W sumie może od razu stypendium sobie przyznam?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2019, 14:08
Self aware humour
Odpisz
18 lutego 2019, 09:55
Byłem jedynym uczniem w klasie który się oceniał niżej, niż nauczyciel, gdy zadawał takie pytanie
Odpisz
18 lutego 2019, 13:46
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Głupio zrobiłeś.
Odpisz
18 lutego 2019, 14:16
@jacek1s: Potem podwyższał mi za to ocenę, więc no.
Z resztą w życiu zawsze trzeba potrafić wykrzesać z siebie odrobinę skromności i przyzwoitości. Przynajmniej możesz potem spojrzeć sobie w oczy w lustrze.
Odpisz
18 lutego 2019, 15:23
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Robiłem tak samo, póki nie dostałem 3 za odpowiedzenie na 7 z 10 pytań, odjąłem sobie za zbyt długie myślenie i w domu dostałem pierwszy taki wpie**ol od lat.
Odpisz
18 lutego 2019, 15:38
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Skromność i przyzwoitość nie równa się ograniczaniem siebie by "zaimponować" nauczycielce lub by być innym od reszty.
Ty nie byłeś skromny, po prostu zaszkodziłeś sobie świadomie, a świadome szkodzenie sobie jest po prostu głupie. Dodatkowo brak w tym logiki bo kto zdrowo myślący odejmuje sobie stopień z własnej woli zamiast dodać? To tak jakby szef proponował Ci 2,500 miesięcznie czekając na to, że sam upomnisz się o podwyższenie do 3,000, a Ty zamiast tego byś mu powiedział, że 1,500 miesięcznie Ci wystarczy.
Odpisz
18 lutego 2019, 15:47
@jacek1s: No może jakbym wiedział, że zaniżyłem prawdziwą ocenę. Po prostu według mnie na taką ocenę zasłużyłem, świadomie sobie nic nie zaniżyłem
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 20:26
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ja odmówiłem piątki, bo dostałem drugie pytanie, więc w sumie podobnie, a tu kosz na czerwone bo widzę, co się dzieje ze ZLP \____/
Odpisz
19 lutego 2019, 20:31
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A ja zawsze odpowiadałem że samoocena nigdy nie jest w pełni obiektywna, więc oddalam tę propozycję.
Odpisz
19 lutego 2019, 22:49
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: dałem w dół żeby dobić do dychy, przepraszam
Odpisz
18 lutego 2019, 11:05
wysyp meme z reddita
Odpisz