Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2019, 22:00
Ta i wszyscy: no wiec ja... eeeee... no wiecie jestem...
Odpisz
29 stycznia 2020, 12:29
@Julkaaaaaa96: gejem
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:26
@Szynka12: wiesz, ja tam lecę na facetów, nie wiem jak ty
Odpisz
1 stycznia 2020, 23:53
Ku*wa myslalem ze wszyscy to kochaja
Odpisz
26 lutego 2019, 22:37
Taka jest prawda niektórzy w 1 miesiąc przeżyli więcej niż inni w całe życie :)
Odpisz
27 lutego 2019, 09:06
@Pindorek: pozdrawiam :)
Odpisz
26 lutego 2019, 19:46
Najbardziej interesującym faktem na mój temat jest to, że nie mam w sobie kompletnie nic interesującego. Na drugim miejscu jest to, że jestem ślamazarny, niezdarny i nic nie potrafię.
Odpisz
26 lutego 2019, 23:43
@darcus: Spodziewałem się czegoś innego po tobie
Odpisz
26 lutego 2019, 23:44
@gelo1238: Czego, skarbie?
Odpisz
26 lutego 2019, 23:45
@darcus: Zazwyczaj się przechwalałeś swoim umysłem xd
Odpisz
27 lutego 2019, 00:22
@gelo1238: To było zanim skończyłem gimnazjum.
Odpisz
27 lutego 2019, 00:32
@darcus: ale sie buc z ciebie zrobil XD
Odpisz
26 lutego 2019, 20:47
Moja ulica regionalnie przypisana jest do drugiej szkoły więc po tym roku zmieniam.(ale to dobrze bo tak to bym w klasie został z patologią a do tej drugiej szkoły same osobniki które nie jadą od pierwszej klasy na dwójkach). Jestem w 200 procentach pewien że tak będzie.
Odpisz
26 lutego 2019, 20:05
Moj ziomek (z puerwszej klasy )
gruba feministka xd:
[RODO] powiedz coś o sobie
On:Jestem rybaa!
Klasa:huehuehue
Ja:co
Odpisz
24 lutego 2019, 21:04
ja powiedziałam raz, że zostanę hokage ale na koloniach
Odpisz
24 lutego 2019, 21:05
co?
Odpisz
24 lutego 2019, 21:06
@DeadShoot: Naruto
Odpisz
24 lutego 2019, 21:07
ambitnie
Odpisz
24 lutego 2019, 21:07
@DeadShoot: o ch*j ci chodzi
Odpisz
24 lutego 2019, 21:07
o nic czemu tak agresywnie od razu wgóregłos nawet ci dałem
Odpisz
24 lutego 2019, 21:08
@DeadShoot: bo mnie jeden normik wnerwił przed chwilą, źle ciebie zrozumiałam
Odpisz
24 lutego 2019, 21:09
a któż to?
Odpisz
24 lutego 2019, 21:10
@DeadShoot: na momio, jeden na jeja ale rodo jest
Odpisz
24 lutego 2019, 21:11
a niech szlag trafi rodo je**ne
Odpisz
24 lutego 2019, 21:32
rodo srodo
Odpisz
26 lutego 2019, 17:30
widzę tutaj groźny przypadek przedawkowania anime
Odpisz
26 lutego 2019, 17:37
@nirqm: nie
Odpisz
26 lutego 2019, 17:38
@nirqm: furry na avatarze
Odpisz
26 lutego 2019, 17:39
czyli zgaduję że jesteś webeem ?
Odpisz
26 lutego 2019, 17:41
@nirqm: czyli zgaduje, że myślisz że jak ktoś mówi w życiu o anime jest weebem?
Odpisz
26 lutego 2019, 17:41
@DeadShoot: nie to tylko zwykły smutny kot spójrz
Odpisz
26 lutego 2019, 17:41
wiesz kim jest weeb ?
Odpisz
26 lutego 2019, 17:43
@nirqm: człowiekiem z większym IQ od nie weebów
Odpisz
26 lutego 2019, 17:43
@nirqm: ej ej ej
ale Ziemie to ty ku*wa szanuj
Odpisz
24 lutego 2019, 21:03
Ja wtedy zazwyczaj dochodzę do wniosku jak nudną osobą jestem
Odpisz
24 lutego 2019, 21:04
@qaz123: a ja mówię
no lubie se rysować...tyle
Odpisz
24 lutego 2019, 21:07
@DeadShoot: ja umiem zjeść całe ciasto na raz
Odpisz
24 lutego 2019, 21:08
@Ptasznik: o ch*j ale fajnie
Odpisz
24 lutego 2019, 21:13
@DeadShoot: wiem, czasami sam siebie zadziwiam
Odpisz
26 lutego 2019, 17:26
@qaz123: zestrugałem cały ołówek
Odpisz
26 lutego 2019, 17:26
To jest możliwe?
Odpisz
26 lutego 2019, 17:27
@qaz123: niby tak
Odpisz
26 lutego 2019, 17:09
Warsztaty i doradztwo zawodowe mocno
Odpisz
24 lutego 2019, 21:41
Nas babka od doradztwa zawodowego zmuszała do odpowiedzi o sobie a jak ktoś nie odpowiedział to miał 1 albo uwagę za przeszkadzanie na lekcji
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2019, 22:34
@mkus29: nam babka od wosu kazała nam powiedzieć jej o naszych problemów, ja jako iż nie mam za bardzo problemów to powiedziałem jej, że nie mam problemów. Dostałem uwagę...
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2019, 22:50
@MaFiXe: I wyobraź sobie teraz, że przez cały tydzień miałeś z nią lekcje.
No ku*wa "opowiedz coś o sobie" "jakie są twoje zalety", kłamałem jak z nut żeby się odpie**oliła
Odpisz
24 lutego 2019, 21:12
Byłem cichy, nieśmiały, cały czas siedziałem w ostatniej ławce pod oknem, sam... Ale czasem Powiedziałem coś błyskotliwego...
Odpisz
24 lutego 2019, 21:08
nie moge sobie przypomnieć żadnego dnia gdy o sobie mówiliśmy
Odpisz