Podobno smakuje jak boska ambrozja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Wielka przygoda
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2021, 14:40
Zrobiłem identyczną miksturę
Odpisz
19 marca 2019, 12:05
Na urodzinach laski z mojej klasy chłopaki kupili i zmieszali chyba wszystkie istniejące w polsce energetyki
smakowało jak ambrozja ale 2 osoby prawie umarły
Odpisz
8 stycznia 2021, 07:59
@wampirra107: Pewnie po prostu im serca dupły od nadmiaru... Właściwie wszystkiego
Odpisz
26 lutego 2019, 20:48
Raz z ziomkami z klasy zmieszaliśmy mirindę i sprita i wyszedł mountain dew
Odpisz
26 lutego 2019, 18:50
Robiłem to samemu, i nie. Smakuje jak Mountain Dew z posmakiem kukurydzy i na dnie naczynia robią się takie niefajne grudki ciasta kukurydzianego.
Odpisz
26 lutego 2019, 17:38
Podobno to danie smakuje dwa razy, raz jak się je zjada i drugi raz gdy sobie wraca XD
Odpisz
26 lutego 2019, 17:33
Było
Odpisz
26 lutego 2019, 17:48
Tak, a są 2 czerwone pod twoim zbędnym komentarzem
Odpisz
26 lutego 2019, 18:27
@Mr_Quicky: *3
Odpisz
26 lutego 2019, 20:50
@Mr_Quicky:
Odpisz
26 lutego 2019, 17:25
Ale trzeba przyznać, że boogie teraz wygląda naprawdę nieźle ! Propsy dla niego.
Odpisz
26 lutego 2019, 07:44
Czy istnieje gdzieś jeszcze zwykłe Mountain Dew, czy wszędzie jest tylko bezcukrowe?
Odpisz
26 lutego 2019, 07:45
istnieje bezcukrowe mountaindew?
Odpisz
26 lutego 2019, 08:35
@SharpNeedle: Istnieje coś takiego jak mountaindew?
Odpisz
26 lutego 2019, 08:35
@SharpNeedle: Tak, u mnie w sklepie tylko takie są
Odpisz
26 lutego 2019, 08:53
Dawno już nie piłem tego starego. Teraz wszędzie jest to bezcukrowe.... (*)
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2019, 17:08
Bezcukrowe jest ch*jowe bo nie smakuje już jak Domestos
Odpisz
26 lutego 2019, 07:47
Gratuluje. Wygrałeś cukrzyce
Odpisz
26 lutego 2019, 17:04
@Jasnowidz: Prędzej cholesterol.
Odpisz
26 lutego 2019, 08:57
Mtn Dew i Doritosy są niedobre, a płaci się tylko za markę
Odpisz
26 lutego 2019, 09:52
@rozwalgo: mtn dew i doritosy są zajebiste
Odpisz
26 lutego 2019, 10:48
@SharpNeedle: Ej może zrobimy o to drame żeby nabić fejm?
Odpisz
26 lutego 2019, 14:52
@rozwalgo:
Odpisz
26 lutego 2019, 10:37
Murica 100
Odpisz
26 lutego 2019, 08:14
Dat face
Odpisz