Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SyntezatorChleba

1 marca 2019, 10:07

Jak to jest być tytanem? Dobrze?
Wie pan według mnie to nie jest tak że dobrze czy niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co najbardziej cenię w życiu powiedział bym że potęgę, potęgę która podała mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem i co ciekawe to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi mi tu o to że kiedy wyznaje się pewne wartości nawet pozornie uniwersalne bywa że nie znajdujemy zrozumienia które by tak rzec, które pomaga. Ja miałem szczęście by tak rzec ponieważ je znalazłem i dziękuję mu za to dziękuję potędze, potęga to śpiew, potęga to taniec, potęga to miłość. Wielu pyta się mnie o to samo skąd czerpie tę potęgę a ja odpowiadam że to proste, to kamienie w mojej rękawicy to właśnie one sprawiają że dziś właśnie zbieram resztę kamieni nieskończoności a jutro kto wie czemu nie? Oddam się pracy społecznej i będę od choćby wymazywać połowę wszechświata

Avatar
Brodacz

Edytowano - 26 lutego 2019, 18:51

Panoramix powinien być Strangem, bo druid i mag, a Cezar Thanosem, Obelix za to Draxem albo Hulkiem

Avatar Blawoj

26 lutego 2019, 21:07

Avatar
Brodacz

26 lutego 2019, 21:08

@Blawoj: Ja tylko napisałem coś co by lepiej pasowało

Avatar Mimikkyu

26 lutego 2019, 11:42

oglądałbym jak poje**ny

Avatar Big_Chungus

25 lutego 2019, 22:48

Dlaczego Obelix gra Thanosixa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Big_Chungus

26 lutego 2019, 09:51

Avatar RedText

26 lutego 2019, 10:52

Avatar siemak

26 lutego 2019, 08:01

szkoda że część w Wielkiej Brytanii była dość słaba

Avatar Polalak

25 lutego 2019, 22:50

Mam pytanie. Czy ktoś ma tekst autorstwa tutejszego o "dlaczego każdy pyta się jak jest być skrybą ale nikt się nie zapyta jak skryba się czuje"?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Polalak

26 lutego 2019, 06:55

@Mation2003: dokładnie. Dziękuję

Avatar Mation2003

26 lutego 2019, 07:18

@Polalak: Proszę bardzo.

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2019, 23:28

Ale cudo

Avatar vass296

25 lutego 2019, 23:09

Juhu to ja

Avatar SongMan

25 lutego 2019, 22:47

Też lubię

Avatar rozwalgo

25 lutego 2019, 22:46

Płakałem, gdy Spiderix wyparował

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2019, 22:46

Jedno pstryknięcie i znika 50% dzików

Avatar Vlodziu

25 lutego 2019, 22:46

Skrybawka podbija cały internet

Avatar
CarskiMonarchista

25 lutego 2019, 22:45

Złoto, złote złoto.

Avatar Kriger

25 lutego 2019, 22:43

Oglądałbym.

Avatar Big_Chungus

Edytowano - 25 lutego 2019, 22:43

Aż mnie zatkało
Nawet aktorzy są dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Nie są aż takie pyszne

Tymi się chodzi

Frustrujące

Chciał tylko pomóc

Otaczają mnie kłamcy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka