Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2019, 17:38
Oj, pamiętam ile czekałem na Mayana albo F1 w Energylandii
W sumie po zastanowieniu tak średnio warto było, bo krótko, ale zawsze to coś
Odpisz
22 lutego 2019, 17:42
@Kacprrr: Jezu, Energylandia, jakie to jest okropne. Niby atrakcje spoko, ale godzinę czekania do każdej i ta irytująca muzyka wszędzie . _.
Odpisz
22 lutego 2019, 17:44
@Krzyniu: przynajmniej frytki są dobre
Odpisz
22 lutego 2019, 17:45
ale drogie
Odpisz
4 marca 2019, 11:22
@Krzyniu: ENRGYLANDIA CAŁY DZIEŃ FRAJDA
Czy jakoś tak.
Odpisz
28 lutego 2019, 23:02
Pół godziny to nic
W parkach rozrywki to co najmniej trzeba godzinę czekać
Odpisz
22 lutego 2019, 17:53
Niech ktoś wstawi pogadajmy
aaaameen
Odpisz
22 lutego 2019, 18:02
@DeadShoot: sam wstaw ameeen
Odpisz
4 grudnia 2019, 18:07
@stefus: ja wolę ramen
Odpisz