Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

28 lutego 2019, 22:02

Jakim cudem można grać w FH na kompie (chyba, że ma się kontroler).

Avatar Luszak

1 marca 2019, 00:10

@Legolas9988: to tak samo jakby ktoś powiedział jak można grać w FPS na padzie

Avatar Legolas9988

1 marca 2019, 10:39

@Luszak: No mi się na padzie gra lepiej w FPS-y niż myszką i klawiaturą.

Avatar Luszak

1 marca 2019, 17:53

@Legolas9988: chodzi mi o to że jak gracz jest przyzwyczajony do pada to lepiej jest mu na Padzie grać a przyzwyczjonym do grania na klawiaturze i myszce gra się lepiej na tym. I nie ma różnicy jaka platforma tylko skill

Avatar Legolas9988

1 marca 2019, 19:32

@Luszak: Dobra, rozumiem.

Avatar Hadesares

28 marca 2019, 14:49

@Legolas9988: ja gram na pc, ale próbowałem na padzie, ale mimo przejścia treningu granie sprawiało mi duży problem. Może to kwestia przyzwyczajenia?

Avatar Legolas9988

28 marca 2019, 16:05

@Hadesares: W sumie PC zagrałem pierwszy raz w wieku 6 lat a na Xbox'ie jestem wychowywany od gówniaka, więc to raczej przyzwyczajenie.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2020, 15:38

@Luszak: Przez ok. 6 lat grałem w fpsy na padzie od ps3 i robiłem po 50kill. Jakoś dało się.

Avatar siasio37

1 marca 2019, 16:47

ja kupiłem na graj stacje 4

Avatar Luszak

26 lutego 2019, 21:10

Ja for honor pobrałem jak było za free na steam

Avatar Polalak

28 lutego 2019, 20:35

@Luszak: ja z uplay

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2019, 20:43

@Luszak: ja za darmo z ps+

Avatar tobiaszg21

28 lutego 2019, 21:21

ja z ps+ i na steam choć mój komputer jest gorszy od ziemniaka przez co gram tylko na ps.

Avatar R3V3NG3

28 lutego 2019, 23:16

@Luszak: Ja nawet nie pobrałem jak tak patrzyłem na gameplay to stwierdziłem to szkoda mi miejsca na dysku chociaż i tak mam jeszcze sporo

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2019, 16:19

@tobiaszg21: same

Avatar sliwak2001

1 marca 2019, 06:55

komentarz obrazkowy

Avatar Cotosiestanelo

1 marca 2019, 06:21

Poszła won, niewdzięczna latawico

Avatar Robercik139

28 lutego 2019, 21:54

ad mortem

Avatar GalenMarek

27 lutego 2019, 11:55

Cóż... Ciągle jest to gra o honor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2019, 20:18

Kłamczucha brzydka :C

Avatar jakub17

26 lutego 2019, 19:05

Akurat wczoraj pobrałem for honor. Przypadek? Tak sądzę

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

26 lutego 2019, 19:02

Infirmus :c

Avatar
Kolorblind

26 lutego 2019, 18:55

Smuteczek:(

Avatar DeadShoot

26 lutego 2019, 18:29

komentarz obrazkowy

Avatar MemeCrussader

26 lutego 2019, 18:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niegrzeczny Oskarek

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Nie znoszę kleszczy

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka