Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jeszcze jak
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2019, 11:43
Jestem homofobem
Odpisz
13 marca 2019, 11:42
haahhha sooo funy
Odpisz
12 marca 2019, 20:18
Ostatnio oglądaliśmy ten film na lekcjach, to "Lucy", nie oglądałem tylko patrzyłem memy na jeja, według filmu jeżeli użyjemy 100% naszego mózgu zaczniemy wyparowywać i staniemy się pendrivem. Tak przynajmniej słyszałem od tych co oglądali
Odpisz
12 marca 2019, 20:20
@Gusel: Dokładniej to jesteś wszędzie i wszystkim. Według filmu. I możesz być w maszynach.
Odpisz
12 marca 2019, 21:13
@Gusel: Ponoć używamy 100% ale nie w tym samym czasie bo się nie da i najpewniej z powodu sprzeczania się szczególnych podzespołów
Odpisz
12 marca 2019, 21:18
Musiałbyś robić w jednym czasie wszystko co jest możliwe: jeść, spać, biegać, rozmawiać, rozglądać się itp itd
Odpisz
13 marca 2019, 06:31
@venomman: Czyli w skrócie - być wszędzie i nigdzie zarazem
Odpisz
13 marca 2019, 06:47
chodzi o to, że wszystkie segmenty twojego mózgu musiałyby działać w tym samym czasie najpewniej kłócąc się przy tym z innymi podzespołami
Odpisz
13 marca 2019, 07:13
Czyli ludzie z downem używają 100% mózgu ?
Odpisz
13 marca 2019, 11:32
Nie wiem czy 100% czy mniej w każdym razie te 100% oznaczają wszystkie segmenty mózgu, nie wszystkie umiejętności znane człowiekowi
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 20:26
Gościu od mema: Serio? Wziąłeś mema gdzieś z internetu, tłumaczysz linijkę tekstu z pierwszego obrazka i dodajesz watermark jeja? Albo po prostu było albo widziałem na discordzie albo reddicie.
Odpisz
12 marca 2019, 20:55
Nie chce ci nic mówić, ale tak działają memy, gdyby każdy miał wymyślać własne, to byłoby ich o wiele więcej, jednak również o wiele więcej by się nie przyjmowało
Odpisz
12 marca 2019, 21:07
@Sushinator: Yeah, that's how memes works. Ja rozumiem chociaż użycie szablonu z innym obrazkiem na końcu, ale tu jest przetłumaczone jedno zdanie.
Odpisz
13 marca 2019, 07:30
I nie ma w tym problemu
Odpisz
12 marca 2019, 20:13
Aplikacja wiatrak lepsza
Odpisz
6 marca 2019, 18:22
Dzisiaj tak telefonem kolegi takiego gwoździa przybiłem
Odpisz
6 marca 2019, 18:18
Było :c
Odpisz
6 marca 2019, 18:17
jesli bedziemy uzywać 100% to nie będzie memów które były, czyli tego
Odpisz