Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar McLayer

3 marca 2019, 18:34

Trudno jest kolonizować, skoro bez przerwy jesteś gw**cony przez sąsiadów, a dostęp do oceanów jest pod kontrolą Skandynawów/Osmanów.

Avatar DRparadox

3 marca 2019, 07:31

W sumie gdyby Batory zostałCarem Rosji(prawie mu się udało) to pewnie byśmy kolonizowali syberie oraz alaskę tak samo jak ruscy a kto wie czy nie więcej

Avatar doreq

3 marca 2019, 13:10

@DRparadox: na chwilę władaliśmy trochu ale zawsze

Avatar kierowca_lodowki

2 marca 2019, 23:20

Skolonizowaliśmy Madagaskar, jakąś wyspę w Gambii, Kamerun, Tobago i chyba coś jeszcze, ale przez wojny te kolonie straciliśmy

Avatar GKczol

2 marca 2019, 23:47

@kierowca_lodowki: Tobago to skolonizowała Kurlandia

Avatar PerfectShuckle

3 marca 2019, 00:46

@kierowca_lodowki: mieliśmy kolonizować madagaskar
ale tego nie zrobiliśmy

Avatar PerfectShuckle

3 marca 2019, 00:47

@GKczol: Kurlandia zaś była lennem Polszy

Avatar Polalak

2 marca 2019, 23:25

Niech na całym świecie wojna byle polska wieś spokojna

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2019, 23:07

Kolonizacja była, ale bez niewolnictwa. A przynajmniej w koloniach, bo wiadomo, jak to z pańszczyźnianymi było...

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2019, 15:48

Ależ po co kolonizacja, jak trzeba było kolonizować Ukrainę?

Avatar Deuslovult

2 marca 2019, 22:46

właśnie. I bić moskali. Bronić chrześcijaństwa przed turkami.
Heretyków ze szwecji niszczyć

Avatar stepson

2 marca 2019, 22:38

Mieliśmy kiepskie warunki do prowadzenia aktywnej kolonizacji.

Avatar stefus

18 lutego 2019, 09:47

To jest quest poboczy? bo nie kojarzę typa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Rozyv

2 marca 2019, 22:19

#teamyennefer

Avatar arceus1

2 marca 2019, 22:25

@Rozyv: 1+

Avatar Dark_Dante

2 marca 2019, 21:05

A najbardziej lubimy te lokalne konflikty, które mają minimalny zasięg i po cichu da się je zamieść pod dywan. Jak na przykład ten z '14 czy ten z' 39.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Lekko nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Tymi się chodzi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka