O życiu w rodzinie wiem wszystko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Przyszłość jest piękna
Damy radę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2019, 20:52
Amator, ja mam 3 000
Odpisz
20 czerwca 2022, 23:28
@Mianioo: ja aktualnie 2700 w ciągu 3 lat
Odpisz
28 czerwca 2022, 00:14
@Julianna_: ja aktualnie po graniu od 2015 mam około 3700
Odpisz
20 lipca 2019, 15:00
ja jeśli dobrze pamiętam mam 370
Odpisz
20 lipca 2019, 14:58
tylko 200? prawie każdy gracz simsów ma co najmniej 300
Odpisz
22 maja 2019, 00:09
Ale żeby być ekspertem tak jak ten chłopiec na obrazku, to musi też w inne części.
Odpisz
26 lutego 2019, 15:32
Nie znam się na sims'ach ale 200 godzin to raczej niemal że zerowe doświadczenie. Nie robi to żadnego wrażenia, nie to co z 4k godzin :p
Odpisz
26 lutego 2019, 18:58
@Mr_Quicky: ja mam w trójce 350 przegrane
Odpisz
26 lutego 2019, 18:56
#TheSims3
Odpisz
25 lutego 2019, 20:36
Ja zawsze robiłem sima samotnika i rozwijałem wszystkie umiejętności w domu :////
Odpisz
25 lutego 2019, 21:10
@Rozyv: zrobiłem artystę który robił dzieła sztuki w tydzień od rozpoczęcia gry. Mial 1 znajomą która spotkał 2 razy
Odpisz
25 lutego 2019, 21:25
@stefus: nawet nie wiesz ile razy ja przerabiałem taki scenariusz
Odpisz
26 lutego 2019, 17:07
@Rozyv: To ja zawsze robię informatyka, który ma plakaty lolitek wszędzie gdzie się da
Odpisz
25 lutego 2019, 20:40
Ja grałam tylko w 2, opłaca się kupować 4 albo pobrać z torrentów?
Odpisz
25 lutego 2019, 20:42
@SecretGirlx3: Powiem tak, jak kupisz 4, to szykuj się na zakup dodatków, bo bez nich, sama gra jest trochę pusta :\ Ja osobiście polecam, ale hajs ucieka
Odpisz
25 lutego 2019, 20:47
@SecretGirlx3: ta część jest pełna błędów i bugów
Naprawiają je a potem dodają nowe
Do tego dodatki i pakiety gra bez nich jest pusta ale możesz wynagrodzić sobie to modami z internetu (ciuchy meble i np. Dodające czary syreny i takie inne)
Odpisz
25 lutego 2019, 22:17
@SecretGirlx3: 3 najlepsza
Odpisz
26 lutego 2019, 14:16
@KalkoPl: 3 ma najczytelniejszy pasek szczęścia
Odpisz
26 lutego 2019, 17:06
@SecretGirlx3: Ja w żadne inne części nie grałam, ale 4 wydaje się być spoko. Chodzi nawet na moim bardzo wolnym komputerze. No ale rzeczywiście, jest trochę mało rzeczy, brakuje zwierząt między innymi, a nawet jak kupisz dodatek, to w sumie dużo nowych opcji on nie daje, ja mam Witaj w Pracy i mi to dało nowe ciuchy, nowe meble... I w sumie tyle z opcji, których używam. No i grafika jest zdecydowanym plusem na tle innych części.
Odpisz
26 lutego 2019, 15:32
Około 2000 godzin w Simsach 3 i 300 w Simsach 4. Profit
Odpisz
26 lutego 2019, 14:27
HAHA Ja mam 268 lamusie
Odpisz
25 lutego 2019, 20:50
/summon stefus
Odpisz
25 lutego 2019, 21:00
@Tymek590: kto
Odpisz
25 lutego 2019, 21:06
@WebsTer230: ten od "kiedy na XYZ macie XYZ, a ty masz 1000 godzin w XYZ"
Odpisz
25 lutego 2019, 21:11
@Tymek590: ou, I see
Odpisz
25 lutego 2019, 21:17
@Tymek590: Tam powinno być ,,Kiedy na X macie o Y a ty masz 1000 godzin w Z"
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2019, 21:20
@Big_Chungus: wcześniej pisał wszędzie XYZ
Odpisz
25 lutego 2019, 21:21
@Tymek590: I know
Odpisz
25 lutego 2019, 21:09
Kiedy na X macie Y a ty masz 1000 godzin w Z
Odpisz
25 lutego 2019, 21:18
@stefus: Sorki nie zauważyłem tego komentarza i napisałem dokładnie to samo wyżej
Odpisz
25 lutego 2019, 20:38
Pff, 200 godzin to mało, ja tyle wygrałam, a gram od nowego roku
Odpisz
25 lutego 2019, 20:39
ja jebe
Odpisz
25 lutego 2019, 20:45
@Eniek_zgredek: Nie interesuje mnie mnie twoje życie seksualne
Odpisz
25 lutego 2019, 20:46
nie mam życia sexualnego
Płaczu dziwieki
Odpisz
25 lutego 2019, 20:40
Bardziej "jak macie na historii o ludobójstwie"
Odpisz
25 lutego 2019, 20:38
Ja robiłem basen. Wchodzil tam SIM a ja usuwałem drabinkę i śmiałem się z jego nie udolnych prob wyjścia i z jego powolnej śmierci
Odpisz