22 lutego 2019, 19:07
Dlaczego wszystko jest śmieszniejsze, gdy jest napisane gwarą albo po czesku?
Odpisz
24 lutego 2019, 14:52
@PanMisiek: ja wychowałem się na podhalu i moim pierwszym językiem jest gwara, dawniej tez tak śmiesznie brzmiał polski jak słyszałem gdzieś
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 14:34
Słoik mi potrzebny bo kisnę niemiłosiernie
Odpisz
22 lutego 2019, 14:37
jak jesteś ogórkiem to zjem cie
Odpisz
22 lutego 2019, 14:37
(__)
Odpisz
22 lutego 2019, 14:38
dziękuję
Odpisz
22 lutego 2019, 14:47
i zakretka__
Odpisz
22 lutego 2019, 14:48
@Boberek00: dziękuję
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 15:00
Proszę kolejny
Odpisz
22 lutego 2019, 15:01
@kazdan480:
Odpisz
22 lutego 2019, 17:05
Ja sam ukradłem ten słoik
Odpisz
22 lutego 2019, 15:32
I don't speak węgiel
Odpisz
22 lutego 2019, 15:08
Dałem w dół...
Przez przypadek
Odpisz
22 lutego 2019, 15:28
@qwerty41: o sorry ja tobie też
Odpisz
22 lutego 2019, 14:50
Szyszko
Odpisz
22 lutego 2019, 14:40
*nie zrozumiał żartu*
o czym oni tukej fandzolą ?
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 14:42
@massesd: no ojciec na szyszka ryczy
Odpisz
22 lutego 2019, 14:51
@assassin11: a ty nie zrozumiałeś o co mi chodziło 😹
Odpisz
22 lutego 2019, 14:55
@massesd: To ty nie zrozumiałeś o co mu chodziło.
Odpisz
22 lutego 2019, 15:42
@allduckslikewater: o okufa, rzeczywiście
Odpisz