Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jumper112

27 lutego 2019, 15:54

Najpierw, to się stawia miskę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Jumper112

1 marca 2019, 18:44

@chomusuke: Nie wchodźmy już w takie szczegóły

Avatar Jestem_fajny

9 lipca 2022, 07:17

@Jumper112: Najpierw trzeba istnieć

Avatar Pindorek

27 lutego 2019, 14:38

a jakie mleko lubicie , ja ciepłe

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Abalella

1 marca 2019, 08:28

@zygzak11: chodzi o to że w ciepłym szybciej namiękają. Btw, jak dotąd to jedyne miejsce jakie znam gdzie nawet takie batalie rozwiązuje się na spokojnie i z kulturą

Avatar Grzechoooo

1 marca 2019, 15:36

@Abalella: *kożuchy

Avatar terminator5

24 lutego 2019, 10:01

Czy tylko ja lubię rozmoknięte płatki?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar PiotrZ21

27 lutego 2019, 20:34

@ForeverAlone2006: Już niedługo zbierzemy armię, która podbije cały świat

Avatar Qermit

27 lutego 2019, 22:32

@terminator5: *dołącza*

Avatar Artur123456

27 lutego 2019, 19:45

najwygodniej jest najpierw wsypać płatki wtedy na każdej łyżce jest mniej więcej tyle samo płatków, ale i tak to bez różnicy jeśli sobie dosypiesz

Avatar the_endrju

27 lutego 2019, 19:15

rozmokniete platki>

Avatar Ameron

27 lutego 2019, 17:50

najpierw miska.

Avatar TrueStoryGuy

27 lutego 2019, 17:25

Ja nigdy nie jadłem płatków i raczej nie chcę jeść.

Avatar Cotosiestanelo

27 lutego 2019, 16:49

Moja mama zawsze gotowała mleko...
I zawsze było na kolacje, bo rano brakowało czasu. I najpierw płatki potem mleko. I jak robie sobie sam to zimnym zalewam te płatki

Avatar Sautez

27 lutego 2019, 16:35

Ja płatki sypie najpirw

Avatar Siwiderek97

27 lutego 2019, 16:09

Ja leje mleko, wstawiam do mikrofali i wsypuję platki.

Avatar Andrzeju

27 lutego 2019, 15:53

Najpierw płatki, potem mleko.

Avatar DEUS_VULT_

27 lutego 2019, 15:28

Najpierw mleki potem płatko. Tak.

Avatar Lemonke

27 lutego 2019, 13:28

Ja jem rozmiękłe płatki nie lubię jak chrupią

Avatar Polish_Soldier

27 lutego 2019, 15:17

@Lemonke: Witam w klubie.

Avatar Rozmaryn

27 lutego 2019, 15:08

W dzień najpierw płatki potem mleko

w nocy na odwrót by nie robić hałasu

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

27 lutego 2019, 14:04

Mój genialny przepis na płatki zakłada
- Nasyp płatki potem mleko
- Podgrzej, aż wszystko stanie się gęstą masą
- Wsyp trochę płatków, by wprowadzić element chrupkości

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2019, 14:53

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: e l e m e n t
c h r u p k o ś c i

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Najbardziej realistyczny spośród modów

To musiało być męczące

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka