Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2025, 09:07
Jest też on:
Odpisz
9 lutego 2022, 13:29
Nie ma jak pomóc komuś po zgonie
Odpisz
2 marca 2019, 22:54
Na zawsze w naszych sercach (*)
Odpisz
12 marca 2019, 18:06
R.I.P
Nie kojarze go ale szanuje
Odpisz
12 marca 2019, 23:48
To samo chciałem napisać. Na zawsze masz rację. Dorwę tę płaszczkę osobiście
Odpisz
30 stycznia 2020, 16:22
@koberek: i jak
Odpisz
30 stycznia 2020, 16:34
Jeszcze jej nie dorwałem, ale nie muszę, podobno widziano ją u wybrzeży Chin
Odpisz
2 marca 2019, 20:49
Odpisz
2 marca 2019, 21:57
@Slenderowiec2012: i know
a i do tego wszyscy wiedzą że wegańskie mleko istnieje tylko żeby osoby które niemogą jego pić mogły pić mleko może inne ale coś
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2019, 22:58
@WolfieTheGamer: Wegańskie mleko istnieje tak samo naturalnie jak mleko zwierzęce.
Ale PETA mocno przesadza z tym co robi, zamiast wydawać pieniądze na prawdziwe ratowanie zwierząt, wydaje je na swoją kampanie reklamową i zabijanie zwierząt poprzez np. wypuszczanie je**nej łani do lasu w pojedynke bez stada żeby ku*wa umarła, bo sama ku*wa pożywienia nie znajdzie.
Albo homary do wody słodkiej.
Albo przedstawianie sztrzyżenia owcy jakby jej wełna była wyrywana a potem skóra niby poparzana ogniem.
No ku*wa to jest przesada.
Nawet takie zabieranie mleka krowom, czy innym ch*j wie czym nie jest już okrucieństwem, bo młode dostaje zajebiste odpowiedniki mleka na bazie naszych działań naukowych.
Odpisz
11 marca 2019, 23:02
@Kacchan: Nie jestem palaczem, ale mam ochotę spalić PETA.
Odpisz
12 marca 2019, 15:53
@Kacchan: witaj w klubie
mamy ciastka
chcesz z mlekiem czy nie tolerujesz laktozy?
Odpisz
13 marca 2019, 04:20
@WolfieTheGamer: Chcę kakao.
Odpisz
13 marca 2019, 10:45
@Kacchan: mamy *daje ciastka z kakao* mówie że smaczne
Odpisz
13 marca 2019, 13:37
@WolfieTheGamer: Dziękuję :3 Smaczne kakałko! A ciastko bardzo suche lecz wraz z kakałkiem zyskuje niesamowity czoko-smak!
Odpisz
11 marca 2019, 23:15
Kim byl steve irwin?
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 11:41
@NAPSTABLOOK22: Wspaniałym człowiekiem. Był przyrodnikiem, dyrektorem zoo, działaczem na rzecz ochrony środowiska i zwierząt. Nawet kupował jakieś obszary by chronić gatunki. Występował w wielu programach przyrodniczych. Zginął kiedy płaszczka przebiła mu serce.
Odpisz
2 marca 2019, 21:51
Je**ć peta
Odpisz
11 marca 2019, 14:37
@Amebus: Przestań, Steve nas uczył żeby być miłym dla zwierząt.
Odpisz
11 marca 2019, 16:10
@sans_skeleton: Peta to nie zwierzęta.Nawet nie wiem jak to coś określić.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2019, 16:23
@Amebus: Zapal feta
Odpisz
11 marca 2019, 20:48
@Amebus: Peta to nie zwierzęta. To potwory
Odpisz
2 marca 2019, 20:59
Jezu ile on mnie nauczył
[*]💐💐
Odpisz
11 marca 2019, 17:18
@Trolloryb: Mnie także...
Odpisz
11 marca 2019, 16:58
F
Odpisz
11 marca 2019, 15:11
Bohater dzieciństwa. Pamiętam jak w wiadomościach mówili, że umarł, kiedy miałem sześć lat. Zrobiło mi się cholernie smutno, bo za dzieciaka uwielbiałem go oglądać z ojcem.
Odpisz
3 marca 2019, 15:03
Czm jest taki hejt na Pete?
Odpisz
11 marca 2019, 12:00
@Nilciaxd: .
Odpisz
11 marca 2019, 12:03
@Nilciaxd: bo to mendy
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2019, 12:04
@Nilciaxd: Jeśli dobrze pamiętam, to chyba stosunkowo niedawno przyczepiła się do Irwina o to, że znęcał się nad zwierzętami jak najgorszy drań i jak w powyższej odpowiedzi, to mendy które mają na liczniku więcej martwych zwierząt niż ci którym zarzucają ich maltretowanie
Odpisz
11 marca 2019, 12:11
@jakub17: PETA ratuje kraby... Wykupuje z restauracji i wrzuca do jeziora... Tylko tyle że słodka woda zabija... Dobra robota PETA... 🦀☠️
Odpisz
11 marca 2019, 12:14
@edzio72: Homary*
Odpisz
11 marca 2019, 12:16
@edzio72: Wyrzucanie do wody kupionych krabów, żeby ludzie ich nie zjedli jest trochę jak kupienie Ciechana, żeby go wylać i wstawić na FB post jak to się protestuje przeciw nacjonalizmowi - czyli i tak dajesz zarobić producentowi
Odpisz
11 marca 2019, 12:45
@edzio72: To nie były kraby, tylko homary.
Odpisz
11 marca 2019, 13:01
Więcej. To był jakiś bardzo stary, żyjący sobie spokojnie homar
Odpisz
11 marca 2019, 19:43
@Nilciaxd: Ludzie piszą o tym, że PETA często daje gatunki zwierząt do nieodpowiednich środowisk lub wypuszcza gatunki inwazyjne (w skrócie coś stanie się plagą i ucierpi lub zginie wiele gatunków). Dodatkowo jest jeszcze głoszone, że uważają że bycie domowym zwierzakiem (nawet jeśli pies musi być z człowieka, bo ma problemy genetyczne) to najwyższe Zło. Jeszcze jest sprawa robienia krwawych gier zamiast zrobienia normalnych edukacyjnych przyjaznym dziecią
Odpisz
12 marca 2019, 12:41
@Skleroza: oraz porwali psa jakieś małej dziewczynki żeby go uśpić
Odpisz
25 sierpnia 2022, 20:55
tego już 🅱️urwa za wiele
Odpisz
11 marca 2019, 12:47
Ten gad podobny do Szalomandry
Odpisz
11 marca 2019, 12:46
Oglondalem maly jak bylem
Odpisz
3 marca 2019, 15:40
Człowiek legenda
Odpisz
2 marca 2019, 22:47
Odpisz
2 marca 2019, 20:49
Pamiętamy [*]
Odpisz