Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Prawilny69

5 marca 2019, 12:17

Chiny wygrałyby bo mają więcej ludzi i potrafią bardzo tanio produkować potrzebne rzeczy np karabiny.

Avatar PiotrZ21

5 marca 2019, 15:43

@Prawilny69: zanim doczytałem do końca, myślałem że napiszesz "bardzo tanio produkować ludzi"...

Avatar JakePies

5 marca 2019, 12:09

Avatar
Xelve14

27 lutego 2019, 20:43

Czyli Rosja vs Chiny
BATTLE OF TITANS

Avatar Jasnowidz

27 lutego 2019, 20:45

Kto wygra
Jakieś pijaki
Czy
Jacyś skośnoocy ludzie

Avatar
Xelve14

27 lutego 2019, 20:46

@Jasnowidz: wódkopijcy
VS
Ryżozjadacze

Avatar stefus

27 lutego 2019, 20:47

Post-komuniści
vs
komuniści

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2019, 20:48

Jak dobrze pamiętam, to Rosjanie przegrali :V

Avatar ptasznik5

Edytowano - 27 lutego 2019, 21:06

teraz w takiej walce Chiny by rozje**ły (no chyba że Rosja efektywnie użyłaby broni jądrowych) ale gdyby nie było atomówek i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną...to by było sexy

Avatar allduckslikewater

27 lutego 2019, 21:12

@ptasznik5: 30 sekund

Avatar allduckslikewater

27 lutego 2019, 21:12

@allduckslikewater: Na moje oko Chińczyków jest więcej

Avatar ptasznik5

27 lutego 2019, 21:20

@allduckslikewater: i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną i gdyby Rosja miała ilość ludności jak przed II wojną

Avatar
Xelve14

27 lutego 2019, 21:20

Avatar ptasznik5

27 lutego 2019, 21:23

on pokazał licznik rosjan z lat obecnych i paru lat wcześniejszych a mi chodziło o ilość ludności ZSRR jak przed II wojną bo wtedy posiadali znacznie więcej bo mieli gigantycznie straty w wojnie z niemcami ale jak tak teraz patrze to chyba nawet wtedy nie byli w stanie im dorównać przynajmniej tak zgaduje

Avatar ptasznik5

Edytowano - 27 lutego 2019, 21:24

@allduckslikewater: więc mój błąd w obliczeniach penis utknął w drzewie i zwracam honor

Avatar allduckslikewater

27 lutego 2019, 22:31

@ptasznik5: Wtedy Rosjan było jeszcze mniej, jeszcze sprawdzę Chińczyków

Avatar allduckslikewater

27 lutego 2019, 22:35

@allduckslikewater: Między 400 a 500 milionów, czyli około 3 razy więcej.

Avatar seba27113

27 lutego 2019, 21:14

Czyli Rosja vs Bangladesz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Żartownisie

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka